Prosim poradte - vzduchovky Talon

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Rostislaff

AirForce

Příspěvek od Rostislaff » 04 kvě 2009 23:24

Kdyz uz vetrovku od AirForce (Gunpower), tak raději model Condor. Podle me vypada paradne a ustovka pres 440 m/s je solidni pecka :)
Jen by me zajimalo, jestli nekdo tusite, kde se daji AirForcy koupit v CR, popripade PL nebo SRN?
Tady jeste ten Codor: http://www.pyramydair.com/p/condor-air-rifle.shtml


milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 05 kvě 2009 06:34

...............
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 23:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Příspěvek od undead » 05 kvě 2009 08:48

PCPčka Gunpower sa mi dizajnovo veľmi páčia, vytiahnuť to na záhradu tak sused bude volať fízloch. (fajn dizajn, veľký zásobník vzduchu a veľký výkon) dosť má zaujali dávnejšie, no na jednom fóre(už neviem kde..) sa majiteľ dosť sťažoval, vraj opracovanie hrozné a hlavne že síce sa dá rozložiť, ale potom mu fučí zásobník, takže nie je možné s rozloženou zbraňou ísť niekam strieľať, a že ten veľký zásobník vzduchu sa plní veľmi pomaly, ďalej že pri použitie nižšej montáže nie je možné, vadí mu pažba/zásobník.
no neviem, nedržal som ju v ruke, možno mal len vadné tesnenie a bol náročný a možno je to pravda..
Uživatelský avatar
BMW
Příspěvky: 361
Registrován: 16 čer 2008 10:46

GUNPOWER

Příspěvek od BMW » 05 kvě 2009 09:10

Pokiaľ viem, GONPOWER majú tu na fóre minimálne 3 ľudia včetne mňa.
Môj podlieha momentálne úpravám. Snaha je pridať regulátor. Predĺži to síce pažbu, ale výsledný efekt potláča v tomto prípade estetiku.
RipleyAR5S,GP,STEYR5x,FX6x,HW1002x,GunpowerSS,MARCH3x,S&B,Swarowsky,Noname3x....
Odpovědět