Manual obranne strelby

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Tyrichter

Manuál obranné střelby

Příspěvek od Tyrichter » 13 srp 2005 14:22

Po několika příznivých recenzích jsem zakoupil tuto knihu a mohu říci, že velice dobrou, nicméně jsem zpozoroval, že mi v ní jaksi chybí tisk na dvoustranách 14-15, 10-11 a 6-7, což je vlastně jen prostředek obsahu, celý úvod a dvě ze tří stránek o výběru zbraně. Ovšem jelikož za knihu byla zaplacena plná částka a to 175Kč, tak jsem docela namíchnut a právě se rozhoduji, zda knihu vrátit, jelikož účtenku mám, nebo aspoň vymoci slevu, případně se na to vykašlat a nechat si jí.
Údajně byla na skladě poslední, čemuž se už teď nedivím, ale chtěl bych vědět, jestli je tato kniha takovým nedostatkovým artiklem, že bych jí vrátil a jinou už nesehnal? (Někdy se to bohužel stává)


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 13 srp 2005 18:35

No pokud jde o to, myslím že tech knih je dost na skladě u výrobce. Pokud by jsi měl problém že už není mohu zmíněné strany naskenovat a poslat.
Tyrichter

Příspěvek od Tyrichter » 13 srp 2005 20:27

Jak jsem koukal, tak většinou v sortimentu je, ale ne na skladě. Takže is asi nechám toto necelé vydání. Pokud byste mi tedy mohl poslat naskenované stránky, byl bych velice vděčný. Konkrétně tedy str. 6, 7, 10, 11, 14, 15.
Pepe

Příspěvek od Pepe » 14 úno 2006 16:35

Tyrichter píše:Jak jsem koukal, tak většinou v sortimentu je, ale ne na skladě. Takže is asi nechám toto necelé vydání. Pokud byste mi tedy mohl poslat naskenované stránky, byl bych velice vděčný. Konkrétně tedy str. 6, 7, 10, 11, 14, 15.
Posli email ja Ti je poslu oskenovaný. cau
Odpovědět