Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Mephi

Příspěvek od Mephi » 10 srp 2009 00:47

A jo ... ty to je pravda, ta zarážka u revolveru .... až teď mě napadlo, že jsem se mohl podívat na ostrý, ty tu mám pistolvý a plynový, ty mám revolverový a došlo by mi to .... ehm .. možná :)
Chytrému napověz, hloupého kopni. :lol:
Mě zmátla ta připomínka o té zátce, tak jsem to řešil od špatného konce. Takže PAčka jen do pistole...
Díky za nakopnutí mozkových závitů :wink:


S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 10 srp 2009 10:35

Záměna plynových nábojů z pistole do revolveru je v pohodě, zkoušel jsem to a vše funguje jak má. Naopak už je to trošku horší (z revolveru do pistole)... za 1. náboj nejde vložit do zásobníku , za 2. pokud chci tento náboj vystřelit,musim ho ručně vložit do hlavně , za 3. náboj musím pak sám vytáhnout, neboť vyhazovač ho nezachytí... ale efekt to udělá uplně stejnej :lol: :lol:
Skorpion

Příspěvek od Skorpion » 14 srp 2009 13:13

1.) Máte někdo zkušenosti se zbraní o váze 1100 g?
Nechci to na každodení nošení, jenom když jdu večer ven. Pouzdro bych bral nějaký od DASTA. Nepřekáží takhle těžká pistole při rychlejšim pohybu?

2.) Když je zbraň takhle těžká, nosíte ji spíš na pásku vzadu nad zadkem nebo u pasu jako policajti v uniformě?

Díky...
petr3548

Příspěvek od petr3548 » 14 srp 2009 22:27

Zbraň musí být skrytě nošená a pokud je velká, tak bude ve vnitřním opaskovém pouzdru překážet v opaskovém se nedá nosit, pokud máte jen triko, je to vidět, ale jestli je to něaký menší model, tak by to mohlo jít já osobně nosím vnitrní opaskovéé pouzrdro Dasta 212-2 vepředu za pasem a není nic vidět a to Walther P99 není nejmenší zbraň, ale délka hlavně je hraniční, delší by překážela. Co máte na mysli za model, takovou váhu má beretta 92 a možná Colt 1911, jiný model mi nenapadá, ale Colt má jen asi 1000g tipuju to na berettu a to bych nevolil.
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 15 srp 2009 12:41

Skorpion píše:1.) Máte někdo zkušenosti se zbraní o váze 1100 g?
Nechci to na každodení nošení, jenom když jdu večer ven. Pouzdro bych bral nějaký od DASTA. Nepřekáží takhle těžká pistole při rychlejšim pohybu?

2.) Když je zbraň takhle těžká, nosíte ji spíš na pásku vzadu nad zadkem nebo u pasu jako policajti v uniformě?

Díky...
osobně mám Berettu F92 od firmy Voltran, kde váha je něco přes 1kg, z počátku se mi zdála těžká, ale je to jen o zvyku, za pár dní si na ni člověk zvykne a už mu to tak nepřijde. Mám na ni multivarialbilní pouzdro od Dasty a nosim ji nad zadkem, podle mě je to pro větší zbraň nejlepší volba na nošení i když třeba běžim, takže žádný problém 8)
zveroboj

Příspěvek od zveroboj » 15 srp 2009 17:49

nosim nenapadne umarex p22 v opaskovem pouzdru a pod trikem neni videt ze mam neco u sebe. idealni volba pro sebeobranu - jako posledni možnost. S pozdravem :?
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 15 srp 2009 22:39

Jo P22 je pěkná malá,lehká a vejde se i do trenek a neni nic vidět :lol: :lol:
petr3548

Příspěvek od petr3548 » 16 srp 2009 13:13

mě je furt nad zadkem vidět, at ji tam dam jak chci, nosim jenom triko a nechci se oblikat moc zvlast v lete, podle me je to v zadu videt, alespoň mě.
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 16 srp 2009 14:08

Když má člověk trošku volnější triko,tak je to v pohodě. Ale když jsou takhle parné dny, tak to řeším ledvinkou. Zbraň se do ní pěkně vejde a ještě si tam můžu dát další potřebné věci :)
Skorpion

Příspěvek od Skorpion » 16 srp 2009 15:42

S.T.E.N píše:
Skorpion píše:1.) Máte někdo zkušenosti se zbraní o váze 1100 g?
Nechci to na každodení nošení, jenom když jdu večer ven. Pouzdro bych bral nějaký od DASTA. Nepřekáží takhle těžká pistole při rychlejšim pohybu?

2.) Když je zbraň takhle těžká, nosíte ji spíš na pásku vzadu nad zadkem nebo u pasu jako policajti v uniformě?

Díky...
osobně mám Berettu F92 od firmy Voltran, kde váha je něco přes 1kg, z počátku se mi zdála těžká, ale je to jen o zvyku, za pár dní si na ni člověk zvykne a už mu to tak nepřijde. Mám na ni multivarialbilní pouzdro od Dasty a nosim ji nad zadkem, podle mě je to pro větší zbraň nejlepší volba na nošení i když třeba běžim, takže žádný problém 8)
Já právě koukám taky na Berretu 92, ale od Ekola:
- http://www.colosus.cz/p26764-plynova-pi ... e-cal-9mm/

Má někdo zkušenosti se spolehlivostí?
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1669
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Příspěvek od drát » 16 srp 2009 21:30

Ekol a Voltran je jedna a ta samá firma.
CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 16 srp 2009 21:41

Tohle je uplně stejné provedení co mám já, jen ta moje je o kousek delší. Výrobce je stejný, protože firma Voltran se po nějaké době přejmenovala na Ekol. Se spolehlivostí bych řekl že na tom bude tedy stejně jako ta moje, nikdy jsem neměl žádný problém,nábojnice podává a vyhazuje výborně a ani jednou za 4 roky co ji mám se mi nezasekla,takže ji doporučuji :wink:
petr3548

Příspěvek od petr3548 » 16 srp 2009 21:51

mě vyhovuje to vnitřní opaskové pouzdro, jen když sedím (třeba v autě), tak je délka hlavně hraniční, ale vidět to není a když, tak přehodím přez kalhoty triko a je vyřešeno, neměl jsem zatím problém s nošením, akorát když je proti mě vítr, tak má tendenci se za pasem přez tričko ukazovat, ale vítr je hlavní problém při použití.
Akcnek
Příspěvky: 95
Registrován: 05 kvě 2009 17:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Akcnek » 16 srp 2009 22:08

To jste opravdu tak vylízaný palice a nosíte plynovky sebou na obranu nebo jak tomu říkáte.Zákon o zbraních by měl pamatovat právě na vás plynovkáře a floberťáky.Buďte si jistí,že majitel ZP a ostré zbraně pozná že na něj míříte tím LPG :evil: Proč tohle píšu :?: nedávno jsem potkal jedno hovado v autě který na mně začal mávat flobertkou 6mm jenom proto že jsem ho nepustil do pruhu přede mě.Měl štestí poznal jsem to,ale
kvůli takovýmhle blbcům nám zase zákonodárci útáhnou opasek.
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 17 srp 2009 08:14

To je pěkný, že říkáš jaký sme vylízaný palice...to že si potkal jednoho takovýho kreténa, nutně neznamená, že jsou všichni majitelé zbraní kategorie D stejný :twisted:
Odpovědět