.44 Magnum nebo 6.35 mm

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 27 úno 2005 17:03

Být Tebou udělám si do toho Tvého revorvéru vložnou hlaveň a komory na ráži 22LR. Je to sice trochu náročnější, ale když jsi zvládl přelakovat ten revolver stříbřenkou, tak zvládneš i toto. Chce to jen vrtačku, kus železa a pilník. Potom budeš moct střílet ránu za kačku až dvě. Nech si to projít hlavou...


Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 28 úno 2005 18:34

Děkuji Vám za radu, ale s malými rážemi mám špatné zkušenosti viz. 6.35mm, to jenom tak pšoukne a nic z toho, a to nemluvim o té nepřesnosti! 44.magnum je sice drazší na střílení, ale je poměrně přesná (pistolový terč trefím i na 25 m !!!!!) takového střeleckého úspěchu bych z té 6,35 těžko dosáhnul. Na těch 25 metrů, když sem střílel tu 6,35 mm tak tam ten broček ani nedolétnul. Navíc nechodim strilet každý den, ale jen tak jednou měsíčně si jdu tu krabičku vyprázdnit. Když celý měsíc poctivě spořím, tak si klidně i jednou za ten měsíc na tu střelnici zajdu. Vím, že bych měl trénovat více, ale i přes velmi řídkou návštěvu se již první výsledky dostavili. Už sem si zakoupil i vlastní střelecké brýle a sluchátka, tudíž se dá říci, že už sem takový střelec poloprofesionál. Zkrátka a dobře začínám do toho pomalu vplouvat.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 01 bře 2005 08:25

Proboha, jen už jikdo nereagujte!!! Tahle diskuze by měla už skončit v propadlišti dějin.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 03 bře 2005 18:41

Tak když Vás tato diskuse nebaví, tak proč na ni sem chodíte? Nikdo Vás přeci nenutí, nebo snad ano? Mě tahleta diskuse baví a vždycky se těším, až sem zas přispěje ten vtipnej pán, co to tu založil. Takže Vám, co jste tuto diskusi založil držim palce a jen tak dál...čím víc příspěvků, tím lépe :) Je to po dlouhé době nejzábavnější diskuse, jinak bych občas u těch jiných témat umřel nudou.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 04 bře 2005 09:45

Tak jak pokračuje tréning s .44Magnum? A co ta vložná hlaveň? Šlo by pak více trénovat.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 06 bře 2005 09:56

Jak tak koukám, tak ten pán, který vytvořil ten příspěvěk zde předemnou, si hraje na zakladatele tohoto tématu, ale to se trošičku spletl. Tohle téma sem založil já. Takže otevřete oči, nikam neodcházím! :)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Andy » 06 bře 2005 11:44

Hele a ja jak tak koukam, nekdo nemuze uverit tomu, ze zakladatel tohodle tematu (JA) uz tuhle debatu ukoncuje. Takze pane, neplette se mi do toho a pokud si chcete pokracovat s temi lidmi hrat sam, zalozte si jine tema! Ja uz koncim.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 08 bře 2005 11:16

Hele pane, tak takle teda ne. Tohle tema sem založil já, sem na to pyšnej a nejsem zvědavej na to jak si tady nějakej dement na mě hraje. Tak vam pane navrhuji souboj, kdo napiše vtipnější příspěvek, tak ten vyhrál. A ať posouděj sami čtenáři, kdo z nás je ten pravej....Jestli tento souboj nepřijmete a utečete z toho jak malej kluk, tak čtenářům už snad bude jasné, kdo je a kdo není zakladatelem. Tak sem zvědavej jak se k tomu postavíte.... S pozdravem
Zakladatel
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Andy » 08 bře 2005 11:46

Mily "Zakladateli", jiz nyni jste se nachytal sam, jelikoz z Vaseho textu jasne vyplyva, ze je cele Vase psani jeden velky nesmysl a ze vestina prizpevku, ktere sem lide napsali "temer vazne" (v reakci na Vase nesmysly) ...byly nanic. Nemyslim, ze sem od nynejska nekdo neco napise. Tedy dekuji, ze jste poslouzil memu zameru a preji pekny den :-)))
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 10 bře 2005 10:06

Jeden můj kolega říká: "To je dost dobrý." Tak tedo to bylo "Dost dobrý". Fakt vtipný závěr. A ten pan zakladatel (nezakladatel) je daleko vtipnější, než tem pan zakladatel (zakladatel).
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 10 bře 2005 13:36

prosím pravého zakladatele tohoto fóra o zaslání kontaktu na mail: kalasnikov.ru@seznam.cz
měl bych pár dotazů...

díky
autor příspěvků krytí si očí a bazuka
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 10 bře 2005 16:12

Tak asi takto, milí moji čtenáři....:). Samozřejmě, že jsem si dělal z vás celou dobu legraci, byl jsem zvědav kolik lidí se tu nachytá a jak dlouho vám potrvá, než zjistíte, že je to celé nesmysl. Někteří z vás mě opravdu mile překvapili (ti co si do poslední chvíle nebyli jisti) a také mi potvrdili, co sem vesměs chodí za lidi...:) Děkuji vám moc za vaše často velmi vtipné příspěvky, některé opravdu stály za to a byly i lepší než ty moje. Zase brzy se vrátím!!!

Teď už jen pár slov pánovi, který si myslí, kdovíjak mě nenachytal...Nechci vám pane kazit radost, ale jste trošičku moula, jestli si myslíte, že je to vaše zásluha, že jsem uzavřel tuto diskusi. Poslední dobou sem již nechodilo moc vtipných příspěvků, tak jsem se rozhodl, vás váhavé již dále netrápit a jít s pravdou na světlo.
Jak jsem už uvedl, zase se brzy vrátím, ale nejsem si jist, zda mě hned poznáte v tom moři hloupých témat. Slibuju, že to bude téma zase absurdní a jsem sám zvědav, kolik lidí mě odhalí! :) Tak hodndě štěstí mějte se všichni moc hezky a zase brzy nashledanou!!!

Zakladatel
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 10 bře 2005 16:33

Zkus změnit orientaci (promnězamně i třeba sexuální) a ukájej se něčím jiným. uvidíš že ti to přinese větší potěšení, než dělat ze sebe blba. Mimochodem, pokud jsi opravdu Zakladatel, tak tvoje rádoby oduševnělé a moudré formulace v posledním "ukončujícím" příspěvku svědčí o tom, že budeš pěkný jelito. Tys nás teda napálil, já z toho neusnu .... :)
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Andy » 11 bře 2005 09:09

Jo je to opravdu onen "Zakladatel". Ale at tvrdi co tvrdi moje prizpevky ho donutily k priznani.

Je pravda, ze se tu mnohdy debatuje ne uplne na urovni a to jak technicke tak legislativni... ale konec koncu ne kazdy clovek je na vsechno odbornik.

Tedy pouceni pro priste drazi... na podobne absurdni temata se mu "vyserte".

Vas Zakladatel (Nezakladatel)
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 11 bře 2005 15:38

Já teda nevim jak ostatní, ale mě se jeho příspěvky docela líbily a těšim se, až se mu zas budou honit hlavou nějaký nesmysly, že se o ně s námi podělí. Bral sem to od začátku jako srandu a nikdy sem mu nevěřil nic co tady prezentoval, ale bavilo mě to občas, to se musim přiznat. Ale bavilo to víc lidí, vzhledem k tomu kolikrát toto forum bylo zobrazeno a kolik příspěvků se tady objevilo. Takže já Vám fandim! :)
Odpovědět