Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 04 zář 2012 21:26

njn,utoci jen ve skupinach a tam si nahani ega... vetsinou by samotny nesel,jednak,protoze se boji,pak by si nezvysoval ego a pozici ve '' smecce '' a v neposladni rade jsou to vetsinou same '' sušky '' .

Jinak jak uz predemnou nekdo napsal o tom nonivamidu...vim,ze je to 50 mg a muj dotaz se tyka spis te pravni stranky,tzn.,kdyz bych se tim branil a strilel.Pak bych se chtel zeptat,jestli je mozne,ze se v CR tento 120 mg naboj nonivamidu nabizi volne k prodeji,jestli to neni podvod s prelepenym obalem,apod..,protoze bych si rad dal tech 120 mg,kdybych uz tu plynovku mel

EDIT : jo a jeste jsem chtel rict,ze samozrejme je lepsi se pripadnemu riziku vyhnout,i kdybych mel ostrou,i tak bych treba nesel po stejnem chodniku,kdyz tam jde ozraly chlap nebo nejaky frajer,konflikty jsem nikdy nevyhledaval a snazil jsem se jim spis predejit,kort v ostrave v noci,kdyz jsem jezdil na hlavni nadrazi na postu posilat v 10 hodin baliky :) Ted se prave po necem divam na obranu,obusek je sice fajn,ale na to potrebujes techniku,zdatnost,teda ne,ze bych byl nejake tintitko,ale chtel bych spis tu plynovku i z hlediska toho psychologickeho.Jen hlupak by mel u sebe plynovku a myslel si,jak neni v bezpeci a chodil v noci jak blbec a cekal,az si muze '' zastrilet '' :)


Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 05 zář 2012 08:28

Snaha předejít konfliktu je zásadní. A na obranu, z nesmrtících zbraní, bych (jako už mnohokrát) doporučil teleskop a slušnej sprej (kromě rychlejch nohou)......... Důvody jsou zde napsány a vysvětleny mnohokrát.............
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 05 zář 2012 12:14

zase kdyz vytahnes obusek,tak uz to je taky az v tom poslednim bodu ohrozeni a proti 3 treba byc hasi nezmohl,kdyz neumim zadne techniky. :-/

Pak bych byl moc rad za odpoved kolem me otazky na ten technicky pepr 120 mg,jak se tam ptam ohledne tech obchodu.

Potom by me jeste zajimala odpoved na otazku z 1. prispevku kolem ustove rychlosti :)
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Warthog » 05 zář 2012 12:22

Samozřejmě, že pokud s ním neumíš zacházet, bude Ti obušek na nic. Jenže to platí o libovolné zbrani!

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Kdf82
Příspěvky: 59
Registrován: 28 kvě 2011 14:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kdf82 » 05 zář 2012 15:18

Olafocion:

tak čtu, že i u Vás v Ostravě je zajišťování veřejného pořádku a prevence kriminality,
prostřednictvím zřízené k tomuto účelu městské policie - a jejich stážníků pochůzkářů
na celkem dost " diskutabilní úrovni ".

No, když už člověk musí po setmění vyjít ven, tak jedině s 2 pepřovými spreji v kapsách.
(doporučuji spreje ve formě mlhy), i když i toto řešení je takové šidítko lepšího pocitu
" bezpečí "
Přílohy
1272.jpg
1272.jpg (3.24 KiB) Zobrazeno 1016 x
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 05 zář 2012 15:27

cau,
ten pepr,co jsi poslal,mi nejak nejde zvetsit,je to teda pfeffer KO FOG ? jestli ctu dobre ? na diskutabilni urovne je minimalne..chodi vetsinou jen v tech bezpecnych castech a do te min bezpecnych uz min a to nepocitam vecer :lol: zacinam to resit az ted,kdyz si to cele uvedomuju,ze jsem mel vlastne stesti,ze jsem celou zimu 3x v tydnu jezdil kolem 10-11 sam v trolejbuse pres pul mesta na postu,protoze jindy jsem nemel cas kvuli skole a brigade a vzdy jsem u sebe mel celkem dost penez a mobily,apod.. tak ted to zacinam resit...teoreticky by peprak stacil..pokud bych nemel neco s nohou,tak bych utekl,rychly jsem celkem dost :)

jeste by me ale porad zajimaly ty 2 otazky kolem ustove rychlosti a toho nonivamidu,kdyby byl nekdo ochoten mi je zodpovedet :)
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 05 zář 2012 17:17

Kdyz uz sprej, tak neco poradneho, tedy idealne znacku Sabre Red. Nejake srandicky z trznice jsou vhodne pouze pro desinfekci dutiny ustni.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
67.
Příspěvky: 202
Registrován: 26 dub 2011 08:28
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: Plynové pistole

Příspěvek od 67. » 05 zář 2012 17:38

http://www.ldguns.cz/home/nauka%20o%20zbranich.pdf
Niekde celkom naspodu v tomto odkaze sa preberá problematika plynových zbraní,spôsob použitia,aký plyn a na čo použiť...
...vzduchovky-optiky-diabolky-streľba...a mnoho iného,čo sem už ale nepatrí...
http://www.risopepi.sk
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 05 zář 2012 18:08

To Olafocion: koukám, že na ty 120 mg NV ti nikdo neodpověděl. Ty jsou u nás zakázané. Maximálně můžeš nosit 80 mg, teda pokud nevyšla nějaká novela, o které nevím. Dají se koupit na Slovensku, ale nesmí je u tebe najít "příslušníci VB". :wink:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 05 zář 2012 18:31

Pokud nejsou ty nabojnice znacene odlisne, tak je to v zasade fuk - kdyz to vystrilis, tak uz pak nikdo nikdy zpetne nezmeri, kolik tam bylo naplne :)
Alfa 641
Uživatelský avatar
Olafocion
Příspěvky: 39
Registrován: 04 zář 2012 15:27

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Olafocion » 05 zář 2012 19:21

67. : dik za tu poucku,dozvedel jsem se i neco noveho i ohledne ostrych,co sem vubec nevedel :) urcite si to proctu vic ,az budu nekde na ceste...

minikash : jestli se teda u nas nedaji koupit ci jsou zakazane,proc je teda nabizeji prodejny i nektere eshopy ? to mi teda hlava nebere... jinak pokud by to nebylo znacene na nabojnici,tak bych to neresil,jak tu pise uz beaver :lol: chtel bych neco nejucinejsiho v ramci mych moznosti,,kdybych mel plynovku ,tak aspon s necim,co by aspon trosku pocitil,kdyby uz teda na tu posledni variantu doslo a ja mu to musel lupnout mezi oci :)

S474N : takze ty Sabre Red jsou nejucinejsi,co muzes na trhu ziskat legalne ? jaky je vubec nejucinejsi sprej ? asi s tou mlhou ze ? ten proudovy..nevim,jestli bych se vyhrocene situaci trefil :-/ takze ty sabre red jsou nejucinejsi na trhu ? nerad bych nekomu,jak rikas ty,nahrazoval Listerine zdarma :lol:
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 05 zář 2012 19:35

No ja bych tu plynovku zas nezatracoval... :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=rIQxNRuEWVY
Alfa 641
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 05 zář 2012 19:51

Hehe, pobavil mě ten komentář chlápka co dělal pokusnýho králíka :) : "Before the test I was drinking 2 shots of Becherovka to feel myself brave enough to look into the barrel of a gun."
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Beaver » 05 zář 2012 19:53

No jako nic moc zazitek si myslim - dvakrat to dostal do obliceje a kdyz se automaticky odvracel, tak treti mu sel do ucha. Nemyslim si, ze by po tomhle mel nekdo jeste apetit utocit a i kdyby jo, tak na utek to stacit musi bohate.
Alfa 641
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 05 zář 2012 19:58

Jak dlouho sleduješ toto vlákno ? To video tu bylo asi 10x.
Byly tu i videa se zcela opačným výsledkem,tak to bude lepší brát s rezervou.
Odpovědět