Mesto Litvinov-jeho folklor a udalosti (zatim beze zbrani)

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 17 lis 2008 18:15

Auto zapálil policejní dělobuch!Chlapi,nedovedete si to představit.Přidám fotky později-teď se klepu hrůzou a vztekem.


Bobby_s_Lugerem
Příspěvky: 104
Registrován: 20 lis 2006 09:27
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bobby_s_Lugerem » 17 lis 2008 19:41

Pamatujte si, že vždy je nějaké řešení. Řešení! Řešení!! Řešení!!!
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 18 lis 2008 08:32

Bluesman: Hoď jsem co jsi videl. Zajímá mě shrnutí od někoho kdo tam byl.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 18 lis 2008 22:27

My Češi jsme snad jediný národ na světě,který nemá své ,t.j.české nacionalisty.Ti,kteří se za nacionalisty vydávají,jsou hitlerovci,kteří lezou do zadku německým nacionalistům,kteří vůbec nechápou,co po nich ti slovanští podlidé chtějí.
-píšu to proto,že Národní odpor tu akci v Litvínově inzeroval na německých nacistických forech a to dolezlým,nedůstojným způsobem:.."17.listopad,svátek osvobození,ale my neslavíme,zveme své německá kamarády ať přijedou do Sudet na naši akci,2 km od hranic "...
Tedy řeknu vám pánové,že se málokdy za něco stydím,ale tohle doprdelelezení to je fakt moc..
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 19 lis 2008 01:20

To Frenky:Počkám na vyjádření moderátora,a tímto ho také žádám alespoň o náznak jeho pohledu,ve věci přiblížení těchto událostí.Nevím,jestli z toho někdo nepoběží blít,nebo zda mi tu někdo zazvoní a svezu se ve slipech na pokec..
Maldigola:Už jsem tu myslím psal,že pro místní obyvatelstvo je naprosto nepodstatné,jaké politické aktivity a touhy mají ti,kteří dali prvotní impuls k masivní demonstraci občanské nespokojenosti,v níž to zde přerostlo.Na nějaký politicky-programový rozbory a filozofování-do hajzlu,na takový plky jsem fakt unavenej.Postačí Ti k tomu,aby jsi se za Čechy zas tak moc nestyděl,fakt,že hrubým odhadem 60% zůčastněných byli zdejší občané volající po únosných pomínkách k bydlení,bezpečnosti ve městě a spravedlivém systému užití veřejných financí-Tvých daní?Titíž v 50%(+50% radikálů) došli z náměstí v pokojném průvodu k Janovu.No a cca 30% místních ochutnalo obuch,slzák,bleskovnice co ti podrazej haksny a zapálej svetr,vodní radovánky,koníčci,pejsci...no a to je asi tak všechno.Máš k dispozici internet,jenž je ve svém objemu necenzurovatelný.Tak u toho jednou proseď noc a odfiltruj si skutečná fakta,nejlépe podložená autent. videosnímky a fotkami.
S detailnějším popisem dění bych tedy počkal třeba na Edelweisovo vyjádření.Zatím se rozhlédněte od ,,klíčových slov,, sami.Nebo to tu klidně zamázněte-je mi to snad i jedno.Čus
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 19 lis 2008 06:00

Bluesman: Nakašli na nějaké schválení (ve vší úctě k moderátorům) a napiš co se dělo.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 19 lis 2008 07:43

2 Bluesman-ale to jsi mě špatně pochopil,já Čechy rozhodně nekritizuju,já mám za zlé pouze té straně co to svolala,že lezou Němcům do řitě.Jinak tu akci naprosto a bez výhrad podporuju.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 19 lis 2008 09:37

Jak můžeš chtít nějaké schvalování???Zaprvé já a asi skoro nikdo tam nebyl a vše známe jen ze zaujatých médií.Za druhé se tu nikdy nic neschvaluje a za třetí se odstraňují pouze OT a věci jež jsou v rozporu s platnými zákony,či hrubě porušující dobré mravy.Na ostatní prostě není ani tabulka ani metr.
Pokud možno nepřenášej svou zodpovědnost za obsah na mně,já nemám pravomoc dělat komukoli korekturu,nebo mi diktovat co má napsat.Piš pravdu,ta má hodnotu trvalosti :twisted: To je moje jediná rada. :lol: :lol: :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Spectre86
Příspěvky: 413
Registrován: 19 zář 2008 21:21
Bydliště: Bratislava,víkend Mníchova Lehota lkr. Trenčín

Příspěvek od Spectre86 » 19 lis 2008 10:35

Extremizmus je definovnany ako spravanie, ktore sa vymyka spolocenskemu priemeru. V porovnani s inymi dobami aj ked sa to nezda, tak sme extremne tolerantny k parazitom spolocnosti, takze aj sucasna politika sa da povazovat za extremizmus. Ale kedze spolocnost je zaba v hrnci s vodou, ktora sa pomaly ohrieva, tak nieje schopna reflektovat na tuto pomalu zmenu. Pokus o narazovu zmenu(vid "extremisti" v Janove) ale vyvolava reakciu spolocnosti, bohuzial mienkotvorne media posuvaju situaciu tak, ako sa im hodi, vidia XY policajtov proti XY nenonackov, a akosi si nevsimaju problemov obycajnych ludi, preto je aj reakcia vacsinou typu "Zly nackovia", malokto si uvedomuje, ze spirala problemu sa zataca niekolkokrat, a nezacina sa na strane nackov, ani DS.Obe tieto strany vyuzivaju problemu na to, aby sa dostali do medii. Osobne nemam nic proti socialnej politike, ale zaviedol by som urcitu zasluhovost, clovek ktory nikdy nikde nepracoval, a ani nema snahu nikde pracovat, by nemal dostat od statu ani korunu, za predpokladu ze je zdravy...vsetko je to len o tom, ze sme si romsku komunitu k sucasnemu spravaniu vychovali, a teraz nas skusa, co si nechame, a stavaju sa za nu iste zdruzenia, ktore pravdepodobne nevidia skutocny efekt svojej prace...
Haenell 312, cakam na nove voditko.....
Hatsan 125 uprava diopter
Umarex 850 AirMagnum+ custom tercova pazba + GP 3,5-10x40 (Airsoft kopia Leupold, ale nástrel drží a obraz je slušný)
Zháňam jednoranný nabíjač pre U850.
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 19 lis 2008 10:51

Maldigola:Dobře,dík za projev dobrý vůle :-).Asi ode mne bylo i znát,že jsem plnej trpkosti z tý pakárny.
Ede: :wink:Vím,proč si Tě vážím.Fakta už víc než mezi řádky stejně prosakují na veřejnost,takže co nejdříve vám tu popíšu,co jsem zažil.Teď nestíhám.Ale jen pro maličké nastínění:
Vlastně v pozici čumila jsem byl vpuštěn spolu s dalšími do prostoru,který byl následně zůžen a pro cestu zpět uzamčen,do vzniklého pruhu byly vhozeny desítky tzv.psychologických pum,některé tak plnotučné,že když sis nestihl zakrýt uši,pár sekund jsi nevěděl kde je nahoře,kde dole.Kluk 10m za mnou přišel o prsty na ruce,do toho vletěla cvalem těžká jízda.Jediná cesta zůstala k úniku,nikoli do bezpečí,ale do prostoru cca 50x50 mezi rod.domy pod sídlištěm.Tudíž žádné kamery v oknech-po myslivecku,soukromá honitba,halali cca každé 3min.Když se začali řadit napružený něm.ovčáci,protáh jsem se do okolních lesíků a šel do hajzlu.2 minuty poté,se ono místo oranžově rozzářilo,začali stovky detonací a řev.Tyto zvuky se soumrakem nesli za mnou až k domovu zhruba 4 km.Pokud namítnete,,neměl jsi tam lézt vole",odpovídám-,,naprosto nelituji,že jsem tam byl.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 19 lis 2008 15:04

...zajímavé,že v hlavním městě se 17.listopadu vzpomíná na oběti policejní zvůle,kvůli které nastoupil právě tento režim a pár kilometrů odtud se právě tento režim chová stejně svinsky jako tamty špatné režimy.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Příspěvek od Slukař » 19 lis 2008 15:19

A ještě zajímavější je, jaké voloviny tu řešíte týden po tom, co Paroubek prohlásil, že do vlády klidně vezme komunisty, protože lidi si zvyknou na všechno. Ale komunisti lezoucí k moci všema dírama tu evidentně nevadí vůbec nikomu, ani té vaší slavné dělnické straně.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 19 lis 2008 16:41

jako bývalého komunistu mě na návratu komunistů děsí leda to,že mi dají k úhradě příspěvky do KSČ za posledních dvacet let ,a do Dělnické strany jsem nikdy nevstoupil,protože neumím německy.
Zato policejní brutalita je cosi,na čem se komunisti s fašistama a s demokratama náramně shodnou. Což by se mělo řešit dokud je čas,jinak tě nějakej pravdoláskovec zbije obuškem a pomoci se nedovoláš.
...A ten Paroubek mě taky sere.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 19 lis 2008 17:38

Tak tenhle se hodí:
Obrázek
:lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Bluesman » 19 lis 2008 18:41

No...výbornej.Skoro jako ten,jak onoho dne přistoupili po setmění k posledním skupinkám totálně vyflusaných a vyklepaných lidí pracovníci Antikonfliktních týmů a s gesty Matky Terezy,chtěli hledat řešení.To k@rva neexistuje náklaďák s pořádným tlampačem z kterého mohl některý z nich říci lidem na tý křižovatce,jak si počínat při povoleném průvodu,aby nedošlo k takovému chlívu!!??Místo toho tam stálo BVP s tlačnou bránou.Bylo vpuštěno asi 80 lidí,potom roztažen kordon,zbytku těžkooděnci řekli,že další už ne,že měli jít hned,už je pozdě máte smůlu..Někteří se pokusili obejít domy a připojit se k oněm vpuštěným.Před těmito paneláky již od počátku stáli po celé délce plastronové v kuklách a v prostorech mezi baráky křižovala koňská jízda.Před skupinkami,které chtěli projít,šlehnul dělobuch,lidi se na pět vteřin zarazili,někdo řval ,,co je?!!co to děláte,kurva!!??Okamžitě houklo dalších asi deset detonací,no a pak už to jelo asi na třech placech(?),tak 100m od sebe,jak si dav naporcovali jezdci s granáty.Vbíhalo se i pro lidi,co se chtěli ukrýt ve vchodech a ven se zas tolik nespěchalo.Vyhodnoťte si,co je tedy standartní,přiměřené atd. Musím na noční.
Odpovědět