Zadost o radu

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

majggi

Příspěvek od majggi » 03 kvě 2009 19:22

len jedna blbá otázka : na čo furt všetci preboha chcete zvyšovat výkon? čo chcete prestrelit 10 flašiek naraz? zvýšením výkonu sa zhorší presnosť, tak preto nechápem túto logiku... Obrázek


jerem555
Příspěvky: 351
Registrován: 05 úno 2009 19:22

Příspěvek od jerem555 » 03 kvě 2009 20:03

inak sorry za OT, ale nechapem co mate proti tej hammerli. Ano, je to cina. Ano robi to pre Umarex niekto iny a robi to akoze pod znackou Hammerli. ale na druhu stranu je to celkom presna a vykonna vzduchovica - v ramci svojich moznosti a cenovej hladiny. Pazba ma pekny tvar a dobre sa drzi. hej, v crevach je bordel a treba to vycistit. Na druhu stranu som videl rozobraneho HAtstana a to bolo ine kafe... Hammerli bol v porovnani s nim vyrobok z NASA. tak iba tolko. je jasne ze nehovorime o Diane alebo HW,a presne ako hovori kolega v prispevku nado mnou, vykon zdaleka nie je vsetko...
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pem » 03 kvě 2009 20:21

Jerem555 - máš pravdu.
Hammerli mám asi půl roku. Kromě problémy se spouští, které jsem vyřešil, na to, že je vyrobená v Číně, není zas tak špatná.
Jak říkáš, přesná celke dost, zpracování ujde, silná tak akorát.
Jen do té doby, než si osaháš něco jiného.
Zajdi si do nějaké prodejny nebo na sraz nebo za někým, kdo má jiné vzduchovky či větrovky a alespoň si je podrž v rukou.
Pak zcela jistě budeš mít trochu jiný názor.
A co se týká pažby? Není jasné, co je to za dřevo - jestli to vůbec je dřevo a ne nějaký výlisek. Povrchová úprava je asi nějaký potah a lakovaný. Není znát absolutně žádná kresba dřeva. Takže nějaký potah - možná laminát - to bude.
Já jsem ji koupil, protože se mi celkem líbila na netu podle fotek. A cenová relace celkem ušla. Ale teď vím, že to nebyla nejlepší volba. Nedávno jsem koupil jinou - ale srovnání vůbec není možné. Ať už se týká zpracování nebo samotné střelby. Ale Hammerli se nezbavím. Nechám si ji. Už jen pro to, že po asi 30 letech to byla opět moje první vzduchovka.
jerem555
Příspěvky: 351
Registrován: 05 úno 2009 19:22

Příspěvek od jerem555 » 03 kvě 2009 20:58

ahoj pem. ano aj ja ti musim dat za pravdu... kupil som si airmagnum 850 co vobec podla mna nie je top1 v kvalite, ale paci sa mi a je to naozaj rozdiel. A pazba na hammerli je isto drevenna. ked som ju mal rozobranu, da sa to vidiet na zadlabe.

pem a ako si opravil tu spust?
Odpovědět