CZ 527 varmint - 223 Rem

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
shooter34

CZ 527 varmint - 223 Rem

Příspěvek od shooter34 » 10 dub 2009 11:03

Koupil jsem nedavno tuhle varmintku. Prijal bych jakekoliv rady ohledne srteliva,optiky a taky zkusenosti z touhle flintou.


Lovec
Příspěvky: 279
Registrován: 25 lis 2005 20:06
Bydliště: Slovensko....

Příspěvek od Lovec » 10 dub 2009 14:16

Mam tuto milu hracku uz isty cas a zatial mi robi len radost. Montaz mam jednodielnu,ocelovu nasuvnu (made in frezarska dielna),optika Meopta 4-16x44. Vynikajuco z nej chodia S&B Match,to pre toho kto neprebija. Ja v poslednej dobe pouzivam prebijane s Nosler Ballistic Tip 60grs.,dlzka naboja 0,05 mm od drazok,chodia na 100m prakticky jednou dierou, opisana kruznica do 1cm.
Kamarat puskar mi upravil spust,podstatne nizsi odpor a velmi kratky chod. Uvazoval som aj nad beddingom,ale neviem ci ma pri takychto vykonoch pre mna zmysel- pouzivam ju na "myslivecke preteky" (terc liska,srnec,diviak,kamzik) a na lov skodnej. Tu mi jej presnost bohate staci a na benchrest sa s nou nechystam.
Mam prevedenie Laminated,ktore sa mi vzhladovo paci najviac.
Negativa: z fabriky nastavenie spuste nevyhovuje,prilis tvrdy a dlhy chod. Opacna logika poistky,v prednej polohe zaistene v zadnej odistene,na vsetkych ostatnych puskach to mam naopak (Tikka,Rem 700). Kratka pazba,mam cca. 180cm,priemerne dlhe paze,ale uz pre mna je kratka. Ciastocne pomaha hrubsia gumena botka. Neviem ci to povazovat za negativum,naboj prebijany na kontakt s drazkami sa nezmesti do zasobnika (osobne mi to velmi neprekaza).
Odpovědět