Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 01 bře 2009 18:49

Obrázek
Stříleno na vzdálenost 12m ve stoje bez opory s JSB Exact 4.50mm. Vybráno asi ze 4terčů, který si byly hodně podobné, kua na každým teči mě vždycky 1 z 10ti ulítla :x
Obrázek
Stříleno na vzdálenost 25m ve stoje bez opory s JSB Exact 4.50mm. Vybráno 1 z 1terče :) (až bude suchej trávník, tak musím v leže poladit i optiku :oops: )
Obrázek
Zahrada u mladé na chalupě v Dubicku, vzdálenost k terči je právě těch 25m
Obrázek
Obrázek
Přes 2cm smrkovou desku to lítalo jak máslem :P

Dnes to bylo malinko slabší než včera, ale nemám ještě poladěnou spoušť podle představ, na to se chystám až budu Slávinku čistit a mazat :wink: regulační šroub spouště mám na doraz a furt to není ono :x
Doufám že další terče budou lepší, ale jak píšu...je to všechno ve stoje bez opory a po cca 60 vystřelených diabolkách sem to zabalil, pač mám ze včera zafačovanou ruku a nakonec sem si ze srandy zkusil 1x těch 25m :)


AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 01 bře 2009 19:42

Jedno nerozumím ,ty máš rosptyl na 12 a 25
m stejný,když opomenu,že ti dost foukal výtr z leva.
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Příspěvek od madbugie » 01 bře 2009 20:05

no dnes sa asi viac snažil... :D

no vetrik by to o tolko neposunul skor to vidim na nesuosost hlavne s optikou... (ja som prisiel na to, ze som mal jednu stranu montaze cca o 0,2 mm vyssiu ako druhu, tak som ju mrchu musel zbrusit...)

najlahsie overenie je nastavit stred na 15 m a potom nastrielat terče mierene vždy na stred na 10 12,5 15 17,5 a 20 m zásahy by sa mali pohybovat po vertikále najprv pod stredom a potom nad stredom... ak to chytí aj stranovú nerovnosť že to pojde sprava dole do ľava hore alebo zľava dole do prava hore tak je to nesuose... hlavne u lamaciek je toto casty jav...

preto som vlastne začal špekulovať s tym uložením hlavne... ktore snad onedlho doriešim potom to sem cele postnem...

ale inšpiroval si ma dnes som si bol zastrielat najprv v sede ale FT a potom v lahu na 20 m no po dlhej zimnej pauze to bolo utrpenie, ale ako hovoris je tu JAROOOOOOOO... este musim tie exacty objednat...
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 01 bře 2009 20:32

No... s tím větrem nevím, na těch 25m mladá letěla 2x k terči pač po střele uletěl horní připínáček a terč ve větříku dost plandal :wink:
Musím to v leže všechno pořádně otestovat :roll:
Barys píše:Jedno nerozumím ,ty máš rosptyl na 12 a 25
m stejný,když opomenu,že ti dost foukal výtr z leva.
Dobrej postřeh, přesně tak! Na 12 sem byl dost nervózní, že se mi nic nepovede pořádnýho nastřelit a taky že nepovedlo a na těch 25m sem byl v klidu. Psychika dělá u mě dost, v zimě trpím depresema a střelba je super relax! :P Dal sem si cca3rány jak to bude vypadat a nastřílel terč, byl to jen pokus, poslední terč :)
Barys info je pravdivé!! :wink:
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
DEZ

SLAVIA 634

Příspěvek od DEZ » 01 bře 2009 21:03

Kupil som si pred tyzdnom cez net z Ciech SLAVIU 634.
Nadherna hracka. Po vybalni som ale narazil na velky problem.
Neslo mi odistit aretacne tiahlo pod hlavnu pred zlomenim.
Ak som sa snazil vyvinut akukolvek silu bolo to doslova nemozne.
Az po dvojhodinovom boji sa mi podarilo aretacne tiahlo odistit.
Pri dalsich pokusoch sa tento problem stale opakoval. Aretacne tiahlo sa bud zasekava alebo je to nejaka vyrobna chyba?
Mate niekto taketo skusenosti? Co mam robit? Z tej vzuchovky som este ani raz nevystrelil?
Nechcem ju posielat naspat ak by sa jednalo o malu chybu ktoru by bolo mozne opravit aj doma. Poznate nejaky servis na Slavie 634 v SR?

Dakujem, Robo
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 01 bře 2009 21:09

A když chytneš Slávku levou rukou za začátek hlavně (su pravák) a palcem odjistíš směrem od sebe? Mě to šlo na začátku taky nějak ztuha a teď už je to dobré...
Ještě k těm terčům:
Snad budou příště lepší :wink: , ještě dělám hodně chyb a flinta taky není 100% seřízená.
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
DEZ

Slavia 634

Příspěvek od DEZ » 01 bře 2009 21:15

Vdaka za reakciu....
Ale aj tak si myslim, ze to nie je nieco v poriadku.
Lebo to tahlo na mojej nie je tuhe, ale skor vyzera ze sa riadne zasekava. Kazde cca. piate sklepenie hlavne.

Myslis,ze moze byt, ze sa to po case vybeha? Alebo mam to reklamovat?
Moc sa mi to nechce poielat napsat ak by mi to tu vedel niekto opravit, len chcem vediet ci sa to da.
DEZ

Slavia 634

Příspěvek od DEZ » 01 bře 2009 21:17

sorry som ti zabudol odpovedat...
aj ja som pravak , ale ani tymto opisanym sposobom to nejde
Da sa ta aretacia odtial vymontovat?
Je tam potrebna?
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Příspěvek od madbugie » 01 bře 2009 22:16

no ja mam novu slavku tak pol roka strielanu a tiez sa mi to stane odhadom tak 1 zo 100...

ono treba to cele vyčistiť a namazať a najlepšie by bolo tie tŕne oba jemne prebrúsiť alebo preleštiť, može to byť napr silnejšim zaklapnutim hlavne a ten kolik sa tam jemne vzprieči musí sa to proste vybehať...

ak by si ten aretačny kolik vytiahol tak by ti hlaven nedržala ale padla by dole... :D

si všimni ked natiahneš hlaveň tak tam bude take male strieborne miestečko v takom poloblučiku to je miesto kam dosada hlaveň na ten trň ktory je v puzdre a do neho sa zospodu zasekava ten trň ktory je v hlavni a ja som ich mal oba trošku hrubšie opracovane tak som ten v hlavni jemne obrusil,... chcelo by to aj ten ktory je v puzdre ale tam je zly pristup a vytrhavat ho nechcem...

cize skus to jemne namazat vazelinou co to spravi...

pripadne ak je tam hrubsi povrch tak jemne prebrusit nejakym 250kovym smirglom...

jo a strelba je hlavne o psychike a klude...
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 01 bře 2009 22:26

Ta aretace je alfa omega.Je to normální,prostě v otevřenym stavu to vystříkej konkorem
Pak to nenech zatuhnout,když je nová .Což znamená ráno vstaneš a dáš si pár ran,další před obědem ,před svačinou,po večeři,před spaním a v noci tak ve tři ráno.Jestli to nezvládáš časově nech si napsat paragraf na ošetřování,nebo dovču. :D :D :lol: Po týdnu se to uvolní.
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Příspěvek od madbugie » 02 bře 2009 08:47

chlapci taka prozbicka... ak budete teraz robit jarnu udrzbu a mate subleru po ruke zmerajte mi aku mate sirku hlavne (pri aretačnom šrobe) a sirku ulozenia hlavne v puzdre...

malo by to byt okolo 15 mm
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesi » 02 bře 2009 11:42

Jakmile mi dojde chrono (chci to změřit i před rozborkou tzn. vyčištěním a promazáním) a karamickej sprej dám se do toho! Snad nezapomenu...hlava to občas dělá :)

Mě to odjištění šlo tedy ztuha jen napoprvé jinak problémy nemám, Slávinka běhá jak švýcary :P

Edit: jo, za tím terčem na 25m nejdou vidět ve dřevě díry, pač sem ho sundal a pak zase připevnil a nafotil :wink: To jen tak na vysvětlenou kdyby si toho někdo všimnul, já si toho všim až teď :)
Na těch 12m to byla slabota, tak 50% je špatně :oops: (i když to bylo ve stoje bez opory)
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
simzd

Slavia 634 - Kvalita ?

Příspěvek od simzd » 04 bře 2009 01:12

Zdravím.
Chci si koupit Slavii 634.
Četl jsem tady někde že je lepší ji koupit vyrobenou do roku 2008.
Proč ? Jsou novější nekvalitní, nebo proč by měla být vyrobená do roku
2008 ?
Díky za každou radu.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 04 bře 2009 08:50

Spíš naopak, protože ty staré mají 13mm rybinu a ty nové už 11mm.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
kb
Příspěvky: 395
Registrován: 21 zář 2008 10:02
Bydliště: Piešťany

Příspěvek od kb » 04 bře 2009 09:07

Podľa informácií od jedného predajcu sa S634 vyrábali najskôr v Uherskom Brode, potom v Dubnici, potom v Číne (to je vraj tá séria s plytkou rybinou, na ktorej nechcela držať žiadna montáž) a teraz opäť v Čechách, ale nie v UB.
Takže niečo pravdy na tom môže byť, že by tie kvalitnejšie S634 s 11 mm rybinou mohli pochádzať z obdobia pre slovensko-čínskou epizódou, resp. po tomto období.
Naposledy upravil(a) kb dne 04 bře 2009 09:16, celkem upraveno 2 x.
TAU 7, Steyr LP10, Slavia 631, Feinwerkbau Model 500, vz. 47, Ardesa Patriot .45
Odpovědět