Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od S474N » 01 srp 2011 16:27

Abych si udelal obrazek, tak mi stacilo si precist jenom to o tom "podpazaku". :roll:


| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 01 srp 2011 16:48

No znám tedy rozhodně důvěryhodnější zdroje než je "známý" :wink:
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 01 srp 2011 17:00

No ja zrovna nemam duvod tomuhle znamymu neverit :roll:

Ty si snad myslis, ze se v historii nikdy nestalo, ze by plynovka nekomu pohomla? Jinak si nedovedu vysvetlit, proc se snazis naznacit, ze by mi kecal.

SATAN-e, co je s tim podpazdakem v neporadku?
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kubajzz » 01 srp 2011 17:08

Jo, o co jde? Podpažní pouzdro měl i Dirty Harry.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 01 srp 2011 17:31

2 Self-Def-Enthusiast: Tak si zkus se známým situaci, kdy on už má vytaženej nůž a ty začneš pátrat pod bundou po plynovce. Schválně, nechá tě tasit, zamířit do obličeje a pak se klidně skácí k zemi?
Pokud by k takové situaci došlo, tak se dotyčnej buď složí při pomyšlení, co můžeš tasit a uteče......nebo a to možná pravděpodobněji, nebude riskovat, že ho zabiješ (nemůže tušit, co tasíš) a použije nůž. Takže tobě nezbejvá než "obětovat" ruku/ruce a tasit v podstatě do potyčky..........případně svěsit vocas, věnovat peněženku a doufat, že ti na rozloučenou nedá teploměr do hrudníku...........
Uživatelský avatar
Sam Jr.
Příspěvky: 108
Registrován: 22 kvě 2010 11:04
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sam Jr. » 01 srp 2011 17:38

jak se pozná jestli šaháš pod bundu do náprsní kapsy pro šrajtofli nebo do podpažáku pro stříkačku?
Weihrauch HW40, HW97K, Baikal MP61, Umarex MP7
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 01 srp 2011 17:54

Já si myslím, že se "žebrající" boreček složil strachem, bo z 20 cm se nemohl plyn z patrony pořádně rozvinout.

V novém čísle Kaliberu recenzují Röhm RG89. V příštím čísle bude Umarex S&W 1911 a záběry z IWA o nesmrtících zbraních, což si myslím budou plynovky.
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
wolf00
Příspěvky: 275
Registrován: 15 kvě 2011 20:23
Bydliště: kladno Ceska Republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wolf00 » 01 srp 2011 18:13

moniko:ono nesmrticich zbrani je vic druhu,skus si dat vyhledat vyraz flashball ... neco podobneho myslim maji u nas na obranu sanitaci v autech .... akorat ze to nase meta tenisaky ...
"hatsan 90 .177"
"crosman 3576w .177
crosman tt .177
cz 236 .177
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 01 srp 2011 18:17

Sam junior uz to rekl za me...cela pointa podle me byla prave nechat cikana si myslet, ze saha pro srajtofli. Proto mu asi taky rekl, ze nechce zadny problemy a ze mu penezenku da.

To jsi jako cekal, ze vsichni nosi penezenku v zadni kapse kalhot nebo co?
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
davidf
Příspěvky: 12
Registrován: 12 pro 2009 15:49

Re: Plynové pistole

Příspěvek od davidf » 01 srp 2011 18:18

sorry,ale strašně by mě zajímalo kde žijete?Vypadá to,že jste minimálně 5X do týdne někým napadeni a podle toho co píšete to vypadá,že pistoli(jakoukoli) ,nůž,spray,obušek taháte z pod bundy hned jak se k vám někdo přiblíží třeba s prosbou zapálení cigarety nebo s otázkou na aktuální čas.Všichni tu píšete o opilcích a feťácích,sorry,ale v 95 % se jim dá buď ubránit nebo utéct a v těch 5% je lepší ty 200 stovky obětovat.Zamyslete co za ho.na tu občas napíšete.Teď se do mě pusťte.Moc tu nepíšu,ale čtu pravidelně.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 01 srp 2011 20:19

Jediná pointa je v tom, že při tasení přes ruku má šmejd tolik času na reakci, že následky jsou poměrně zřejmé (opětovně doporučuju vyzkoušet)......už jen to, že musím tasit kolem a proti útočníkovi. Možná by bylo záhadno míň koukat na Ramba a víc cvičit běh........
Uživatelský avatar
wariat.38
Příspěvky: 75
Registrován: 23 lis 2010 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wariat.38 » 01 srp 2011 22:56

Nicméně pokud se tak opravdu stalo, tak musíte uznat, že měl borec docela klidný nervy 8) a tasil snad rychleji než John Wayne... No já bych si tohle s kudlou před ksichtem nelajznul!
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 01 srp 2011 23:00

No ani jeden z nas u toho nebyl, takze si asi tezko udelame obrazek, jak to vlastne vypadalo. Jak daleko cikan stal nebo jak nebezpecne vypadal, ze to mysli vazne. Klidny nervy asi frajer mel, to jo.

Mozna by pro zmenu stalo za to Bigglesi si odpustit ty ofenzivni poznamky, jeden tu nemuze ani prevypravet historku z doslechu aby ty jsi hned nemel blby kecy... :roll:
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Uživatelský avatar
wariat.38
Příspěvky: 75
Registrován: 23 lis 2010 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wariat.38 » 01 srp 2011 23:16

A když už jsme u toho, nemáte někdo kamaráda z Rómské menšiny? Zajímalo by mě jak jsou plynovky mezi cigánama známý... Ve smyslu když vytáhnu plynovku na cigána, tak jestli si pomyslí, "ha, to bude plynovka, vytáhnu kudlu a jdu do něj" nebo se posere strachy a uteče...
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 02 srp 2011 00:18

2 Self-Def-Enthusiast: Ofenzívní poznámky? Já tě ponoukám k vlastnímu vyzkoušení popsaného. To je totiž pro případnou obranu nejdůležitější, mít nacvičeno.
A jak tady padly zmínky o ne/vycvičených útočnících. Podcenění soupeře je skvělou vstupenkou do nemocnice nebo rovnou na prkno. Jestliže vím, že ve velkém počtu pokusů na vzdálenost tří metrů nedovolím protistraně tasit a namířit na hlavu, a to nejsem žádnej Džejms Bond, tak nevidím důvod, proč si myslet, že případný útočník bude větší lempl než já.
Odpovědět