Policajt strielal na cloveka

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: Policajt strieľal na človeka

Příspěvek od greenie » 20 pro 2010 16:45

Nuz, pocul som to v kostole, kde sa o tom cez svatu omsu rozpravali dvaja pani ... :lol:
Viem JPP, ale aspon sa potom o tom rozprudila debata ... :D


na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: Policajt strieľal na človeka

Příspěvek od greenie » 22 pro 2010 20:01

Oňarb píše:Nevies jeho meno? LIPŠIC je to! ...
Hej, hej, uz si budem pamatat jeho --> M E N O !!!! <-- :cry:

"Pobyt na Slovensku budeme hradiť my, z rozpočtu ministerstva vnútra, načo využijeme z časti aj eurofondy," podotkol Lipšic.
Polročný pobyt utečencov na Slovensku si vyžiada náklady vo výške približne 140.000 eur.


Takze peniaze z nasich dani zoberu policajtom a daju ich utecencom ...
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Policajt strieľal na človeka

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 23 pro 2010 18:45

Nesmíš to brát tak pesimisticky. Ti utečenci určitě nebudou páchat žádnou trestnou činnost, takže to že se ty peníze vezmou policajtům, kteří nebudou muset objasňovat jakkoliv zvýšenou kriminalitu, se ve výsledku nijak neprojeví. Právě naopak - ti utečenci jsou jistě odborníci a členové inteligence, kteří jsou ve svojí domovině pronásledováni a tím, že příjdou na Slovensko (kde dozajista zůstanou, protože jak víme časová jednotka pro dočasnost je: 1 FURT), vám zvýší vědecký potenciál, takže prostředky na ně vynaložené se vám 100x vrátí.
(IRONIE) :wink:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Odpovědět