Vyhody-nevyhody lisu LEE Classic Cast

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Olaf

Výhody-nevýhody lisu LEE Classic Cast

Příspěvek od Olaf » 05 úno 2006 18:19

Vážení přátelé, je mezi Vámi někdo, kdo vlastní uvedený lis a má již tudíž praktické zkušenosti s přebíjením jak pistolového, tak puškového střeliva? Prosím o stručný přehled + a -. Díky.


Olaf

Lis LEE Classic Cast

Příspěvek od Olaf » 05 úno 2006 19:19

Podle toho, co jsem se dočetl na tomto fóru, jsem předpokládal, že nebude žádný problém s výměnou zkušeností. Ale možná se jedná o nějaký nový typ lisu s kterým ještě zkušenosti nejsou?
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 05 úno 2006 19:22

O nový typ lisu se rozhodně nejedná, mám jej doma, ale nemám ho zase až tak dlouho, abych ti mohl podat věrohodné informace
sikula
Příspěvky: 39
Registrován: 09 črc 2005 22:27
Bydliště: policka

Re: Lis LEE Classic Cast

Příspěvek od sikula » 05 úno 2006 22:51

Záleží na tom jestli ten lis už máš nebo se ho chystáš zakoupit. Díval jsem se na něj a jedná se o jednooperační lis. Pokud Ti bude vyhovovat přebíjecí výkon zaměřil bych se kvalitu a spolehlivost zalisování zápalek o to i případných podavačů zápalek a pod. Jednooperační lisy jsou poměrně jednoduché a z toho důvodu i spolehlivé. Pro menší četnost výměny matric je potřeba velký počet nábojnic na nich jsou jednotlivé úkony dělány po cca 100 až 1000 ks. Pokud ten lis už máš a něce nejde tak jak má, prostě to popiš a někdo Ti poradí.
Odpovědět