Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 26 říj 2004 19:59

Caute,
zaujimalo by ma, aka najsilnejsia vzduchovka alebo vertovka sa da vobec kupit(bez ohladu na to kolko je u nas dovolene - 16J).
Alebo aku hranicu maju v Anglicku. Ked sa pozriem naprikal na AirArms EV2 alebo Logun S-16 tak to uz nevyzera ani ako vzduchovka.

Karol


Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 26 říj 2004 21:54

Ahoj.Tak to by zaujimalo aj mna.Dnes som si objednal tu CZ 200S.Kolko maju tie .co si ty spominal.Popripade nemas info aku rychlost ma ten novy pistol CZ 260 PCPA?Viem len,ze bude stat 15.000KC
Tomas
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 27 říj 2004 15:58

Venku se prodavaji vetrovky raze 9mm a vetsi. Energie srovnatelna s kulovnici .. no mrknete sami :)

http://home.comcast.net/~pelletgunn/fel.htm
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 27 říj 2004 16:21

A nevíš, jestli je možný je tady u nás sehnat?????
Prosím o odpověď zde nebo na mrca@email.cz díky
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 27 říj 2004 18:40

Chlapi neblbněte, bez zbrojáku tady niiiikkkdddy výkonější vzduchovku než která bude mít 16J nekoupíte!
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 27 říj 2004 20:06

Cau Tomas, potom mi posli tvoj mail na hurikan@zoznam.sk, ja uz velmi dlho uvazujem nad kupov CZ 200s, a keby si bol ochotny sa so mnou podelit o skusenosti. A co sa tyka toho pistola, neviem o nom nic, mozes mi dat nejaky link alebo kde najdem o nom nejake informacie.

Otazka na zaver: V Cechach je povolenych 16J a plati toto iste aj na Slovensku?

Karol
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 27 říj 2004 21:03

Anonymous píše: Chlapi neblbněte, bez zbrojáku tady niiiikkkdddy výkonější vzduchovku než která bude mít 16J nekoupíte!
V tom bych problém neviděl, co když mají zbroják ? Já vím, že vzduchovka na zbroják zní divně, ale proč ne ? Osobně uvažuji o koupi něčeho takového - http://www.airforceairguns.com/talon.html , jedná se o zbraň skupiny C, je třeba mít zbroják a nákup ohlásit.
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 27 říj 2004 22:03

Hmm, ten Talon SS vypada fakt fajn. Zbrojny preukaz predsa nieje problem, len ma stve, ze v zahranici maju krasne prislusenstva na zbrane (tlmice, laserove zameriavace-napr. http://www.beamshot.com, a kadeco ine)
kuknite aj na
www.air-arms.co.uk/EV2.htm
www.logun.com/s16.asp
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 29 říj 2004 08:24

POkud jde o CZ 200S .. klidne mi napiste na mail a ja se o zkusenosti podelim .. vse na mych strankach www.volny.cz/vetrovka
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 29 říj 2004 09:34

Ja teda nevim jo.. ale kdyz uz nekdo ma ZP.. proc by si kupoval silnejsi vzduchovku? Na co? Kdyz chci silu a nestaci mi 16J koupim si palnou zbran. Navic pro tu silnejsi vzduchovku pak plati stejne pravidlo jako na tu palnou zbran. To jest zadne strileni na zahradce apod. Lovit s tim (pokud na to mate vsechna opravneni) muzete stejne pouze drobne zivocichy a lisku bych nelovil pokud by to nemelo alespon 90J ustove kineticke energie. A to ma malo ktera! Navic ty diabolky a jim podobne maji ve srovnani s kuli stejneho kalibru podstatne mensi hmotnost... mene si zachovavaji energii i na vetsi vzdalenosti. Proste prakticke pouziti pro tyhle zbrane neni. Nikdo s nimi moc nepocita. Ackoliv by se napr. srnci dalo lovit vetrovkou raze 9mm vysse, zakon to nedovoluje! Kde byste z te vetrovky vymackali 1000J ve 100m??
Návštěvník

re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 10 lis 2004 21:44

A co jako... ty si myslis ze neznam tuhle flintu jo? To vize ano. Dela se i v 9mm. Ale stejne plati to co rikam. Neni duvod si kupovat vetrovku na zbrojak. Neni k nicemu.
Návštěvník

Re: re:Aky najvacsi vykon vzduchovky/vetrovky

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 11:17

Anonymous píše:Hmm, ten Talon SS vypada fakt fajn. Zbrojny preukaz predsa nieje problem, len ma stve, ze v zahranici maju krasne prislusenstva na zbrane (tlmice, laserove zameriavace-napr. http://www.beamshot.com, a kadeco ine)
kuknite aj na
www.air-arms.co.uk/EV2.htm
www.logun.com/s16.asp
Nieco take som videl v http://shop.frano-zbrane.sk/
Nickaraqua

Příspěvek od Nickaraqua » 21 lis 2005 13:02

Tip: je zakázané mať na zbrani namontovaný laserový zameriavač, ale vlastniť ho môžeš... to, že strieľaš zo vzduchovky s laserovým zameriavaním, ti nikto nikdy nezistí. Ja mám vzduchovka + laser + kolimátor - ak mám dobré diabolky, nedá sa s tým netrafiť.... štandardné mieridlá sú na nič....
Dodík

Aka najsilnejsia vzduchovka alebo vertovka sa da vobec kupit

Příspěvek od Dodík » 21 lis 2005 19:53

Podle střelecké revue č.10/1999 byla nejvýkonnější serivě vyráběná větrovka Career 707 Jihokorejské firmy Shin Sung Industrial Co.
Počáteční energie této zbraně dosahuje až 110J. Úsťová rychlost střely o hmotnosti 0,96g (cal.22) dosahuje až385 m/s
V Německu tato,,vzduchovka" byla k mání za 1400,-marek....
Odpovědět