Polstrovani do kufru?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 20 čer 2007 19:32

pekny Majku, ale chodim na strelnicu treba se 2 nebo 3 zbranema. Takze porad si myslim ze kazdou dam pekne do vyrezu a vejdou se me tam vsechny. a kdyz dam kazdou do zvlast futralu tak bych potreboval lodni kufr


4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 20 čer 2007 19:41

reaktor píše: ......No ja to sice chcu taky jen na prenaseni, ale mam obavy ze pri tom prenaseni v kufriku ve svysle poloze se muzou pohnout miridla. Strilim i zavodne. A taky kdyz tam strcim 2 kilove revolver ( do klasickyho mekkyho molitanu) tak z toho vyrezu muze vyklouznout a cestovat po kufriku kde budou i sluchadla, naboje, zalepky atd. .....
o transportu více hraček nebyla řeč
tu řeším naskládáním čezeťáckých krabic do sport. tašky přes rameno, přeci se nepotáhnu s 3 či 5 kufříky :shock:
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 20 čer 2007 20:14

ja to resim timo stylem (obrazek). Toto je kufrik od zbrane z alfa-proj. Jenze se me tam nechce vejit drulov 90 a taurus .500 takze sem koupil vetsi hlinik a resim problem s polstrovanim, ne jake gdo ten kufrik ma a jakym zpusobem nosi na strelnici. Jen polstrovani do neho Majku.
Přílohy
P6200022.JPG
Anton_Spelec
Příspěvky: 85
Registrován: 15 čer 2006 17:40

Příspěvek od Anton_Spelec » 21 čer 2007 16:19

Nějak se mi nedaří sem vložit obrázek, takže tady je url.
Todle je ještě polotovar, všecku pásku jsem totiž spotřeboval na kufřík pro perkusák :)
A o miřidla se nebojim, toho molitanu tam jsou 4 vrstvy, bouchačky jsou jako v bavlnce. A když to přetáhneš tou teflonovou lepící páskou, tak se to ani nehne...pokavaď teda ten kufr nebudeš házet ze schodů apod. :wink:
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

pouzdra

Příspěvek od spider74 » 25 čer 2007 23:12

...
Naposledy upravil(a) spider74 dne 27 čer 2007 14:45, celkem upraveno 1 x.
Black_Onyx
Příspěvky: 40
Registrován: 10 pro 2006 15:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black_Onyx » 25 čer 2007 23:26

Anton_Spelec: Slintám :) fakt super práce :!:
Nyní: Ruger SR9
Dříve: Glock 19, Ruger LCP, H&K USP
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 26 čer 2007 19:31

Tak ja uz su spokojen. Koupil sem to v Černovicích na hájecké jak tady někdo poznamenal uz na zacatku. Fakt dobre vyber. Bylo to aji vtipny. Nabidly me ze mam prinest kufr a oni ho predaji firme ktera specialni pilou vyreze presne tvar jake potrebuju. Kdyz sem rekl ze zbran by mela byt jedina v republice ( podle meho prodejce, nenapadejte me tak me rekl) a jak udelaji vyrez kdyz nemaji sablonu, tak prej ten revolver doneste a nechte ho tady. A na moji otazku jestly tam vubec nekdo ma zbrojak me odpovedeli "a potrebujem ho na neco?" . Smychy sem se neudrzel. Ale vyber i hrbatyho molitanu do vyka kufru je pekne, doporucuji. A ceny lidovy. 2x1 metr za 250kc.
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 26 čer 2007 19:38

nepamatuješ si jak tam mají pracovní dobu ?
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Odporový

Příspěvek od Apevia » 29 led 2009 22:42

Tak budu si kupovat nějakej hliníkáč (zatím nemám vybráno, jsem ve fázi hledání :)), ale nechci aby mi moje 5-ti kilový HW-čko lítalo po kufru jak zběsilí, tak jsem začal přemejšlet o tom, že originál molitan vytrhám a dám tam nový-vlastní, moc bych si ale nepomohl, tak jsem si řekl, že si do toho novýho molitanu vyřežu přesně díry na zbraň, optiku, diabolky a další příslušenství. Zjistil sem dvě možnosti-sklalpel a nebo odporový drát... Skalpel jsem vice méně vyloučil (nikdy mi to s ním nešlo a asi by to bylo kostrbatý) a začal jsem řešit ten odporový drát... Mám tady link na nějaký US fórum kde si dělají "odporové pily". Maj tam sice to schéma celkem dobře rozkreslený, ale já se v tom prostě ztrácím. Byl by někdo schopen říct přesně co potřebuji a pod jakým názvem si to můžu koupit v ČR? Co na to jinak říkáte? Tady je link:
http://www.ar15.com/forums/topic.html?b ... 695&page=1
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Bendis
Příspěvky: 572
Registrován: 22 srp 2006 10:32
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

n

Příspěvek od Bendis » 29 led 2009 22:54

http://www.peliproducts.co.uk/casexm/1750.html

něco takovýho je ok, akorát je to těžký jako prase a cena jak za ojetý vuz
ale divný že jestli to děljí odporovým drátem, mají to čistý, že se to nenapejká, ale docela makačka, já používam kufr Negrini a HW se ani nehne, a taham u něj ještě pásmo, 5krabek diabolek, krabičku školních špendlíků a občas terče a v poho..
Bushnell Elite 3200 4-12x40AO osnova Ballistic + HW77 4,5mm http://forum.gunshop.cz/download.php?id=6556
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

kufr

Příspěvek od Apevia » 30 led 2009 09:21

Kufr zatím tolik neřeším, to bych pak projel net a něco najdu... Co je zač ten Tvůj "Negrini", máš link?
Spíš ale řeším tu řezačku. Potřebuju zjistit co konkrétně potřebuju a jestli to někde u nás mají... Jinak ta teplota se reguluje aby to bylo tak akorát, tuším že snad +- 90°C je tak nějak akorát...
Cogito ergo armatus sum.
tomas001

Příspěvek od tomas001 » 30 led 2009 12:28

Jako kufr na 858 používám houslové pouzdro. Mám sklopku, puška se do něj perfektně vejde. Také jsem sháněl nějaký tužší molitan, ale neúspěšně. Použil jsem tedy normální, hnusně žlutý, vyřezal jsem ho a nabarvil jsem ho na šedo tak, že jsem do něj "nacucal" šedý Ethernal a zase jsem ho vyždímal. Molitan je krásně šedý a uschlý Ethernal způsobil, že molitan i mírně ztuhl. Ideální...
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 30 led 2009 12:32

hehe,kral sumavy s futralem na housky :-)
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
tomas001

Příspěvek od tomas001 » 30 led 2009 14:20

No, na soutěžích s tím budím mírný rozruch. :) Ale několik kolegů ten můj nápad už úspěšně zkopírovalo... Je to fakt praktické. :wink:
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: kufr

Příspěvek od ALKAJ » 30 led 2009 17:27

Apevia píše:Spíš ale řeším tu řezačku. Potřebuju zjistit co konkrétně potřebuju a jestli to někde u nás mají...
Odporový drôt a zopár linkov :wink:
Napr.:
http://www.rcfogli.cz/modules.php?name= ... cle&sid=37
http://www.spitfire2.wz.cz/index.php?page=odporovka - Na tomto linku ma zaujalo že ako zdroj použil akumulátor z auta :)
V tvojom odkaze použili stmievač a vhodné trafo (vraj nie je najšťastnejšie riešenie použiť stmievač /elektronický/, ale prax môže byť iná).

Kufre Negrini najdeš napr TU.
Daj potom vedieť ako si dopadol.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Odpovědět