Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 11 bře 2011 16:46

Cekal bych neco originalnejsiho, Kavy...


ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 11 bře 2011 16:50

Je to k tématu? Je!

Tak proč to nefunguje ? Vždyť se figurant sotva rozkucká.
Argument o nábojích a pistoli jsou vyvráceny.
Co si mám myslet o žvástech u prodejců,když to má účinky jak při krájení cibule.

Nemám zapotřebí tu provokovat,ještě se najde nějaký debil co si myslí že je to na něj a volá maminku,tedy admina.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 11 bře 2011 17:45

Milý Pietro, o jaké analýze mluvíš?
Kdybych simuloval doopravdy obrannou situaci, tak bych NIKDY plynovku nepoužil, to jsi chtěl napsat? V tom případě máš pravdu.
Je hezké, že mne ujišťuješ o tom, že nejsem schopný se bránit. Nicméně už jen mnou zmiňovaný případ dává šanci přežít, pokud nemám v ruce věc zhola zbytečnou (výhodnější by bylo mít i obě ruce volné). Takže vynech dojmy a zkus si to sám.
Mimochodem, tasit stihneš, dokonce oba jedinci v testu jsme dokázali zbraň použít. A naopak je třeba, aby to bylo co nejvíce jako při nácviku, jinak by byl trénink zbytečný.
Kecy o obětních ovečkách jsou sice fajn, ale nikterak nevyvrací fakt, že útočník VŽDY útočí pouze z pro něj nejvýhodnější pozice. Tos chtěl rozporovat?
Kecy o neexistenci experimentu mohu přejít jen úsměvem.
Jedna fotečka (třetí výstřel, tedy už po třetím bodnutí a směřující mimo útočníka):
Obrázek
Ohledně reálných odpovědí. Snaha o přehození míče na druhou stranu hřiště je sice zjevná, ale marná. Jednak já se v reáliích pohybuji a jednak mám i tebou zmiňovaný "fištrón", což bohužel neplatí o mých oponentech.
O důvěryhodnosti bys zrovna ty měl pomlčet, člověk kterej nerozezná rozsudek a jeho smysl od pár vět tiskového mluvčího nebo se spoléhá na (ne)bezpečnostní ozub z bláta skutečně není hodným soudit důvěryhodnost kohokoli.
A rozumná reakce? Na tvojí parodii na rozbor je rozumná reakce jen smích, nicméně jsem použil i pár slov na vyvrácení tvých blábolů, takže milý čtenář si může obrázek udělat sám............
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 11 bře 2011 20:15

nic nového

tvoje plynovka s přepážkou střílí,jiná plynovka s přepážkou nestřílí :?: :shock:
zvláštní
argument došel tak dáváš bonz,co jiného čekat od tr.. :roll:
přesuň se do svého tématu a tam kopíruj rozumy z tramtárie
jiří_99
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 18:53
Bydliště: olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od jiří_99 » 11 bře 2011 22:21

Můžete mi pls poradit jakožto úplnému začátečníkovi. Při posledním čištění jsem zjistil, že na závěru je rýha jako prase /viz foto/, která tam nebyla. Muselo se tak stát při posledním střílení. Ovšem nezaznamenal jsem žádný zádrhel či problém. Na pistoli jsem ani nenašel jiné odřené místo. Nějak nechápu, jak se to tam objevilo...
Přílohy
CIMG0657.JPG
CIMG0661.JPG
Walther P22
Alfa 441
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 11 bře 2011 22:34

Upozornuji, ze krome "reakce" Bigglese ted navecer uz nic cist nehodlam, takze reaguji jen na nej.

Opet jsi prokazal, ze jsi ve skutecnosti uplny hnup, ktery ani necte. Ja rikam, ze v realu bys nedokazal z toho a toho duvodu ani vytasit, coz v testu bylo jine z toho a toho duvodu - Ty na to kontrujes oznamenim, ze jste to oba dva dokazali...

Je videt, ze ani poradne nechapes, o cem je rec a chces se proste jen hadat s tim, ze se snazis vypadat, ze mas navrch... Kazdy, kdo si obe strany precte (uvidi, kdo argumentuje na zaklade ceho apod.) a skutecne se zamysli, pozna, co jsi vlastne zac - na tech ostatnich mi zalezi asi tak jako na Tobe...

Konecne ale v jedne veci se shodnem
takže milý čtenář si může obrázek udělat sám............
To si udela a ja osobne Ti dekuji, ze jsi tak skvele bojoval za nasi vec :lol: :lol: :lol:

PS. Jo a prosim admina nebo moda, aby toto tema konecne zamknul. V pripade, ze se otevre nove, bylo by fajn nekompromisne trestat vsechny prispevky, ktere se tykaji cekoholiv jineho nez diskuse o jednotlivych modelech, jejich zpracovani atd... Jinak z toho vseho vzdcky budou tezit takovi lide jako Biggles....
Naposledy upravil(a) Pietro.Beretta dne 11 bře 2011 22:37, celkem upraveno 1 x.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 11 bře 2011 22:35

To máš z toho, jak ti při dostřílení zásobníku vyjede záchyt záveru. Ono se to o něj bouchne a takhle ti to podělá, což je teda dost neobvyklý. Já mám náznak toho samého, ale už sem lecos vystřílel a taky není dne kdy bych s tím nějak nekravil.
Zkus vystřílet třeba ještě další krabku nábojů, a naschvál nabij několikrát jenom jeden náboj do zásobníku, aby se ti ten závěr po prvním výstřelu hned zasekl. Jestli se to třeba po 10ti záchytech znatelně zničí tak to reklamuj.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
jiří_99
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 18:53
Bydliště: olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od jiří_99 » 11 bře 2011 22:48

Jo, řekl bych že jo, ale na tom záchytu závěru není vůbec nic. Každopádně nechápu, že se tam objeví takováhle šílená škráblina.. Kdyby to šlo postupně, první jen náznak, škrábanec, otěr, ale hned taková jáma?

Ta reklamace asi neprojde, mám ji z druhé ruky.. Byla minimálně používaná, vypadala fakt pěkně. A teď tohle. Docela mě to naštvalo!!
Walther P22
Alfa 441
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 11 bře 2011 23:01

Záchyt je v pohodě protože by měl být z ocele. Takhle ti nezbývá než to zkusit asi nějak zabrousit, nebo to nechat být dokavaď to nezačne mít vliv na funkčnost.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 11 bře 2011 23:05

nejspíš je to celé z čínsko-turecké oceli.
pokud to nemá vliv na fci,tak s broušením počkej.Nejspíš je to udělaný z bláta a samo se to časem ojede na potřebnou mez.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 11 bře 2011 23:18

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:27, celkem upraveno 1 x.
šimpanz
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2011 15:10

Re: Plynové pistole

Příspěvek od šimpanz » 12 bře 2011 20:21

jiří_99 ,

mohu Tě naprosto uklidnit, ten samý problém se mi stal na závěru pistole UMAREX mod. Reck Goliath 9mm,
přesně na tom lichoběžníkovém vykrojení závěru byl ten jeden roh směrem k hlavni taky tak krásně
" obouchaný " - zaoblený , a to po pouhých 6 výstřelech

Zkrátka je to jen zinková slitina, která se používá na výrobu dětských autíček - tzv. "angličáků"

Klidně se s někým z Vás vsadím, že to bude po 6 výstřelech na tom Umarexovém Goliathu vidět.

No, a k té samotné obraně plynovku, jsem již zde několikrát uvedl, že je v mnoha případech nutné počítat
i se 2 útočníky.
Přílohy
kit_defense_Umarex_Reck_Goliath.jpg
kit_defense_Umarex_Reck_Goliath.jpg (10.84 KiB) Zobrazeno 952 x
Naposledy upravil(a) šimpanz dne 12 bře 2011 20:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 12 bře 2011 20:32

Šimpanzi, angličáci už se dělají v Chajně a jsou převážně z plastu. Na zrušené Z1 o tom byl dokument.

Jirko_99, aspoň jsi se přesvědčil, proč nekupovat zbraně ala "sekundhend". I mezi plynovkáři se najdou nepoctivci, co se snaží zbraněchtivé jedince ošulit.
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
šimpanz
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2011 15:10

Re: Plynové pistole

Příspěvek od šimpanz » 12 bře 2011 20:45

Monikash,

No podívej se nejprve po netu po modelech autíček nebo až budeš v obchoďáku, tak zjistíš,
že většina z nich je stále ze zinkové slitiny, takže se pořád "angličáčci" z ní dělají,
ano podvozky a kolečka a sklíčka jsou z plastu.

Takže nevím co tím chtěl autor říct, asi to, že on o tom musí vědět nejlépe, protože je strojař.
šimpanz
Příspěvky: 16
Registrován: 09 bře 2011 15:10

Re: Plynové pistole

Příspěvek od šimpanz » 12 bře 2011 21:11

PS: Monikash,,

proč si asi tak myslíš, že např. Atak Zoraki 914 podobně jako Umarexový P22 má bycí kohout
vyztužený ocelovým plechem v místě dotyku na úderník ?
Odpovědět