zkusenost s norincem

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

zkušenost s norincem

Příspěvek od Návštěvník » 05 říj 2004 09:09

Zdravím, chtěl jsem se zeptaz, jestli máte někdo zkušenost s pistolí Norinco NC226, nebo NC228(NP34). říká se, že pistole Norinco chtějí ještě trošku doladit. Co si mám prosím pod tím představit a kolik to tak může stát. A jakou máte zkušenost po doladění? Je pistole spolehlivá? a životnost?

Zároveň se chci zeptat, zda-li máte někdo zkušenoosti i s ostatními výrobky Norinco, a jestli byste je doporučili?

Díky Michal.


Návštěvník

re:zkušenost s norincem

Příspěvek od Návštěvník » 05 říj 2004 10:29

Mám od Norinca 1911 A1 - celou pistoli jsem dopiloval, zaleštil styčné plochy a stopy po obráběcích nástrojích, znovu načernil, vyměnil spoušť, kohout, záchyt kohoutu a pružinu za díly od wilsona, díly podle potřeby mírně zaleštil, nasadil pažbičky hogue a jsem spokojený - tímto jsem sice v podstatě zdvojnásobil cenu pistole, protože jsem si ji ale koupil jako polotovar, abych si ji mohl upravit, tak je to v pohodě. Norinco 1911 A1 nevyniká zpracováním, má ale velmi dobré materiály a taky velice trvanlivé tvrdě chromované hlavně. Kopie Sigu se mi zdají být dobrou investicí - zpracováním asi to nejlepší, co Norinco nabízí - možná budeš muset jen trochu doladit spoušťový mechanismus, to je ale taky asi tak všechno. Měl jsem ji v ruce a myslím, že je vyrobena na danou cenovou kategorii velice dobře. V tvém připadě bude tak případné doladění představovat nanejvýš zaleštění styčných ploch spoušťového mechanismu lapovacím papírem.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 491
Registrován: 11 bře 2006 09:51
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Roman » 18 dub 2006 20:28

A nemáte někdo zkušenosti s malorážkou Norinco K98?
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Re: zkušenost s norincem

Příspěvek od Jaroslav » 18 dub 2006 21:13

Anonymous píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptaz, jestli máte někdo zkušenost s pistolí Norinco NC226, nebo NC228(NP34). říká se, že pistole Norinco chtějí ještě trošku doladit. Co si mám prosím pod tím představit a kolik to tak může stát. A jakou máte zkušenost po doladění? Je pistole spolehlivá? a životnost?

Zároveň se chci zeptat, zda-li máte někdo zkušenoosti i s ostatními výrobky Norinco, a jestli byste je doporučili?

Díky Michal.
pokud je mi známo tak Norinca mají velmi dobrý materiál. Hodně je používají Filipínci pro IPSC a Ti jen litují vysoké spotřeby nážadí při obrábění. Pokud jde o kopii Sigu tak před rokem jsem četl ve Zbraních porovnání s originálem. A vyšlo to celkem v pohodě i při vzájemné záměněn dílů. Fakt je ten, že je to tedy v 1911tkách braň na doladění, ale doladit se musí i jiné zbraně. Ale dá se z nich vyrobit i pěkná krasavice.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 18 dub 2006 21:24

Neptejte se na kvalitu materiálu mýho bývalýho norinca....
Juraj

NP 28

Příspěvek od Juraj » 19 dub 2006 21:04

Ahoj, plánujem kúpiť kópiu COLTu v 9mm. Držím tebe aj sebe palce na ten lepší kus.

Prosím, môžem strieľať mierenú (OPEN a STANDARD) aj po vami uvedených úpravách? Pri dodržaní odporu spúšte by to hádam aj prešlo. Ozaj ako je to s presnosťou Norinca?
Ďakujem.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 19 dub 2006 21:25

JURAJ: Pokud chceš koupit Norinco NP 28 (dvouřadá 1911 v 9 luger) tak si to hoodně rychle rozmysli. Tunění konkrétně tohoto modelu je dost obtížný, protože na to neseženeš žádný kloudný díly.

Co je to mířená Open a Standart?

Přesnost..... kus od kusu, ale většinou nijak valná, terčová pistole to není ani náhodou
Odpovědět