Poprad-Kvetnica,sukromny lom

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od hotofsom » 01 kvě 2010 20:15

Niekto zpod Tatier,vlastniaci PCP alebo malorážky na občasné spoločné streľby na väčšiu vzdialenosť v súkromnom lome v Kvetnici? Povolenie od prevádzkovateľa lomu - ústretovosť a podpora. Streľba aj na 300 metrov do svahu, bez verejnosti (tá o strelbach v lome je informovaná množstvom informačných tabulí a zákazu vstupu do lomu) , super rozloha a prostredie.
Kontakt tuto, alebo súkromná správa...

Milan


caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od caco » 01 kvě 2010 20:28

Komu pán boh nenadelil v apatéke už nekúpi!!!
Smazaný uživatel 5179

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od Smazaný uživatel 5179 » 06 kvě 2010 22:00

Přítelkyně je ze Svitu, takže se tam párkrát do roka ukážem, vzduchnu jsem ale s sebou nikdy nebral. Trochu obavy z kontroly, přeci jen tam máte prudérní fízly (vlastní zkušenost) a zákon nastaven na 15J.
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od hotofsom » 07 kvě 2010 10:06

Petanus, vzhľadom na tvoju štátnu príslušnosť by to "mohol" byť legislatívny problém.(!?)
Ja by som to tiež neriskoval pri prevoze mimo Slovensko a pod 15J. Osobne mám zakúpené zbrane v JSB, narazené značky na tele zbraní su české a neirituje to nikoho. Pritom na samotnom mieste su mnohokrát aj policajti mimo službu s palnými zbraňami, bezpečnostné služby NBS a aj komerčných bánk, privátne SBS.
Ono, ak niekto vidí, že stelivo je olovovené diabolo, nebude si tam trápne masírovať autoritu pre prípadnú potupu u ostatných z kolegov a prítomných z regiónu. :oops:
A sú tam takmer všetcia práve pre bezpečnú možnosť strieľať na viac ako sto metrov. Oficiálna strelnica v Poprade Sp.Sobote má dráhy 50 metrové, čo je na ich pušky kapánek málo. :wink:
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od tomcat » 08 kvě 2010 23:43

takze chces povedat ze tam vsetci chodia za ucelom porusovania zakona...
Uživatelský avatar
Lynk
Příspěvky: 107
Registrován: 03 úno 2008 18:27
Bydliště: PP/KE

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od Lynk » 09 kvě 2010 00:05

Pokial viem tak v Sp.Sobote od noveho roka uz nie je strelnica :( (koho by prekvapovalo ze 200m od Aquacity PP bude dlho existovať :-D )
G26(9x19) CZ100(9lug) Astra960(.357/.38 ) CZ92(6,35Bw.) MCM-Margolin(.22LR) Vostok-SM2(.22LR) Ardesa-Yukon(.50perk) S620,LOV1(4,5mm) TAU6
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od hotofsom » 09 kvě 2010 10:30

Mám dom sto metrov od strelnice a všetko je tak,ako už roky...)
V čase písania týchto viet sa tam strieľa z troch zbraní, niekto ťa zavádzal...

Uzavretá strelnica je vojenská,taktiež smer Kvetnica. Všetcia, čo slúžili na VZS si ju istotne pamätajú, schovaná na začiatku lesa a spojená s prasačincom...)
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od greenie » 09 kvě 2010 16:20

hotofsom píše:Petanus, vzhľadom na tvoju štátnu príslušnosť by to "mohol" byť legislatívny problém.(!?)
Ja by som to tiež neriskoval pri prevoze mimo Slovensko a pod 15J ...
Ty si myslis, ze vzduchovky predavane v CZ maju presne 16J ?
Nemaj obavu. Dovoz vzduchoviek do CZ aj Sk zabezpecuju ti isty vyhradni dovozcovia. A pre tak maly trh (aj CZ aj Sk trh je maly) sa im neoplati robit specificke upravy. Obchod je biznis. A kazdy chce co najvacsi zisk a co najmensie naklady.
Aj vzduchovky predavane v CZ maju SPRAVIDLA menej, ako 15J. Viem, o com pisem ...
Takze ked Petanus nerobil ziadne carovania s flintou, moze kludne prist na zastrielanie si :D
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od hotofsom » 10 kvě 2010 16:09

Ja si nič nemyslím, ja to s určitosťou viem. Viem aj to.že tých šestnásť spomenutých tebou ľahko prekonám ešte o päť až osem desatin viac.
Zdanlivo malicherné veci ti vedia zničiť život na istý čas,alebo na celý. Preto mu to nezazlievam, že nechce riskovať. Sám chodím na takéto cesty- dlhé trasy a viem, že pri cestnej hliadke a kontrole ti nahliadnu aj do batožinového priestoru a pri pohľade na púzdro pre zbraň to už potom môže mať ľahký spád do problému...minimálne zneprijemnená dovolenka a patálie po jej skončení...
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: Poprad-Kvetnica,súkromný lom

Příspěvek od hotofsom » 07 čer 2010 15:09

Prosím zmazať vlákno

Pozemok prešiel pod správu mesta od 1.júna, toho času uzavreté pre zosuvy pôdy a horniny.
...lom je pod dohľadom Mestskej polície, svojvaľný vstup je riešený blokovou pokutou za nerešpektovanie prísneho zákazu. (tabuľka o rozmeroch 30x40cm :wink: )

M-lom bude postupne zasypávaný s pôdou a biomasou z V-lomu , Kvetnica.
Odpovědět