Prohresky PCR se zbrani ...

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 17 led 2006 11:29

Luger píše:...Ale asi nic moc pocit chodit po ulici a čekat odkud to může přiletět. Měli to pěkně emotivně natočený, to amíci umí dobře.
Víš co, to si nevybereš. Nedávno jsem šel po ulici za velmi silného větru. Najednou PRÁSK a dva metry přede mnou dopadla celá taška ze střechy. Nvím, kolik taková taška může vážit, ale jsem si jist, že při pádu ze šestého nebo sedmého patra určitě nabere dost rychlosti i energie na to, aby mě při dopadu shora na hlavu poměrně spolehlivě zabila. Přitom o psychopatických kusech střešní krytiny, chladnokrevně vraždících nevinné oklojdoucí ve stylu kamikadze, pokud vím nikdo v televizi nemluví. Takže šílený odstřelovač z Marylandu, anebo polorozpadlý krlínský činžák, nakonec to vyjde skoro nastejno...
P.S. Jo, to Amíci umí špičkově, zvlášť když litujou sami sebe. Všimni si, že když točí dokument dejme tomu o Mnichovu 1938, tak už to zas až takovej doják není... (i když je to pořád ještě větší doják, než by z toho udělali dejme tomu Angličani nebo dokonce Němci...).


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 17 led 2006 12:59

Ono je problém, že my jako lidstvo si myslíme, že všechno můžeme nějak ovlivnit. Nemůžeme.
Třeba globální oteplování, už komunisti chtěli poroučet větru dešti. Neporučili.
Tady zase všichni trénují jak rychle tasit a střílet. Pak jdeš po lese, najednou BUM a máš hlavu po okolních stromech. Nějaký myslivec si tě spletl s divočákem. Můžeš mít reflexy jako Divoký Bill Hickok a je ti to k ničemu.
Určitě větší šanci máš, že tě sejme nějaký myslivec v lese, než že tě střelí šílený masový vrah. Přesto nikdo nemá strach chodit po lese, ale v druhém případě nikdo nevychází z baráku.

Prostě jsou věci, které se ovlivnit nedají a my se s tím musíme smířit.
Luger
Příspěvky: 51
Registrován: 08 led 2006 12:41
Bydliště: BK

Příspěvek od Luger » 17 led 2006 14:41

Slim Jim
Z lítajících tašek nemusíš mít strach. Já jsem viděl (jak jinak než americký) film Sám doma a tam házel malej kluk po zlodějích cihly ze střechy dost vysokýho baráku a taky to rozchodili. :lol: A když to říkají amíci, tak to musí být pravda.

Kubajzz
Jasně, že je větší pravděpodobnost, že tě sejme na ulici auto než nějakej drban s bouchačkou. Já ji taky nosím pořád, ale jednak je to kvůli práci a jednak, když jsem ji začal nosit, tak to bylo kvůli potulným psům a ne kvůli lidem. A už jsem si na to zvykl.
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 17 led 2006 23:52

Kdybyb člověk měl přemýšlet nad tím co s mu může stát, tak by už nesměl nikam chodit a stejně by si z toh stresu a strachu, že mu spadne letadlo na barák bo že začne hořet musel hodit mašli :?

Hold co se stane nikdo nemůže vědet, ale spoustu věcí můžeme více či méně ovlivnit sami.....

No a myslím že v americe je spousta míst kde je celkem pravděpodobný že od někud vyletí kulka a trefí mě spíš než, že si mě vybere na mušku nějakej psichopatickej odstřelovač....
Odpovědět