.44 Magnum nebo 6.35 mm

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 09 pro 2004 11:21

na papírové terče bych Ti moh coby dost zkušenej střelec doporučit bazuku.Je to dost slušná zbraň za pár korun a hlavně je výborná pro skryté nošení.Dalším plusem je,že jí seženeš kdekoliv.Začal bych na Staroměstském náměstí v prodejně Brymová.


Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 09 pro 2004 11:26

A hlavne nemusi se moc mirit! Staci priblizne...
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 09 pro 2004 14:41

Děkuji za typ. O Bazuce jsem ještě neslyšel. Zítra mám cestu na Staromák, tak se k tý Brymový půjdu zeptat. A co je to za ráži? A jaká je její cena a cena nábojů? Já bych tak něco do těch 10 tis. kč, klidně i starší...
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 09 pro 2004 16:15

Nemas zac. Jenom nezapomen ze prvni rana se strili ze 3m proti zdi!
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 09 pro 2004 16:33

A vem si sebou dost kamarádů až pudeš střílet.Ale v rámci bezpečnosti Ti doporučim aby stáli za Tebou,tzn, v ose zbraně.

Příjemnou zábavu...
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 09 pro 2004 21:52

Zfoukne se to tim hned najednou... jako za Sparty ... plevel od zrna...
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 21 pro 2004 11:25

Moc krásné příspěvky, opravdu!!!
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 21 pro 2004 13:04

Vid! A pokud uz to ten clovek zkusil, tak neni divu, ze uz nepise! :-))
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 22 pro 2004 10:59

Konečně je tady trochu srandy. Alespoň doufám, že je to sranda. Jinak tady doktor evidentně zanedbal psychotesty.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 22 pro 2004 11:45

Ja ti nevim zda to je sranda. Ale ja se bavil.
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 22 pro 2004 22:44

Jenže já sem přišel, s žádnou bazukou sem nestřílel, protože když sem říkal panu prodavači v obchodě Zbraně Brymová, že mi byla doporučena zbraň značky Bazuka, tak se na mě tak divně díval a říkal mi, jestli si z něj náhodou nedělám legraci. Ptal jsem se jak to jako myslí a on mi na to odvětil, že už se se mnou nebude nadále bavit. Rozumíte tomu? Takle by se k zákazníkovi chovat myslim neměli. To se prostě nedělá! Zítra si už musím něco vybrat, protože chci pod stromečkem nějakou hezkou střelnou zbraň najít. Viděl sem jednu moc pěknou zbraň takovou stříbrnou v ráži 6,35 a představte si, že stála jen 1700 Kč!!! To je neuvěřitelné, že? Tak pěknou zbraň za takový peníze no nekupte to! Mě se ty stříbrný hodně líběj, myslim, že nezáleží ani tak na tom, jak to střílí, ale hlavně, že je hezká! Teda aspoň na začátek, myslím, že bude ideální. Také sem viděl jakousi Astru v .44 a musím přiznat, že byla na mě dost těžká a hlavně nebyla stříbrná, ale černá. Kamarád mi říkal, že ty černé zbraně (jakékoliv) nejsou prý moc kvalitní a že nejlepší jsou prý stříbrné. Máte s tím někdo v této souvislosti zkušenost? Ta moje Lov 21 (na diabolky) byla také černá a plastová, podobná tomu Glogu, nebo jak se to jmenuje. A s tou sem byl spokojen, tak nevím. Ale někdo tady říkal, že dělá při výstřelu hodně jisker, a že je lepší si krýt oči. Opravdické střelecké brýle si budu přát až k narozeninám (duben 2005), ale normálně nosím dioptrické (7,5 dioptrie). Jsou docela pěkné, ale nemají zas tak silná skla. Myslíte si, že by dokázala zastavit odraženou střelu? Mám s tím špatné zkušenosti, jednou sem střílel ze vzduchovky do prkna a odrazilo se to a proletělo mi to těsně kolem očí, dost mě to vyděsilo, že sem nesáhl asi týden na zbraň. Předem děkuji za rady! Jsem rád, že si tu s vámi můžu vyměnovat zkušenosti. až budu mít tu opravdickou zbraň, tak bych s ní rád navštívil nějaký střelecký turnaj, tak kdybyste o nejakem vědeli, tak mi prosim dejte vedět. Děkuji
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 22 pro 2004 23:32

Tak na toto ti už nikto nenaletí.Ak áno tak len psychopat,akého tu ty predstieraš.Ale asi sa dost dobre bavíš....
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 23 pro 2004 10:06

Ale zase to pekne napsal! Pan je asi spisovatel :-)) Ja mu drzim palce.. :-)
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 23 pro 2004 10:37

Fakt jsi si měl vybrat raději tu malorážku,jak jsem ti radil! Kamarád ti totiž neřekl celou pravdu o stříbrných zbraních, pokud si totiž jako první opravdovou zbraň koupíš cokoli stříbrného, hrozí ti velké nebezpečí !!!!
Návštěvník

re:.44 Magnum nebo 6.35 mm

Příspěvek od Návštěvník » 23 pro 2004 10:47

To je ale pravda, ja si koupil stribrnou sadu jidelnich priboru... nechapu ze nedelaj taky cele v cernem!! No a do tydne mi zaskocila brambora v krku... pri nedelnim obede! Takze... bacha na to!
Odpovědět