Zas ti myslivci.....

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 28 srp 2007 13:20



http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 28 srp 2007 14:18

Já myslím, že by každý myslivec měl mít na hlavě blikající maják s žárovkou nejméně 200 watů a megafon. Před vložením náboje do komory, by k dané siluetě došel a zeptal se jí, jestli je tozvíře. Pak ještě před samotným odstřelem by měl megafonem tuto přípravu k výstřelu 5 minut hlásit. Celou zónu střelby by ještě mělo jistit tak 20-30 dalších myslivců s praporkama.

Podle mě by to bylo spravedlivější, než aby každý kdo jde do lesa musel blikat.


A nebo prostě stanovit 30let ve vězení + 3 mega pokuty, pokud někoho v lese zastřelíte a 10+ 1 mega pokuty - když jen potřelíte. Ono podle mě totiž stačí, aby si střelci dávali pozor a když nevědí na co střílí, aby nestříleli.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 28 srp 2007 14:30

epert:
Hned jak te v lese potkam tak ti jednu bliknu mezi svetla :lol:

Kubajzz:
Jo to uz je starej clanek. Histerie. Pan Kostecka to myslel ve srande to s temi baterkami... ale zname jak jsou nekteri novinari sikovni.

Jinak porad lepsi slusnej myslivec o kterem v lese pri sberu hub ani nevite... nez kdyz vam po zadech prejede manik na crosce ci ctyrkolce. A to je ted docela mooda.

Tech pripadu kdy lovec nekoho zastrelil nebo ohrozil zase tak moc neni uvazite-li kolik jich je a jak casto chodi lovit.

Cili klid.
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 28 srp 2007 20:58

K těm čtyřkolkám a spol, co tu zmínil Andy.
Si myslím že myslivci by mohli být poprvé v historii užiteční přírodě, pokud by mezi škodnou bez doby hájení zařadily šoféry těhle mašin. 8) :lol: :lol:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 28 srp 2007 21:33

Ona díra v nádrži udělá svoje. Ale tím nechci nikoho k ničemu navádět. Spíš jen že není nutné hned sahat po nejtvrdších prostředcích.
Arnie

Příspěvek od Arnie » 01 zář 2007 13:44

Andy píše: Jinak porad lepsi slusnej myslivec o kterem v lese pri sberu hub ani nevite...
Cili klid.
Slusnej myslivec je samozrejme lepsi, jenze procento slusnejch myslivcu je pomerne maly. Motorkari mi osobne v lese vadej monohem mene nez vetsina nimrodu .... a neslysel jsem o pripadu ze nekoho v lese prejeli :wink:
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 03 zář 2007 08:51

Nechcem sa zastávať poľovníkov, ale to že si nepočul o takom prípade neznamená že sa nestal. Ale pre novinárov (respektíve čitateľov) je vždy zaujímavejšie keď sa "pri tom" strieľa. Dopravná nehoda, aj keď v lese, je len dopravná nehoda.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 11 led 2009 16:20

http://www.novinky.cz/clanek/158468-mys ... notka.html

:roll: :roll:
Nešlo o první případ agrese

Rozzuřený myslivec není policii neznámý, v minulosti měl incident se řemeslníkem, s jehož prací nebyl spokojen, a tak ho se zbraní v ruce donutil, aby práci ukončil rychleji.

Po řemeslníkovi dokonce vystřelil plastovým nábojem a zranil jej. Potom mu ještě přikázal, aby vypil litrovou láhev tvrdého alkoholu. Za vydírání a ublížení na zdraví mu hrozil až osmiletý trest, nepodařilo se však shromáždit dostatek důkazů.


To je ďábel :twisted:
Tonda

Příspěvek od Tonda » 11 led 2009 16:52

Není to dábel, je to všehoshopný blb. Kolik a kde musel mít příbuzných nebo dobrých známých, že o zbroják ještě nepřišel.
Odpovědět