Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
brezvi
Příspěvky: 206
Registrován: 24 led 2010 20:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od brezvi » 03 led 2011 08:55

wariat.38 píše:Já vždycky na něco zapomenu... :D To lakování se mi začalo loupat až když jsem se snažil pilníkem zvětšit komory, aby zbraň vypadala reálněji :D ... :oops: Jinak ještě k porovnání s tou Alfou, u Viperu 4,5" nemáte možnost vidět v hlavni přepážku, ale nevím jak to bude u 2" ... což i té 4" Alfě prostě nejde přehlédnout....
Že jsem tak smělý, nesnížil jste si náhodou účinek revolveru? Vždyť komara je excentricky k hlavni a ten menší průměr komory je stejnej jako hlavně a je právě sousosej aby šel plyn cestou nejmenšího odporu :) . Je to kvůli zneužití. Takže podle mě to mohlo vypadat dobře, ale plyn musel strašně unikat v mezeře mezi bubnem a hlavní? Nebo se pletu?


Thunderbolt
Příspěvky: 35
Registrován: 22 pro 2010 20:23

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Thunderbolt » 03 led 2011 13:56

Chci se prosím zeptat,

protože vidím, že správný plynovkář vystřídá několik typů plynovek, tak jaké máte vlastní zkušenosti s následným prodejem plynové zbraně, které internetové portály upředňostňujete: Aukro, S-Bazar apod.

A jak je to s poklesem ceny při prodeji, a s úspěšností prodeje ?

Dík
Uživatelský avatar
wariat.38
Příspěvky: 75
Registrován: 23 lis 2010 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wariat.38 » 03 led 2011 17:09

Pro Brezvi: Tak určitě by plyn vycházel daleko víc i mimo hlaveň, mě se to hlavně u toho Viperu ani nepodařilo, protože má ocelovej buben, jedinej výsledek byl loupání laku... Ale na tom Blowu 2" se mi to povedlo, ale za jiným účelem... celý to bylo z blátokovu... :evil:

pro Thunderbolt: Vetšinou jsem střídal plynovky tak, že prostě jednoduše dosloužili... Opravdu se vyplatí koupit kvalitní plynovku hned na začátku. Ale co tak pozoruji, většinou cena klesá v průměru o 5oo Kč... podle toho jaký jste obchodník, viděl jsem, že i někdo prodává ten revolver R1 za 3ooo,- :D
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 03 led 2011 17:23

Nejlépe se asi prodají osobně třeba přátelům nebo tak. Já bych si tedy nikdy přes bazar plynovou pistoli nekoupil. Když už tak to chce určitě osobní předání, pak nekupovat nic jako Ekol, Bruni, Kimar.. (z toho důvodu, že tyto pistole nic nevydrží a tak se jich chce každý po pár zásobnících zbavit. K popisu pak vždy napíšou, superkvalitní, superreplika a super všechno.) Navíc, a to je opravdu k zasmání, se tyto shitky z druhé ruky prodávájí za cenu občas i převyšující cenu původní :D
Jak řekl wariat. určitě se vyplatí investovat hned na začátku.
Jiank bych neřekl, že správný plynovkář vystřídá několik plynovek, naopak, správný plynovkář si pořádně přečtě co je a co není kvalitní a pak si v krámu vybere to, co mu nejlépe sedí a co je pro něj nejlepší.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Uživatelský avatar
wariat.38
Příspěvky: 75
Registrován: 23 lis 2010 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wariat.38 » 03 led 2011 20:58

Tak jsem brouzdal po netu... :D to musí mít zastrašující účinek :D :D :D
Přílohy
blow_desert_tiger_002.jpg
Uživatelský avatar
Soptik21
Příspěvky: 33
Registrován: 24 říj 2010 10:51

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Soptik21 » 03 led 2011 21:38

To určitě jo, ale tahat to.. :-D :-D :-D
Atak Zoraki 914
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 04 led 2011 12:54

No to je hnus.. Jakože doopravdy z deserta učůrávám tak tohle je opravdu hnus.. Ty střenky jsou totální kýč.. a dole ten minizásobníček je taky hroznej. Ble :| ..
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 04 led 2011 18:08

Možná jsem objevila ameriku, ale objevila jsem na internetu plynovku Bruni C4 (Berettu). Někde na cca75. str.je tu o ní psáno, že je to jediná povedená Bruni. Pravda, oproti ZRK906ce je jednou tak těžká, ale zase větší magazínek a SA/DA. Cena o litr víc jak ZRK906ka. Ale v balení je i pouzdro a další doplňky. Až vám za týden vyprší BAN, tož mi dejte vědět. :wink:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
wariat.38
Příspěvky: 75
Registrován: 23 lis 2010 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wariat.38 » 04 led 2011 21:10

Já se ztratil někde v Tichém oceánu... Ani gůgl mi nenašel nic pod názvem "Bruni C4", jen model P4 (ale u toho si nejsem jistý, jestli je to Beretta) no a pak Berettu 85... Mohla byste mě prosím nějak nakorigovat na zbraň, kterou myslíte? Docela by mě to zajímalo... Předem děkuji
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1669
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od drát » 04 led 2011 21:16

Existuje Bereta CX4 ale je to karabina , pistole je PX4, takže Bruni P4 http://www.colosus.cz/zbrane/plynova-pi ... a-cal-9mm/
CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 05 led 2011 07:58

Samozrejme P4. Asi uz prekracuji kapacitu uloziste v mozku.
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
anims
Příspěvky: 12
Registrován: 05 led 2011 13:06

Re: Plynové pistole

Příspěvek od anims » 05 led 2011 14:14

Zdravim ve spolek,
nikdy jsem vyznavacem zbrani ci obycejne pyrotechniky nebyl :-) Ovsem doba se meni a ja se od rodicu prestehoval do jineho mesta s divocejsi ctvrti kde nam stale vybiluji sklepy, auta apod.. Uz davno mam porizeny paralyzer(ktery jsem jeste nemusel nastesti pouzit) ktery jsem jednu dobu u sebe nosil ovsem jak tu nekdo psal je to na blizky kontakt tzn. je dohonit v mem pripade :-) + je to zbran kterou spise musite prekvapit nikoliv ji ukazat a odstrasovat sni. Aby je clovek donutil odejit. Takze zacinam uvazovat o plyn. pistoli a to i z duvodu ze chci zacit parkovat motorku pod okny(s alarmama) jelikoz nemam jinou moznost. Coz by vzdalenost 4m az 8m byla z okna.
Proto bych se rad zeptal jakou zbran by jste doporucili jedna se mi hlavne o cenu abych za to nenechal majlant ale zase na druhou stranu aby se nerozpadla po dvou vystrelach. Nepotrebuji aby zbran byla mala(na prenos v bunde) budu ji mit pouze v byte cili cim vetsi a "realnejsi" aby vypada jako realna tim lepe. Potom jak je to s pouzitim vs policie(nemam zbrojni prukaz) jelikoz kdybych nekoho uspal ci nejak zranil tak asi neutecu kdyz budu v byte :-) Kor mame mestaky 300m pres dvorek. Cili opravdu spise pocitam ze prvni naboj bude slepak na vystraseni popr. privolani te policie.
A taky bych se i zeptal kde ji mam koupit i s naboji jelikoz neznam zadne eshopy, obchody atd..

dekuji moc vsem ochotnym lidem poradit :-)
Tim
Příspěvky: 15
Registrován: 05 led 2011 14:45

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Tim » 05 led 2011 15:00

Zdravím všechny na fóru. Mohl by jste mi někdo odpovědět, od jakého výrobce nábojů "chodí" nejlépe náboje v pistoli Atak Zoraki 914? Potřebuji vybrat vhodné náboje, které by dokázaly odehnat zvíře, takže asi pepřové. Jde o to, že jsem někde narazil na názory, še ty silnější pepřové náboje od Wadie mají nevyrovnanou kvalitu, že prý nejlepší je Umarex... No jo, ale na pepřové náboje (pokud možno silnější) od Umarexu jsem nikde v e-shopech nenarazil, všechno je buď od Wadie, nebo tam výrobce ani nemají uvedeno vůbec :-(

Co pepřového ládujete do Zoraki 914? Jestli to není Wadie, kde to seženu?
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 05 led 2011 15:08

Anims: No nevím, to co ty popisuješ nezní moc jako sebeobrana, ale spíš jako zastrašování tou zbraní. A to by se ti mohlo pěkně vymstít. Na to se ty plynovky nedělají.
Navíc jestli jsi myslel tím, že máš motorku 4-8 metrů od okna, že bys snad na ty šmejdy střílel z okna, tak za 1. bys tam za žádnou cenu žádným obraným nábojem nedostřelil. No a za 2. střílet na někoho poplašňáky nebo plynovými náboji (to je jedno kterými) jen tak aby vypadli od tvé motorky je totální kravina. Už jen proto že by netrvalo dlouho než by na tebe zazvonili páni v uniformách. Protože jak říkám jsou to obrané pistole a nemůže se s níma střílet jen tak abys někoho zahnal.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Tim
Příspěvky: 15
Registrován: 05 led 2011 14:45

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Tim » 05 led 2011 15:16

Anims: I kdyby jsi někoho zasáhl například jakousi "tekutou střelou", druhý den se může vrátit a motorku Ti ze vzteku poničit. Jestli máš dražší motorku, tak nejlepší sebeobrana je mít garážovací místo nebo sjednanou pojistku motorky proti krádeži.
Odpovědět