Plynovku nebo radeji ostrou?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 11 led 2006 10:07

Kubajzz píše::lol: A druhý den byly ve všech novinách titulky:

1) Zfetovaný mladík s pistolí napadl v metru revizora!
2) Jen náhoda zabránila masakru!
3) Paroubek: Tohle trpět nebudu!
4) Šokovaní pasažéři nevěřili svým očím!
5) Nevinní cestující v ohrožení!
4) Rozhořčení revizoři: Chceme nosit zbraně!
5) Má mít revizor statut veřejného činitele?
6) Opozice žádá demisi ministra dopravy!
Zaplaťpánbůh nebyly (vždycky jsem chtěl být slavný, ale takovýmhle způsobem bych do novin proniknul dost nerad), ale kdyby byly, nebylo by na tom nic zas až tak moc šokujícího, protože, přesně jak píše Andy, tak to prostě je (a já se už radši ani neptám proč :cry: ).
Rád bych ještě jednou zdůraznil (i když jste to asi pochopili všichni), že z mé strany v tom absolutně nebyl úmysl (ani bych k tomu neměl důvod, protže v tu chvíli jsem ještě nevěděl, že tu tramvajenku nemám...).
P.S. aby to bylo aspoň trochu k tématu: měl jsem samozřejmě ostrou, ale kdybych měl plynovku, nebyl by v tom rozdíl.
Ad 3): Já mám zase dojem, že už moc dlouho nevydržím trpět Paroubka :twisted: :evil: .


Návštěvník

Měl jsi štěstí

Příspěvek od Návštěvník » 11 led 2006 10:45

To ani nemusí psát Andy, každý ví, jak vznikají zprávy v novinách.
Novinář si je buď vymyslí, aby měl co psát, nebo je dostane už napsané od toho, kdo si zveřejnění objektivní informace v našem tisku objednal.

Měl jsi hlavně štěstí, že si tě někdo z kapsářů a ranařů nevyhlédl, nešel za tebou a před stanici tě nesejmul. Zezadu bys neměl šanci, po ráně na týl bys jen padl, on by ti sáhl pod kabát a šel by dál. Kolemjdoucí by jen opatrně obcházeli opilého mladíka (=tebe), co se náhle sám od sebe složil.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 11 led 2006 10:49

To máš pravdu, ale ten revizor byl naštěstí zřejmě jediný, kdo viděl co neměl- měl jsem jen mírně rozevřenou bundu, takže kdyby mi netsál tváří v tvář a navíc asi čtvrt metru ode mně, tak by to neviděl ani on. No a on nejspíš neměl chuť se někde někomu chlubit, že utíkal jak kdyby ho pronásledovala druhá míza a třetí infarkt...
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 11 led 2006 14:56

Já jsem zažil něco podobného v Carrefouru asi před rokem. Byli jsme s manželkou nakupovat nějaké dárku a trochu víc jsme vybírali. Když jsme měli vybráno, podívali jsme se ještě do krabičky (byla nezalepená), zda je uvnitř vše a šli jsme zaplatit. Za kasou na mne čekali dva panáčci z ochranky a že prý půjdeme s nima, že jsme se dopustili krádeže.

Já jsem řekl, že klidně ať zavolají Policii, ale že nebudu čekat nikde v nějaké místnosti, že počkám v kavárně, jako civilizovaný člověk ať někdo z nich jde s námi, pokud mají pochyby, že nechceme zdrhnout. Po menší slovní roztržce následovala strkanice při které jeden z v té době asi čtyř příslušníků ochranky začal do na mne tělem tlačit a snažil jsem mě tlačit směrem ke vchodu do služebních prostor. Já jsem se nějak zapřel a on najednou odhrnul mou bundu a viděl pouzdro. V tu chvíli zbystřil a ptal se mne, jestli mám zbraň. Já na to přikývl. V tu chvíli bylo jejich odhodlání totam... A byli pryč.

Já osobně říkám, že mít zbraň patří k jedné ze základních práv slušného občana (stejně jako právo na život, nebo právo nabývat čestně majetek). Už jen proto, aby měl šanci se bránit, pokud se mu a jiným občanům nelíbí, co se ve státě děje.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 11 led 2006 16:37

Píši jen co říkal kamošovi jejich instruktor na nějakém školení a zdá se mi to reálné a i sem zapadající:

Došlo na diskuzi o tom jestli někdo má zbraň a instruktor vyprávěl jak se mu ta jeho už 2xhodila a oboje se stalo před nějakým obchodním domem (jestli si dobře vzpomínám tak jedno bylo makro). Jednou když jel na pakrovišti v vozejkem tak mu ten vozík zastavil cikoš s tím naval vozejk atd... stačilo šáhnout po zbrani a když to cigoš uviděl tak se p něm slehla zem, v druhém případě to byl ukroš s tím naval peníze tak rozepl bundu ukroš uviděl pozdro slehla se po něm zem.....
Tím chci říct, že zbraň se může hodit kdekoli a když na to dojde tak jak už tubylo zmíněno má odstrašující efekt a stačí vidět pouze pouzdro...

jinak souhlasím s HanuIvem s posledním odstavečkem
Richi

Příspěvek od Richi » 11 led 2006 16:53

HanuIv píše:...
Já osobně říkám, že mít zbraň patří k jedné ze základních práv slušného občana (stejně jako právo na život, nebo právo nabývat čestně majetek)...
pekne napísané :wink: , ešte keby to pochopili aj politici :?
majk59
Příspěvky: 89
Registrován: 18 říj 2005 12:05
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od majk59 » 11 led 2006 21:23

Vždyť dneska ten mladík v Plzni kdyby měl místo plynovky pořádnou pistoli,tak strejčka nevezli do nemocnice,ale na krchov.Akvůli takové blbosti.
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 11 led 2006 21:52

Pánové, ještě k tomu jak vznikají zprávy. Na vlastní oči a uši jsem zažil jak redaktoři strkají pět tisíc do ruky člověku za to, že řekne na kameru co oni chtějí. Tak takhle vznikají zaručeně pravdivé zprávy v novinách.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 12 led 2006 05:29

Richi píše: pekne napísané :wink: , ešte keby to pochopili aj politici :?
Ti to nechtějí chápat, protože oni jsou také součástí té hrozby nám, slušným občanům této země.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Odpovědět