Poslanci nejsou proti psychotestum

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Poslanci nejsou proti psychotestům

Příspěvek od SINCITYMAN » 17 říj 2008 05:47

http://www.novinky.cz/clanek/152143-psy ... proti.html

Přiďte pobej na diskuzi,ať v tom nesme sami..... :twisted:


Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 17 říj 2008 05:55

Proč ne, ale zároveň řidičák by měl bejt taky na psychotesty.
Když nafetovanej kr.pl autem přejede mamku s dcerou a dosane za to 5 let, je někde chyba.

Dop.d otvírá se mu kudla v kapse z toho :x :x :?

Když umíraj normální lidi - poslanci se chechtaj.
Když umře mafián - poslanci zpřísněj zákon!

:x :!: :x :evil: :!: :!: :!:
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 17 říj 2008 06:07

My tady víme že máš pravdu,ty víš že máš pravdu,te´d je třeba dostat ji mezi lidi....psal jsem Vidimovi,jsem zvědav co odpoví...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 17 říj 2008 10:39

No poslal jsem Vidímovi mejl, tak jsem zvědav na odpověď.........psát něco Bublanovi, tak se mi rozteče klávesnice :lol:
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 17 říj 2008 10:54

Napiš i jemu, jo text toho Vidímovi jsem dal na gunlex.cz
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 17 říj 2008 11:07

Mě by ani nevadilo kdyby u zkoušek na ZP bylo třeba 30 otázek jestli člověk není totální magor, ostatně to by mělo být i u řidičáku, ale povinné psychotesty?

Rvát desetitisíce doktorovi za to, že budu moct mít zbraň na obranu a sport?

A přitom autem se dějí každý den daleko, daleko větší masakry?
Umírají desítky lidí týdně?

Jinak první otázka z těch 30ti novejch by měla být:
- jste mafián?

Tím by se vyřešil problém se střílením koček.....
A pokud ne, už by to nebyl problém střelců, ale toho že u testů na ZP lhal...
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 17 říj 2008 11:11, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 17 říj 2008 11:07

2 SINCITYMAN: Jestli to bylo na mne, tak asi jsem hodně předpojatej, ale stejně jako bych nedal sparťanovi k vánocům slávistickou šálu, tak považuju za zbytečnou diskuzi s levičákem (a ještě nesvéprávným - viz jeho působení na vnitru). :wink:
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 17 říj 2008 11:23

Jasně že no nepřesvědčíš,ale o to ani nejde,jde o to že když mu řekne dost lidí co se jim nelíbí(pokud nepřipojí a stejně volím pravici) tak se zarazí,protože ví že ti lidé,mají příbuzné a známé....taky si nemyslím že má rozum,ale pud sebezáchovy třeba jo....a bylo to na všechny...
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 17 říj 2008 15:52

Kluci na MG uz Vidimovi psali.
Vyslo z toho samozrejme neco uplne jinyho, nez je v novinach.

V novinach: "Vidim chce prosadit psychotesty"

V realu Vidim: "Vzdy jsem hlasoval proti a jsem proti, ale uvazuje se o tom"

Zdravím všechny svědomité novináře :-)
Homer262
Příspěvky: 63
Registrován: 08 čer 2008 17:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Homer262 » 17 říj 2008 17:29

Za svého dlouhého a těžkého života jsem měl co do činění s desítkami poslanců, několika ministry a místopředsedy vlády.
Mohu s naprostou jistotou prohlásit, že to byli z největší části nevzdělaní tupci s IQ na dolní hranici normy kteří nedokázali reagovat ani na jednoduché dotazy a úlohy jen o trochu složitější než zavázání tkaničky od bot zahlcovalo jejich mentální kapacitu skoro stejně, jako kdybyste na jejich HW spustili MS Vista. Dnes to v parlamentu není o nic lepší a to, že to stádo pomatenců je schopné vypustit z huby úvahy o psychotestech pro držitele ZP to jen potvrzuje.
Psychologické testy nejsou naprosto k ničemu, což nejlépe ví sami psychologové, naproti tomu prachy nesmrdí a proč si zadarmo nepřijít na své, že? Psychotest vypovídá pouze o mometálním stavu osobnosti, o její hlubší struktuře neříká prakticky nic, o tom se dosud vedou obsáhlé dískuse, přičemž jednotlivé psychologické školy se v názorech dost podstatně liší. Lidskou duši nelze měřit na centimetry ani na litry, tudíž jsou to jenom kecy, kecy, kecy.
Žádný psychologický test neřekne, jak se zachová člověk v extrémním stressu, žádný psycholog neví, zda sklon k agresivitě je positivní nebo negativní, zda a nakolik ovlivní chování jedince.
Jediným výsledkem zavedení psychotestů bude to, že psychologové budou inkasovat slušné prachy naprosto za nic.
BTW Psát Vidímovi a podobným exotům není celkem k ničemu, názory voličů jsou pro ně až na posledním místě. Zejména pak ve sněmovně, kde se hlasuje podle stranického klíče a ne podle rozumu a kde jedna pitomost je vázána na dvě nebo více užitečných věcí, takže se jedná jen o to, co se čemu obětuje a co převáží. :evil:
Naposledy upravil(a) Homer262 dne 17 říj 2008 18:58, celkem upraveno 1 x.
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 17 říj 2008 18:46

No právě. Jediná cesta je šířit osvětu, šířit osvětu a kromě toho všeho ještě nezapomínat šířit osvětu.
Aby se občané, kteří mají ze zbraní strach, dověděli, že kdo nosí zbraň, je v drtivé většině slušný člověk schopný jim pomoci v případě nutnosti.
A pak aby se poslanci dozvěděli, že občané nemají strach z pistolníků a nestojí o zbytečnou buzeraci.
Ta cesta bude ještě dlouhá a nelehká, ale jestli nechceme dopadnout jak angláni, nesmíme to vzdát.
Dark

Příspěvek od Dark » 17 říj 2008 19:19

Myslím že houmer to shrnul docela dobře. Psychologické vyšetření nic neřeší, bude to jen další zbytečný poplatek navíc.
K policii i k armádě musí zájemce také udělat nějaké psychotesty. Osobně znám dva kteří se tam pro ně nedostali. Mně se sice zdá že jsou zcela v pořádku ale budiž. Třeba tam opravdu nepatří. O pár měsíců později se tam hlásili další dva známí naprosto stejného ražení a ti se tam naopak snadno dostali.
Jednoduše si od předchozích zjistili co tam je, zkonzultovali to s kýmsi maníkem a napsali tam co je třeba. Pak na mou otázku jak se jim to povedlo odpověděli: „Vymýšleli jsme si jak se dalo“ . No, měli z toho docela psinu.
Takže kdyby se psychotesty zavedli tak se bude nanejvýš fikslovat a zbraň se opět lehce dostane do nesprávných rukou. Ono totiž lidskou duši opravdu nejde nějak změřit :-) a psychotesty už vůbec ne.
Jak však z toho všeho ven tak to mně nenapadá.
andrewl
Příspěvky: 104
Registrován: 18 zář 2006 21:10

.

Příspěvek od andrewl » 17 říj 2008 20:13

Buďte klidní psychotesty patrně nebudou. Vidím se pouze zavázal, že to projedná sministrem vnitra, zda li to doporučují do novelizace zákona o zbraních. Ve skutečnosti řekl, že je podporovat nebude. A o tom co na to řekne Langer o to fakt strach nemám, zřejmě to smete ze stolu dřív než to uvidí. Více info na LEXu http://www.gunlex.cz/?p=689
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 17 říj 2008 21:10

No - nebudme pozitivni az tolik :-)

Kdo vi, jak v roce 2010 dopadnou volby (jestli nebudou driv)... A jestli pujde k funkci Bublan (ktery mi jinak neprisel uplne spatny), tak si ty nesmyslny psychotesty prosadi...
Homer262
Příspěvky: 63
Registrován: 08 čer 2008 17:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Homer262 » 20 říj 2008 08:23

Zajímavý článek je dnes na Neviditewlném psovi. Zejména je potěšující diskuse, předpokládám, že smíšené populace, nikoli jen pistolníků.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolec ... ecnost_wag
Odpovědět