Policista zastrelil zlodeje, druheho tezce zranil

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Policista zastřelil zloděje, druhého těžce zranil

Příspěvek od palong74 » 22 pro 2009 20:25

no u me ma obdiv .ale jak rikam nevim sice kolik mas let ale muj nazor mam 2 deti a hodne bych si to rozmyslel.prece na me nikdo nestrilel tak ...................


Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Re: Policista zastřelil zloděje, druhého těžce zranil

Příspěvek od PB » 22 pro 2009 23:21

eda je staré harcovník :mrgreen:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Policista zastřelil zloděje, druhého těžce zranil

Příspěvek od Nakadah » 25 pro 2009 19:15

Respekt 8) ma odvahu tohle udelat. Je dobry dat kriminalnim smejdum najevo, ze ted uz se proste bude strilet a muzou chcipnout. Jen skoda ze poucku "mrtvi nemluvi" nedotahl do konce. Ted se budou menit vypovedi, mozna se objevi tajemni svedci...atd. Drzim mu palec at z toho vyjde cistej. Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Policista zastřelil zloděje, druhého těžce zranil

Příspěvek od palong74 » 04 led 2010 19:52

tak panove mam nove zpravy o tomto pripade rekneme z prvni ruky.jen pro ty ktery by si nahodou mysleli ze ten pilicajt strilel na obycejne zlodejicky ktery nahodou ukradli auto a jeli se projed.ten ktery by se jich chtel no spise uz jen toho jednoho zastavat.tito panove kteri kradli byli organizovani zlodeji drahych aut kteri toho maji nasvedomi povice ve spojeni s ukrajinci.je jsem osobne u toho jednoho delal remeslo a muzu vam rict ze takovyto 35lety borec ktery jen pronajima prostor pod barakem na obchod s barvy laky si zil bych rekl vice nez nad pomery.nekdo si rekne ze jsem zavistivec ale jde me o to ze vam ukradne auto a vy mu pak jeste treba tam jdete delat nejakou praci a myslite si pro pana podnikatele............spadla klec pani zlodeji :lol: :lol: :lol:
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Odpovědět