Mesto Litvinov-jeho folklor a udalosti (zatim beze zbrani)

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 19 lis 2008 18:55

je to prostě nahovno,nevim proč tam poldové tak vyváděli. Na příště prej chtěj nasadit armádu :? takže asi budu nemocnej :wink: (ale celkově si myslim že tam nikdo nepujde) cigány nikdo nemá rád :D


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 19 lis 2008 21:18

možná,že by se to dalo zorganizovat tak,že by demonstranti používali elektrické paralyzéry ,hořlaviny ve stříkačkách,vteřinové lepidlo a kovové ježky.
Proti koňům jsou taky osvědčené kovové kuličky.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 19 lis 2008 21:23

Ale no tak!!!Nedávejte návody!!!Kůň je milé zvíře a hodně zranitelné.Těch kovbojů mi líto není berou za to plat a mají i vlastní iniciativu,ovšem ti koníci za nic nemohou. :twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 19 lis 2008 22:02

Mě tohle taky docela drtí, když to vidím. Cikora může 28.10 mávat veliteli zásahu před obličejem golfovou holí a říkat mu pičo, blešáci si beztrestně zabíraj soukromý pozemky na svoje technopárty a několik dní nedaj pro kravál spát normálním lidem a PČR NIC nedělá. Pak přijde takovejhle protest proti neúnosný situaci lidí v Litvínově a najednou se pan Langer může strhat - policie musí důrazně zasáhnout, dělnická strana se musí zrušit atd.
Už je to všechno otočený naruby. Nemám nic proti lidem co pracujou, posílaj děti do školy a žijou slušně. I takový mezi romama a i v Litvínově jsou. Bohužel valná většina je na podpoře a práce je pro ně nemoc. Dovedou si pouze stěžovat jak nemají šanci nic se sebou udělat. To že musí nejdřív začít u sebe a pak teprve dojde ve společnosti ke změnám už asi nechápou. Jsem opravdu hodně zvědavej jak to bude pokračovat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 19 lis 2008 22:20

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 19 lis 2008 22:30

Vsichni, ale vsichni tady jste rasisticky hajzlove a meli by vas vsechny pozavirat, az zcernate. Fuj 8)

:D
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 19 lis 2008 22:48

Řekněme to na rovinu,ti u kormidla to nezvládají a dojde li na lámání chleba tak 99% všech lidí se postaví za sebe,svou rodinu a sobě podobné lidi.Všeci co jim nejsou podobní to natvrdo neodplácnou,to je zákon přírody.Přiznám se že mít na výběr,dát chleba vlastnímu děcku nebo poslat daně na naše nezaopatřené,tak jasně vede moja krev.Takže aniž bych byl radikál nebo nácek,tak mi odkaz předků (kteří vyhubily vše odlišné okolo sebe a díky nim tu můžu být) jasně říká kdo a odkud sem a na které straně barikády stojím.I tak ale vždy s rozvahou,nebuďte unáhlení ještě jsme si VŠICHNI do JEDNOHO nehrábly na DNO!!! Takže hysterie není na místě.
Tak jak je to dnes zavedené to donekonečna nepůjde,zákon zachování hmoty a energie to říká jasně,chcete li dávat musíte někde brát a až nebude kde brát,tak bude ta chvíla na to přemýšlet jak dál a kudy.
Takže klid,rozvahu a pohodu,zatím stále nejde o život a lze to řešit,kdo je nespokojený může bombardovat zastupitele a vládu stížnostmi a připomínkami,to je daleko státotvornější než šutr do ruky a pendrek do zad.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 19 lis 2008 22:51

A sme si všeci rovni Mira je teho důkazem vemte si příklad a de to a de to a de to!!!!

:twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 19 lis 2008 23:06

Jo bacha politici umí odpovídat i takto
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 20 lis 2008 07:42

Ty si hrozný zvíře,Edelweis.Mne včera taky poprvé něco rozesmálo (sice trochu hystericky,ale rozesmálo) Ve stejných chvílích (17.11.) se ve středu janovského sídliště,kam samozřejmě nikdo nepronikl,konal u pajzlu Permoník,asi 70-tihlavý sabat.Přetahovalo se o megafon,volalo ,,Džavales buďte silní,buďte jednotní Romales-zvítězíme.Na ulici se popíjelo,přiťukávalo na světlé zítřky,drnčely kytary,tanec,znělo Joj mamóóó,hop,hop,hopááá!
A odtud 600m vzdušnou čarou-rachot jak u Tobruku,sloupce dýmu,prostoupené záblesky výbuchů v intenzitě 100/min. a Češi si tam šlapou na krk-to už je myslím snad i podařený fór..?
Ještě k těm koním: :wink: Chtěl jsem dnes zajet do Chomutova-zooparku.Jsou tam ohrady s koníky,které lze krmit.Měl jsem plán-do levačky krajíček chleba,rozhlédnout se,a se slovy ,,to máš za svýho policajtskýho bratrance" mu pravačkou nahulit. :lol:
Ale dobrá,jasně...nepojedu tam. :lol: :lol:
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 20 lis 2008 09:09

To nejhorší,co by se mohlo těm co bijí vlastní lidi udělat,je zveřejnit to. A nejlépe s jejich jmény,případně i s adresou.Nemusí se k tomu říkat nic zlého,stačí jen jméno a nejlépe adresa.Opravdu to funguje.
Dělávali nám to disidenti a i když si nikdo netroufnul nám to byť jen naznačit,cítili jsme že se nás štítí,byli jsme jako vyobcovaní ze společnosti.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 20 lis 2008 11:34

Po webu jdou o akci v Litvínově zajímavé informace.
Namátkou:
Další velmi zajímavou informaci jsme dostali také od vysoce postavených důstojníků Policie ČR, kteří nás již předem informovali o skutečnosti, že pokud nedojde ze strany demonstrujících k žádnému protiprávnímu jednání, tak je Policie ČR připravena konflikt sama vyvolat, aby mohlo být později odůvodněno nasazení tak vysokého počtu policistů.
Místní občané nás nyní informují o velmi důležitých skutečnostech, které sledovali ze svých domovů. Podle jejich sdělení zasahující policisté úmyslně vhazovali své rozbušky pod zaparkované automobily, kterým následně po výbuchu praskala okna. Tyto škody nyní přičítají na vrub demonstrujících.
Na vlastní oči jsem viděl jak policista dává ránu šestiletému chlapci
Objevilo se dokonce i několik informací o horlivém chování některých policistů, kteří vysadili z tramvaje jedoucí z Mostu do Litvínova důchodkyni o holích, s obavou, že by je mohla použít jako zbraň
Skutečnost je však taková, že tyto výbušniny používala skupina příslušníků Armády České republiky převlečená do policejních uniforem. O tomto nasazení vojska na demonstraci jsme byli již předem informováni.
Zmítá se ve mě neuvěřitelná zlost, když mi vyšetřovatel povídá, cituji: „No víš, neměl bych ti to říkat, ale vím, že jste nic neprovedli, máme to zkrátka nařízený z vyšších míst někoho sebrat a obvinit, aby media měla o čem psát. S tím nic neudělám.“
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 20 lis 2008 12:36

epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 20 lis 2008 13:28

2 Bluesman

To je šílený, ale ty policajti za to nemůžou, za to může vláda.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 20 lis 2008 13:29

No co,takový přístup k lidem vyvolá jen větší opor.Policie bude více násilná,druhá strana se přizpůsobí a vyvrcholí to prvorepublikovou střelbou do davu.No a pak se konečně listopadová revoluce dotáhne do konce. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět