FX AIRGUNS Typhoon T12

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 06 úno 2009 07:51

Alexxxusi, to jsi mne překvapil, já jsem měl Verminátora jen za jakousi karikaturu. No ale jestli opravdu i trefuje, tak to jsem až zaskočen.

Jen s dovolením - co měla znamenat věta: "A neni nahodou Radawar jeden ze Suchomelovic klanu ??? "

A není náhodou Alexxxus jedním z kapric anti Suchomelovic klanu? Fakt se na tohle vykašli, nebavíme se tu o ničem, co by mělo životní smysl, čili zase nevrstvi hnůj bez jakýchkoli důvodů. Já jsem několik měsíců vybíral, než jsem se rozhodl přejít z pušek zpět na foukačku, jako za svých dětských let. A prostě jsem se rozhodl pro Aeron. Důvody jsou v ochotě, slušnosti a schopnosti cokoli předvést, ukázat, a pozor, překvapivě i vymluvit zbytečnou investici do věci, kterou mají skladem. Čili přesný opak firmy, kterou jsi tu pranýřoval. Všechno, co jsem v této firmě koupil (a není toho dohromady úplně málo), jsem si plně zaplatil, nic jsem nedostal a o ničem bych nelhal. Pokud bych byl nespokojen, možná by ses divil.. už mne v minulosti chtěla dát k soudu jedna modelářská firma z Německa.

Každý si snad může koupit, co si sám vybere. Proč by měli všichni mít AA? Jen proto, že si lepí logo na výrobky posháněné a vyrobené všude možně po světě? No vidíš.... Fakt toho nechme, je to debata k ničemu o ničem.

Jsi spokojený s tím, co máš? Gratuluji. Jsem-li já spokojený, jsem prostě spokojený a nic s tím neuděláš. Každý máme jiný vkus i jen co se designu týče. Já bych ze všech Tvých pušek (opticky) bral jedině poslední pružinovku AA Prosport, která je opravdu překrásná (až na tu zlatou spoušť). Prostě naprosto suše strohá věc a to se mi líbí.

Mimochodem - docela by mne zajímalo, kde se zde ve fóru bere ta drzost bez sebereflexe, se kterou si každé ucho, které má pět let pušku (a ještě k tomu vzduchovku, či větrovku) prsí, že dokáže posoudit vše ostatní. Vpravdě pozoruhodné.


FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
picolloo
Příspěvky: 87
Registrován: 04 led 2009 10:57
Bydliště: okres Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od picolloo » 06 úno 2009 11:00

je to o vkusu k CFX to bude zajímavá změna akorát nevim kde se u nás FX nechaj koupit poradte mi kde je nějakej krám dík já myslim že je to jak ze ženskou žádná neni na stopro :lol: věřim že to nebude špatnej kup i když tam neni manonetr všechno se nechá zařídit 8)
Gamo CFX,SUHL310,LOV21
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10828
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 06 úno 2009 11:12

5 Let Vzduchovku to jako já ? :-)

Chachá Radaware ty jsi jeden ze Suchomelů, stejnej styl psani té reklamy v Střelecké revui ..... Víc už není co dodat ještě stejná ip adresa ....
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 06 úno 2009 12:05

... to už je snad stihomam.
FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
picolloo
Příspěvky: 87
Registrován: 04 led 2009 10:57
Bydliště: okres Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od picolloo » 06 úno 2009 12:18

:lol:
Gamo CFX,SUHL310,LOV21
picolloo
Příspěvky: 87
Registrován: 04 led 2009 10:57
Bydliště: okres Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od picolloo » 06 úno 2009 12:29

neni na to potřeba ZP když to má víc jak 16J?
Gamo CFX,SUHL310,LOV21
Uživatelský avatar
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 06 úno 2009 12:51

Musíš se rozhodnout, jestli chceš 16J verzi a střílet v rámci zákona téměř kdekoli, či máš poblíž střelnici, v kapse ZP, doma trezor... Pak třeba zatoužíš po větší síle. Ale to už bych šel asi rovnou do kulovnice. :D
FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
picolloo
Příspěvky: 87
Registrován: 04 led 2009 10:57
Bydliště: okres Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od picolloo » 06 úno 2009 13:06

ZP nemám teda zatim pracuje se na tom :D když bych jel do Brna tak se musí objednat ten manometr mně trochu trápí snad se to nechá nějak vyřešit :cry:
Gamo CFX,SUHL310,LOV21
somc
Příspěvky: 34
Registrován: 02 úno 2008 14:20

Příspěvek od somc » 06 úno 2009 16:25

Alexxxus:Zbroják na vzduchovku no to si z tebe lehnou smíchem na zem ... ze mně už na zemi leželi v chechtavej křečích ......

No díky za podporu ale zas takovej idiot nejsem abych aspoň věděl jak dodržet zákon nad 16J tak ten úsměšek si nech mám v plánu si ho koupit ve dřevě a prachy na to sou taky a celkem mně překvapila ochota něco takového předvést takže žádné posměšky //já sem nejlepší rozumu mám taky víc a podobně // a jestli znáš něco lepšího tak poraď a zároveň ochotného prodejce něco předvést kterej se nebude smát když do jeho krámu přijde zákazník ze zbrojákem a bude chtít vzduchovku
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 06 úno 2009 16:48

Na Zp Ti u nas zadny obchodnik neproda zadnou vzduchovku nad 16J. Nevyplati se mu ta cela sachyada kvuli par kouskum atd. Doda Ti ji seskrcenou a proslou SZ a co s ni posleze udelas je pouze na Tobe a Tve mire moralu a schopnosti balancovani mezi zakonou a nezakonou normou. Kapisto ;)
Naposledy upravil(a) sportovec dne 06 úno 2009 16:54, celkem upraveno 1 x.
Tobbi
Příspěvky: 1062
Registrován: 05 srp 2008 21:17

Příspěvek od Tobbi » 06 úno 2009 16:54

Tak mě trochu připadá, že to je jen pomlouvání! Já mám vystříleno s AA 410 spoustu diabolek... Kámoš má clasik v 4,5 a 5,5, a taky HP v 5,5 tu jednu má už 6 let a celkově střílý už 25 roku! Když si vzal poprvé cutlas ptal se co tomu chybí, že to je tak lehky! V pohodě se s nímdá střílet to samí co s 410 HP! A takový vstřícný jednáni jako v Aeronu jsem nezažil ani když jsem si kupoval kulovnici!
...střeliva není nikdy dost!!!
Gun Power SSS .25
FX Royal Elite .25
FX Indepedence .22
FX Indy .22
FWB 601
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10828
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 06 úno 2009 18:34

somc píše:Alexxxus:Zbroják na vzduchovku no to si z tebe lehnou smíchem na zem ... ze mně už na zemi leželi v chechtavej křečích ......

No díky za podporu ale zas takovej idiot nejsem abych aspoň věděl jak dodržet zákon nad 16J tak ten úsměšek si nech mám v plánu si ho koupit ve dřevě a prachy na to sou taky a celkem mně překvapila ochota něco takového předvést takže žádné posměšky //já sem nejlepší rozumu mám taky víc a podobně // a jestli znáš něco lepšího tak poraď a zároveň ochotného prodejce něco předvést kterej se nebude smát když do jeho krámu přijde zákazník ze zbrojákem a bude chtít vzduchovku
Kdyby jsi byl na foru trošku déle tak bych se na Tebe i zlobil, ( jseš tu krátce takže se nezlobím :-) )ja se Ti nesmál ani neposmíval. Jen jsem psal jak jsem dopadl já když jsem se byl na zbraních kde jsem byl dříve v evidenci zeptat na povolení vzduchovky nad 16 joule. Ještě dnes se smějou když se tam občas ukážu. Bylo to na Praze 8.

A kdyb jsi měl pročtené fórum tak jsem o tom kdysi a kdesi psal.
Zbroják nemáš jak píšeš tak si ho udělej a jako první flintu jim dones kombajn v 30joule že je to Tvá první zbraň budou na to čumět jako myš na mrkev v zímě.

A add jsem nejlepší nade mne není .... add stihoman .... .... muhehehe
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 13 úno 2009 00:39

Dnes jsem se konečně dostal pro zboží... Harrisky, chňapka FX a nějaké diabolky místo vrácení drobných mincí.

Vše funguje a je dobře vyrobené. Pan Suchomel chvilku přehazoval bipody vidlemi a já jsem se nemohl rozhodnout... Na základě metody pokus-omyl jsem nakonec vzal 6/9 bez kloubu a beze skoků. Přišlo mi to přece jen univerzálnější a poněkud v rozporu s místními názory i ergonomičtější. Ale to je jedno. Dalším problémem bylo uchycení. Chňapka FX mi byla rozmlouvána z důvodu výrazné nevzhlednosti (což je bez výhrad pravda) a vyšší ceny. Ani po předložení různých variant originál Harris příslušenství jsem nedokázal překonat odpor k vrtání do krásného dřeva pušky a vzal nedoporučenou FX chňapku. Je to snadno odstranitelné, je zde možnost umístit podporu co nejblíže k ústí hlavně a tím zbraň lépe stabilizovat... Prostě - už se stalo.

Takhle to vypadá na první pohled:
Obrázek

Takhle na druhý:
Obrázek

Zde již aplikováno:
Obrázek

A tady už je patrná nevzhlednost této varianty:
Obrázek

Zde rovněž:
Obrázek

A tady:
Obrázek

A naposled (změněno, měl jsem zde dvakrát stejnou fotku):
Obrázek

Puška pozbyla veškeré elegance, ale funkční dojem je velmi dobrý. Takhle na sucho jsem spokojen.

Závěr? Zase vyhozené peníze za zbytečnosti .... Ale co, pomohl jsem světu svým nepatrným dílem z krize. :D
Naposledy upravil(a) Radawar dne 16 úno 2009 23:01, celkem upraveno 2 x.
FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10828
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 13 úno 2009 06:10

Ve dřevě je to hezká puška , pravda je ale veliká - s bipodem strašilovost ohyzdná.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 13 úno 2009 06:54

Nemohu jinak, než souhlasit. Co se vzhledu týče, teď bych o ni ani pohledem nezavadil. Nebo možná ano a odplivnul bych si. Varianta s úchytem ve dřevě by esteticky opravdu byla správná. Nicméně chci tak nějak věřit a sám sebe přesvědčit, že v otázce praktické (míření, demontáž, nulová modifikace zbraně) to bylo rozhodnutí správné. Ještě pořád není uzavřena druhá cesta, ale budu sám se sebou bojovat, abych jejímu vábení nepodlehl.
FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
Odpovědět