Mladik postrilel v nemecke skole 15 lidi, zabili jej na utek

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Mr.Handy
Příspěvky: 266
Registrován: 14 říj 2008 11:58
Bydliště: Tak nějak všude

Mladík postřílel v německé škole 15 lidí, zabili jej na útěk

Příspěvek od Mr.Handy » 11 bře 2009 14:32



Avax
Příspěvky: 185
Registrován: 08 lis 2008 00:31
Bydliště: Susice / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avax » 11 bře 2009 14:38

vsichni strelci pri kazde takove zprave skoro panikari... a ja uz zacinam taky. Ty rady, co tady jsou, jako treba ukazat svemu okoli, ze zbrane jsou i zabava, sport a bezpeci - to je malo. Bohuzel nevim, co vic se ale da delat. Lidi vic slysi na to, ze nejaky magor s nelegalne drzenou pistoli ktery by nesplnil ani zlomek pozadavku pro ziskani ZP postrili nekolik lidi nez na to, ze franta odvedle ma zbran, chodi na strelnici, venuje se tomu a jeste nikoho nezastrelil.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 11 bře 2009 14:42

Jo - a nezapomínejme ani na těch deset postřílených psychopatem v USA. Opravdu - to je dnes den.....
Walther P99 AS cal. 9 mm L, ZKM 456 .22LR + Leapers 4-16x50 AO
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 11 bře 2009 16:56

n jak tak koukám měním místo uschování klíčů od trezorů páč holka ví kde je mam.I když vim že má před zbraněma respekt nikdo neví co ji v pubertálnim věku napadne. :?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Příspěvek od Slukař » 11 bře 2009 16:56

Ještě jsem neslyšel o případu, kdy by některej z těchhle magorů napadnul policejní stanici nebo kasárna.
stanfu
Příspěvky: 143
Registrován: 31 bře 2007 10:43
Bydliště: Karviná

Příspěvek od stanfu » 11 bře 2009 17:49

golfkiller píše:n jak tak koukám měním místo uschování klíčů od trezorů....
nosím ho neustále u sebe +elektronický... 8)
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Příspěvek od icehand » 11 bře 2009 19:17

Slukař píše:Ještě jsem neslyšel o případu, kdy by některej z těchhle magorů napadnul policejní stanici nebo kasárna.
nechápu souvislost :shock: .... asi tím myslíš, že by se bál tam jít .... blbost!
- já zase neslyšel o napadení kostela, jeskyně, hračkářství nebo muzea ale co to s tim má co dělat?
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 11 bře 2009 19:33

icehand píše:
Slukař píše:Ještě jsem neslyšel o případu, kdy by některej z těchhle magorů napadnul policejní stanici nebo kasárna.
nechápu souvislost :shock: .... asi tím myslíš, že by se bál tam jít .... blbost!
- já zase neslyšel o napadení kostela, jeskyně, hračkářství nebo muzea ale co to s tim má co dělat?
Souvislost je takova, ze si podobnej magor vzdycky vybere misto, kde zbrane nejsou. Az je nejakej politickej vocas zakaze, nebudou jinde a magori budou moct strilet vsude.
Homer262
Příspěvky: 63
Registrován: 08 čer 2008 17:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Homer262 » 11 bře 2009 19:35

Možná nevidíš, ale je to pravda pravdoucí. Všichni tihle psychopati jsou pouze poserové. Nikdy nejdou tam, kde by mohli čekat odpor.
Stejně tak každý lump, v devíti případech z deseti ubohý posera, použije zbraň proto, že si je jistý, že okolí nemá čím jej ohrozit.
Zločineckých profíků je minímum.
BTW před psychopaty nás neochrání nikdo. Vyskytují se mezi námi a spolehlivou ochranu před nimi přinášelo pouze dávno opuštěné středověké právo.
K tomu, abych sejmul 20 lidí nepotřebuju ani zbraň. K tomu mně stačí moje třítunová kára a plný nástupní ostrůvek. Takové případy jsme tu již také měli.
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Příspěvek od icehand » 11 bře 2009 20:17

Tohle chápu!
ad.1 Když budu chtít chytit rybu, nepůjdu na rybník, kde plavou dvě plotice, a ještě je hlídá nějakej porybnej (blbej příklad, já vim)
ad.2 Byl to student, bziklo mu v kouli asi v souvislosti s něčím ve škole - co by dělal na služebně nebo v kasínu? Ve škole to navíc znal.
ad.3 Když už by eventuelně jeho úmyslem bylo prostě jen zabít co nejvíce lidí, na služebně by jich moc nenašel a do kasína by se asi přez stráž nedostal.
ad.4 Já myslim, že žádnej člověk si nevybírá něco, co je pro něj nedosažitelný, jedině pokud neni totálně mimo nebo pod vlivem nějakejch psychotropních látek (pak si myslim, že může vlítnout opravdu kamkoliv, třeba i na střelnici přelést dopadiště a střílet proti plně obsazeným 10ti stavům nebo tak něco). Třeba jako bezdomovec neukradne BMW ale radši nákupní košík.
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Příspěvek od icehand » 11 bře 2009 20:20

:D zase s tim bezdomovcem blbej příklad ... vim!
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 11 bře 2009 20:40

icehand píše:ad.2 Byl to student, bziklo mu v kouli asi v souvislosti s něčím ve škole - co by dělal na služebně nebo v kasínu? Ve škole to navíc znal.
Nerikej, ze te nekdy "k smrti" nenasr*lo narizeni nejakyho soudu, ministerstva, parlamentu, Policie...
A urcite nejen tebe, ale i nejakyho opravdovyho magora.
A presto si nikdo na tyhle instituce nevyslapne...
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Příspěvek od icehand » 11 bře 2009 22:24

Mám pocit, že těmhle ultramagorům se jednoduše zúží úhel pohledu pouze na provedení konkrétního záměru a je jim jedno, co stojí v cestě. Když už je někdo schopnej na sebe přikurtovat bombu a vlízt do nějakýho hnízda, nebo s letadlem to narvat do dvojčat a podobně, vědomí, že někde je přesila nehraje v danej moment roli. Nemusíme se ohlížet daleko....
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 11 bře 2009 22:48

Ac to bude magor, vzdy si clovek hleda cestu nejmensiho odporu. Do prvniho patra po schodech ne oknem.
Tedy jdu zabijet....ve skole jsou lidi a pijou mi krev....dalsi byl tusim obchodak. Dalsi misto ktere je zname a jsou tam lidi.
Cista logika.

I kdyz vam rupne v bedne a budete na sebe oblekat bundu znacky SEMTEX&OCELOVE KULICKY, nepujdete se s ni predvest do parlamentu, ale tam kde je to nejjednoduzsi a bude tam nejveci pocet divaku.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 11 bře 2009 23:24

icehand píše:- já zase neslyšel o napadení kostela, jeskyně, hračkářství nebo muzea ale co to s tim má co dělat?
Tak staci lip cist, v kostelech se strili celkem casto - obvykle tam totiz taky nikdo nema zbran (krom napr. ochranky jako v poslednim pripade nedavno 8) )
Odpovědět