Gamo Hunter hurricane

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

BENNY
Příspěvky: 218
Registrován: 09 lis 2008 12:53

re

Příspěvek od BENNY » 27 črc 2009 17:23

Když vidím tu cenu ,to je snad vyrobené ze stříbra ne ? :D


Hail And Kill !
mackZ

Příspěvek od mackZ » 29 črc 2009 11:37

Kde je nejlepší firma na nastřelení puškohledu? Zkoušel jsem to nastřelit sám ale nejde mi to.
mackZ

Příspěvek od mackZ » 29 črc 2009 11:40

Ahoj Benny vzduchovka stala 10250kč a optika 6250kč s futralem vse za 17050kč zanítoval jsem tam píst je to o hodně silnější ale přece jen má to velký zpětný ráz.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 29 črc 2009 12:33

no tak pokud mas flintu do 16J (16J mit urcite nebude) a mel jsi deravej pist,tak po zadelani te dirky budes mit mozna kolem 20J,ve Spanelsku maji limit 24J.Nejen ze to neni uplne ala zakon,ale ty kopance ti tu optiku asi znici.Mozna ne,uvidis casem.Ty neumis nastrelit kukr?Predtim jsi ho mel nastrelenej,nebo jsi zacal "tunit" hned po koupi?Popis kam ti to lita a na jakou vzdalenost.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
mackZ

Příspěvek od mackZ » 29 črc 2009 12:57

Cau duffioso zkoušel jsem to nastřelit u nás v práci přidělal jsem to do svěráku terč jsem si dal asi 30m ode mě a střilel jsem a po každém výstřelu jsem to zkusil nastavit ale pořád to něstřílí dobře. Optika mi doufám že vydrží Delta Optical Classic 3-12x50 6.390,00Kč. Našel jsem firmu v Pardubicích http://www.cevoxhunt.cz kde mi to nastřelí za 500kč. Tak nevím
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 29 črc 2009 13:42

Jeee 500,- je dost,to mas 3 krabicky diabolek.Nenastreluj to na 30m ale tak na deset nebo 15m.Kam ti to lita?Jestli ti to lita moc dolu a uz jsi na konci korekce,tak jinou montaz,nebo tu starou upravit,a pokud ti to lita do stran a kazda rana je original,tak to muze byt kvuli strelivu.Napis co pouzivas.
V klidu si sedni za stul,pod flintu dej nejakej polstar a strilej a klikej.
Taky me napada jeste jedna vec.Poku klikas,klikas a ono se to nejak drasticky nemeni a lita to porad na prd a do zhruba stejnyho mista,tak je mozny,ze jsi pretahl ocka montaze.Ty se nesmi utahovat "na krev" mohl jsi lehce promacknout tubus a tim narusit chod mechaniky.
Vzduchovku mas uz v cajku,tak mrkni do sekce optika a vyhledej tema s nastavenim puskohledu.Pokud nic nenajdes,tak zaloz nove a s nastrelenim ti urcite nekdo poradi.Dost lidi se sem ani nekoukne,protoze mas Gamo a to spoustu lidi nezajima,proto sem ani nekouknou.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 črc 2009 16:31

2mackZ:
Taky napiš čím to nastřeluješ?
Jestli nějakými Standardy nebo bůhvíjakými diabolkami, tak se to ani nastřelit nedá.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Příspěvek od undead » 29 črc 2009 19:00

nastreliť optiku?? na 15-20m daj čistý papier A4, daj pušku do zveráku (daj i nejakú handru... aby si nepoškriabal pažbu), namier na stred papieru, dotiahni, skontroluj a vystrel. potom len "točitkami" našteluješ puškohlad a máš to, daľšou ranou len skontroluješ nástrel, prípadne poupravíš. samozrejme po výstrele nesmieš pohnúť s puškou a používaj len kvalitne strelivo(JSB :) )
ps: za takú cenu pušky si mohol mat niečo omnoho lepšie, či už pruzinovku nejake hwčko, dianku... alebo nejaké pcpčko aj hatsan.. a to už by lietalo "samo" na stred :D ale tvoje prachy tvoja vec :)
mackZ

Příspěvek od mackZ » 29 črc 2009 22:52

Kluci díky moc za rady a odpovědě. Nastřeloval jsem to diabolkami DIABOLO MASTER - takový červený obal. Kdybych veděl že se dá za tu cenu koupit i něco lepšího tak bych neváhal asi jsem se moc unáhlil. Taky nemám zbroják.
mackZ

Příspěvek od mackZ » 29 črc 2009 22:53

Jaké střelivo je na nastřelování asi nejlepši?
eM
Příspěvky: 316
Registrován: 25 čer 2007 19:06

Příspěvek od eM » 29 črc 2009 23:02

JSB Exact alebo S100.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 črc 2009 23:31

Diabolo Master? Tak to je diagnóza jasná. :wink:
Zřejmě vyšší rychlost + plochá hlavička a rozdíl 5cm na 30m není problém...

Tím nechci předjímat, že to bude s Exactama sřílet dobře, přecijen je to Gamo. :lol:
Ale mělo by.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 30 črc 2009 08:51

Ja to sverákové nastrelovanie neuznávam, hlavne pri pružinovkách, lebo ak tú zbraň slabšie dotiahneš, pri každom výstrele sa ti pohne, ak silnejšie utiahneš, môžeš poskodiť pusku ( ja viem: handry, koža, plsť, atď ), pritom je upevnená len v jednom bode a "napevno", takže ak budeš strielať y volnej ruky, tá zbraň sa ti bude správať celkom inak ako vo sveráku. Nastrel radšej z volnej ruky, alebo opretú, veď na 10 - 15 m s optikou, to neni také umenie. Na yačiatok si daj čím väčší papier ( otočený plagát ), nakresli si na stred iba kríž, načo budeš mieriť a potom už len dolaďovať na stred. O volbe streliva tu už písali.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Odpovědět