Daystate Grand Prix

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 22 lis 2008 19:34

Tady máte o ní všechno :wink:


LeMond

jak já to cítím

Příspěvek od LeMond » 22 lis 2008 20:06

Já sem běžně moc nepíšu, ale tahle potvora mě nějak nutí. Já to mám takhle. Líbí se mi strašně a to i přes to, že vlastně nesnáším "thumhole" pažby. Vím, ve slušné společnosti se to neříká, ale teď na ni nemám. Měl bych-li, objednal bych.
Nicméně to neznamená, že ta puška neznamená obrovské riziko. Nikdo z nás ji nevyzkoušel, jak funguje elektronika nikdo neví. Co se píše v recenzích není validní. Když jsem napsal, že to za deset let může být k nepotřebě díky té elektronice, igi_79 replikoval, že to mít sběratelskou hodnotu. Sbírám 30 let mechanické věcičky (hodinky, auta, apod.). Grand Prix mít hodnotu nebude, nebude-li funkční. A tomu po deseti letech nevěřím. Tato kráska, nemá-li být pouze citovou investicí (což by bylo u mě), má smysl pouze pro ty, co chtějí vyhrát nějaký pohár v nějakých závodech.
Velmi rád se tu budu přít s kýmkoliv, konečně nic nás to nestojí.
Ondra
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 22 lis 2008 20:06

2 Silencer Ok už nebudu zlobit ..... muháhá
2 LeMond souhlasím s tebou že tahle flinta si na 99.99% svoji cenu neudrží ani jako zběrateský kus, udržela kdyby byla vyropbená v 10ti kusech a ani tomu nevěřím, je to jak s autem v okamžiku kdy sním opustíš brány autosalonu tak je 20 - 25 % ceny auta v čudu a čím víc elektroniky tím levnější v secondhandu.
Puška je to ale pěkná až na tu díru na palec myslím že jedinci s medvědí tlapou obejmou pistolovou rukojeť a dotknou se jim prsty a je zle, to je asi hlavní důvod proč mně nebere třeba HW100 - a že mně jich prošlo pár rukama a u všech je to stejný .... muhehe.
A o tom že se kontakty zoxidují není třeba vést žádné debaty - stačí bejt v zimním podnebí na srazu okolo 16té hodiny se začíná na pušce srážet voda - a když se sráží na hlvní a tak bude i na kovových kontaktech.
Už jsem to psal - pak smazal - jeden z důvodů proč není spolehlivá puška TAU100 je že má elektromagnetem ovládané spouštovo-bycí ůstrojí.
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 22 lis 2008 20:15, celkem upraveno 1 x.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
LeMond

jak já to cítím

Příspěvek od LeMond » 22 lis 2008 20:07

Já sem běžně moc nepíšu, ale tahle potvora mě nějak nutí. Já to mám takhle. Líbí se mi strašně a to i přes to, že vlastně nesnáším "thumhole" pažby. Vím, ve slušné společnosti se to neříká, ale teď na ni nemám. Měl bych-li, objednal bych.
Nicméně to neznamená, že ta puška neznamená obrovské riziko. Nikdo z nás ji nevyzkoušel, jak funguje elektronika nikdo neví. Co se píše v recenzích není validní. Když jsem napsal, že to za deset let může být k nepotřebě díky té elektronice, igi_79 replikoval, že to mít sběratelskou hodnotu. Sbírám 30 let mechanické věcičky (hodinky, auta, apod.). Grand Prix mít hodnotu nebude, nebude-li funkční. A tomu po deseti letech nevěřím. Tato kráska, nemá-li být pouze citovou investicí (což by bylo u mě), má smysl pouze pro ty, co chtějí vyhrát nějaký pohár v nějakých závodech.
Velmi rád se tu budu přít s kýmkoliv, konečně nic nás to nestojí.
Ondra
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 22 lis 2008 20:17

A pro případné zájemce cena je skutečně 1700 liber a ted se prosím pěkně podržte .... nevím jak je to s propojením AirArms a Daystate ale puška bude k mání ve stejnem termínu jako EV2 , ůsudek si udělejte každý sám ... co si myslím já je asi jasné ouplně všem
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Radyx
Příspěvky: 140
Registrován: 14 dub 2008 21:18

Příspěvek od Radyx » 22 lis 2008 21:36

Zajímalo by mě jak dlouho se bootuje nebo zda uživatele čekají nějaké bluescreens :lol: :lol: :lol:
Trochu vážněji. Je fakt že elektronika v autech vykazuje dlouhou životnost i odolnost vůči výkyvům teplot, tak že technicky vzato by to mohlo fungovat i chvíli vydržet. Co mě ale na elektronice ve zbraních dráždí je to, že když v takovém řešení něco podělá, tak to prostě sám nespravíš.
Vidím v tom dnešní trend - pokazí se něco tak vyměň celý díl nebo nejlépe celou věc za novou. :cry:
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 22 lis 2008 22:39

------------
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 18:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 22 lis 2008 22:44

Takže Daystate vyrábí i EVO? Ty jo! :lol:

Teď vážně. Chci objasnit fámu o nebezpečnosti quickfillu u Daystate. Dovolil jsem si připravit video o plnění pušky se simulací špatně nasazené hadice. Jednou mě to možná zabije, ale to je vedlejší. :D Zatím v tom nevidím žádné nebezpečí, prostě když se to špatně nasadí tak vzduch uniká vedle a je to slyšet. Jenom pro zajímavost v čase 1:28 je slyšet otevření ventilu kartuše, je to takové to cvaknutí.

Odpovědět