Kam se vlastne muze s airsoft zbranemi?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 23 dub 2009 21:38

Jestli tam budeš mít rozložené terče a jak říkal ivčo nebudeš mít u sebe zastřelené zvířátko, tak tě těžko zatknou. O to se neboj :wink:


Voso
Příspěvky: 61
Registrován: 08 úno 2008 16:04

Příspěvek od Voso » 23 dub 2009 21:43

super, dakujem vam vsetkym za odpoved, velmi ste ma potesili :)
ČZ Slavia 634 .177 + Tasco 3-9x40
Ernesto Che

Příspěvek od Ernesto Che » 23 dub 2009 23:51

ivco píše:no musim nieco zbuchat na kolene kym dosetrim na original puzdro.
puzdro + kuker + exact = bankrot.

Nemusis nic zbuchat na kolene. Tento tyzden som behal po rybarskych potrebach a tiez som zhanal puzdro na vzduchovku. Chcem rybarsky bag na pruty, aby som vzbudzoval mensiu pozornost okolia. Tak som videl trojkomorovy Esox za asi 26 Euro dlzka 120cm, alebo dvojkomorovy jaxon za 14 Euro dlzka 105 cm, dlzky su rozne a aj cena sa odvija od dlzky bagu.
Potom som skocil do armishopu a tam som videl na vzhlad velmi pekne bagy a lacne 10 - 11 Euro, a aj orginal puzdra na pusky tiez 10 Euro. Tiez tapacirovane asi molitanom, tie stali 26 Euro.
Ale o tomto je tu uz tema s nazvom "Obal na pušku na pěší výlet".
Ked si nejaky ten bag kupim, tak ho vyfotim a hodim do tejto temy.
Tiez byvam v panelaku a uvital by som, keby sem niekto, kto ozaj 100%pozna zakony tykajuce sa strelby zo vzduchovych zbrani hodil nieco, ze kde a za akych podmienok mozem strielat zo vzduchovky.
Dakujem.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 24 dub 2009 00:11

..............
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 23:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Příspěvek od undead » 24 dub 2009 01:34

Navíc kuše bych dal do Cčka.Všichni víme co dokážou. :wink:

neviem ako u vás, ale na swk sa s kušou (aj keď do 150N, kat. D) može strieľať len na strelnici tak isto ako s perkus. zbrnanami, sranda že som sa to dozvedel nedávno, bo s kušou strieľam len doma (už asi 4 roky :D )
inač tie zákony sú od r.1968, len ich xxx krát novelizovali ty naši múdri politici čo vedia všetko..
a k tým polovníkom, (vlastná skúsenosť) keď máš sláviu tak ťa pošlu kade tade že nech ťa už nevidia, ešte by si strieľal na dravce.. a ak máš nebodaj inú značku, čí skôr nezlamováčku tak volaju políciu a začne sa vyšetrivanie že čo si tam robil, načo si mal so sebou zbraň, kam si išiel, má zbraň viac ako 15J... aj keď si nič nespravil tak sa vezieš s fízlami na stanicu si ta preklepnúť, pritlačiť a to trvááá ... a keď ich to prestane baviť tak ta pustia a keď nemáš prachu na cestu domov tak to je sranda (do lesa a na pole si predsa neberiem peniaze )
samozrejme že to ale záleži od ľudí akých stretneš, ale takto som to dávno zažil a to som si chcel len kľudne zastrieľať..
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 24 dub 2009 01:56

.............
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 23:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Příspěvek od madbugie » 24 dub 2009 07:10

tak ten kto streli na tak krasne tvory ako su dravce si zasluzi sam prestrelit paprcu...

a vobec celkovo ako som si teraz zacal fotit ftaciky na zahrade, ved to su tak pekne a roznorode stvorenia... ktorym clovek svojou cinnostou neustale likviduje ich zivotny priestor...

OK beriem ak niekde narobia hygienicke problemy typu holuby, ci vrabce zaliezajuce pod novu strechu a vsadeseruce,... treba to riesit ale da sa to aj inac ako ultimativne gulkou do cela... ale ked treba tak treba... ale len tak zo zabavy na poli ???
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Uživatelský avatar
ivco
Příspěvky: 588
Registrován: 14 bře 2009 11:29
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ivco » 24 dub 2009 09:27

Ernesto Che: tak to si ma potesil. 10-11€ nieje ozaj take strasne.

undead: prima skusenost. ja by som sa tomu az tak nebranil.
v naozajstnom policajnom aute som sa este neviezol.
a kedze zlamovacku nemam tak sanca tu je. hurááááá. júúúúúj.
a ked ich poprosim, mozno aj s húkačkou. :lol:
súčastnosť: Steyr LG 110 HP, Hawke Sidewinder 8-32x56, strelivo JSB.
minulosť: AirArms Pro Sport 4,5. MTC Viper 10x44.
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 24 dub 2009 10:12

milius píše:...Zároveň nesmim na místo veřejnosti přístupné.
Viděli jste někdo už takové místo?Kromě vlastního dvorku?Já tedy ne :roll: :lol:
Dobrá poznámka, taky sem si nad tím lámal hlavu, takovejch míst moc není :lol:
Střílím prostě tam kde nejsou lidi, jako staré JZD, ve městě za parkem (kromě kuřáků trávy tam nikdo nechodí a jim je to jedno :D ), doma na vesnici mám hned za barákem louky, lesy -> takže pohoda!
Nehledě na to že občas sednem do auta a zajedem kamkoli k lesu se psem, samozřejmě opět beru Slávinku na výlet :wink:
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
jarop
Příspěvky: 138
Registrován: 05 bře 2008 12:53
Bydliště: KE, Slovensko

Příspěvek od jarop » 28 dub 2009 15:46

Aj kvôli týmto problémom s lesníkmi keď si chcem zastrieľať v lese si kupujem výhradne pištole alebo krátke karabiny s pištoľovou pažbou.
Vystrelím a v prípade potreby strčím do puzdra od badmintonovej rakety , v ktorej to prenášam a je to. :)
Nechcem flintu 5 minút skladať a rozkladať.
Jaro
lov21 4.5mm, crosman 2300T, crosman 2250xt, drulov rada 5.5mm
Odpovědět