Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
bartus

Příspěvek od bartus » 21 led 2007 15:13

Ale vždyť říkám, že nikomu nebráním v hrdinství...
Já v takovém případě nechám svoji plynovku tam kde je, vy se naopak pokusíte vytáhnout svoji ostrou zbraň a útočníka zneškodnit.
Přeji vám ve vaší snaze mnoho štěstí.
Budete ho ptřebovat.


Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2007 15:25

Hele proč jsi si vůbec nechal propadnout ZP? Už tě zbraně nebavily, nebo jakej jsi k tomu měl důvod?

Pokud to není tajemství.....
bartus

Příspěvek od bartus » 21 led 2007 15:35

Z blbosti. Prostě jsem zapomněl že mi končí platnost. Ještě půl roku před koncem platnosti jsem si říkal, že musím zajít k doktorovi pro potvrzení, ale pak přišly nějaké problémy a starosti a úplně se mi to vykouřilo z hlavy. No jo, to se tak někdy stává...
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 21 led 2007 16:21

bartus píše:Ale vždyť říkám, že nikomu nebráním v hrdinství...
Já v takovém případě nechám svoji plynovku tam kde je, vy se naopak pokusíte vytáhnout svoji ostrou zbraň a útočníka zneškodnit.
Přeji vám ve vaší snaze mnoho štěstí.
Budete ho ptřebovat.
Zajimave, ze to je tak presne dane. Ze ty nechas plynovku tam kde je a my ostatni (drzitele ZP a zbrani) automaticky budeme vytahovat svou zbran. Mas pravdu, my jsme vsichni hlupaci, co se nechaji zabit.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
bartus

Příspěvek od bartus » 21 led 2007 16:54

S474N píše:
bartus píše:Ale vždyť říkám, že nikomu nebráním v hrdinství...
Já v takovém případě nechám svoji plynovku tam kde je, vy se naopak pokusíte vytáhnout svoji ostrou zbraň a útočníka zneškodnit.
Přeji vám ve vaší snaze mnoho štěstí.
Budete ho ptřebovat.
Zajimave, ze to je tak presne dane. Ze ty nechas plynovku tam kde je a my ostatni (drzitele ZP a zbrani) automaticky budeme vytahovat svou zbran. Mas pravdu, my jsme vsichni hlupaci, co se nechaji zabit.
Já jsem snad ten, kdo tady tvrdí, že proti namířené zbrani se lze bránit?
Tvrdíš to ty (a pár dalších odborníků s několika lekcemi LOS) a ty dokonce používáš takové geniální rady, jako že "stačí zorné pole něčím narušit."
:lol:

Okej, tak narušuj, já si ale radši nebudu hrát na Ramba, protože jsem přesvědčen, že v reálném životě hollywoodské triky neplatí a zkažený záběr nelze znovu opakovat.
Takže ti jen popřeju, abys nikdy nemusel v podobné situaci být a pokud ano, aby ti tvůj záběr vyšel hned napoprvé.
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 21 led 2007 17:17

bartus píše:cmk: Víš jaká je nejlepší obrana proti pistoli u hlavy? Udělat vše, co po tobě chce ten, kdo drží prst na její spoušti.
Ale pokud budeš mít v takovou chvíli chuť, klidně se můžeš pokusit o nějaké hrdinství... :wink:
Záleží na tom, z jakého důvodu tě cizí pistole tlačí do spánku. Jestli tě někdo chce zabít, stiskne spoušť tak nebo tak. Ale jako rukojmí jsi cennější živý. Tvoje smrt v takovém případě není prioritou útočníka (k čemu taky mrtvá rukojmí?) a IMHO má smysl zkusit nějaký trik /pokud víš, jak na to/, jak agresora odzbrojit.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 21 led 2007 17:44

bartus: opravdu chces na 100% tvrdit, ze vychylenim zbrane od hlavy dotycny stiskne spoust tak rychle, ze te zastreli? Pokud ano, tak ten, kdo se diva moc na filmy ses ty a taky si zkus alespon neco precist o reakcnich dobach.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
bartus

Příspěvek od bartus » 21 led 2007 17:53

S474N píše:bartus: opravdu chces na 100% tvrdit, ze vychylenim zbrane od hlavy dotycny stiskne spoust tak rychle, ze te zastreli? Pokud ano, tak ten, kdo se diva moc na filmy ses ty a taky si zkus alespon neco precist o reakcnich dobach.
Nehodlám se s tebou přít. Až budeš mít někdy zbrań na spánku, tak se o to můžeš pokusit a pak nám napiš, jak to dopadlo. Okej? :wink:
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 22 led 2007 00:11

a proč si to jednoduše nevyzkoušíte? ono se bránit dá ale za jistých okolností na jistou vzdálenost a za předpokladu že to máte dobře nacvičeno a né vždy to vyjde. Každopádě když někdo nebude blbej tak vám tu možnost účině se bránit nedá. Ale pokuď člověk vyhodnotí situaci kdy už mu nic nezbývá či se naskytne vhodná chvíle tak je tu jistá možnost to už si musí každý zhodnotit sám. Ono taky nechat se jen tak zastřelit či doufat, že on mě přece nechce zabít mohl bych se mu hodit jako rukojmí(no ve filmu určitě) a třeba to bude jen smůla že ten klepající prst na spoušti zmáčkl i když vlastně nechtěl.......no to si každý musí ujasnit a stejně v realitě to bude o něčem jiném.....ale už teď se vzdát...
maximstrelec

Příspěvek od maximstrelec » 22 led 2007 02:34

potrebuju poradit uz delsi dobu shanim PV-9mm PA 120mg na gunshopu maj jen pro revolvery nevite kde sehnat to pro pistole? jo mate nekdo zkusenosti s poplasakama znacky FIOCCHI?
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 22 led 2007 09:18

to maximstrelec
po přečtení tohoto vlákna mi připadá hodně nebezpečný používat plynové náboje. Co když na tebe vybafne podnapilý zlosyn v plynové masce:), co pak. Chtělo by to ostré a pro jistotu silnější pistoli. V tomhle ti moc neporadím (moc se v tom nevyznám), ale doporučuji Desert Eagle 50, kdyby náhodou měl neprůstřelnou vestu, tak snad aspoň popoletí a upadne. A pak ho hlavně doraž, abys ho nepotkal u soudu:).

Ne vážně, Bartus by mohl o něčem vědět.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 22 led 2007 10:43

Vážení, když si chcete koupit plynovku, kupte si ji. Já tak také před lety učinil a měl jsem z ní naprosto nefalšovanou radost - zbraně jsem měl vždycky rád. Časem vás ale (nebo aspoň mně) přestalo bavit, že to vlastně jen dělá rámus a nic z toho nelítá, nic se nedá trefi. Přiznávám, že jednou mi plynovka nejspíš zachránila kůži - když jsme se dvěma kamarády narazli na skupinku asi deseti idiotů, kteří se pravidelně v pátek večer bavili tím, že "mydlili" přespolňáky - naprosto bezdůvodně, jen pro tu "radost" z boje. Když přišel jejich vyslanec domluvit "férovku" venku, jen jsem mu ukázal revolver u pasu a pak jsme v klidu vycouvali. Ale nedej bože, kdyby ukázaní nestačilo, nebo mělo některé z těch hovad ostrou. Od té doby se mi plynovka válí v šuplíku a pořídil jsem si ostrou. Nejsem takový odborník a rádobyhrdina, abych přesně věděl, co budu dělat, až/jestli na mne někdo namíří kvér. Vím jen jedno - jestli mi dá jen trochu příležitost, nasypu do něj zásobník své P99ky a až POTOM budu možná zjišťovat, jestli na mne mířil plynovkou, nebo ostrou.
maximstrelec

Příspěvek od maximstrelec » 22 led 2007 11:38

ja už plynovku mam pouze shanim PV 9mm PA 120mg . plynovku jsem uz dvakrat pouzil v sebeobrane jednalo se o tentyz pripad vecer jsem sel z prace z ulicky vylezlo 5 romu s nozema a napadli me tak jsem vystelil 4 rany PV 45mg a zdrhl jsem . to PV 120mg je na hodne zliho psa soused co se pristehoval ma vlcaka vecer ho vidivam jak ho volne pousti bez nahubku kolem baraku a sam je mimo a psa necha bez dozoru . z diskuse jsem se docetl ze na psi pod 120mg nejit bohuzel nikde nemuzu najit 120mg pro pitomou pistoli ale jen revolver. a abych oduvodnil sve obavy ten es zardousil psa jedne stare pani od vedle z baraku kdyz ho potkavamtak je dost agresivni se sousedem se mluvit neda je to absolutni ignorant tak babo rad :? ta pani samozrejme oznameni na policii nepodala tak se jemu nic nestalo nechci ani obusek ani peprak s plynovkou jsem spokojen chapu ze kdyz ji vytahnu proti ostre tak se mne bude cednik na nudle s olovem uvnitr
coltmen
Příspěvky: 53
Registrován: 17 bře 2006 18:48
Bydliště: Ostrava

PV 120mg

Příspěvek od coltmen » 22 led 2007 12:59

Já jsem koupil PV 9mm 120mg do pistole u pana Novosáda - www.sebeobrana.atlasobchod.cz
ale už je to dva roky, takže nevím jestli je ještě prodává
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 22 led 2007 16:14

to maximstrelec
Vypadá to že seš první, kdo tady použil plynovou zbraň při obraně a nejspíš s úspěchem. Zajímalo by mě, jestli byli schopní tě pronásledovat ? A taky by mě zajímalo, jak by takovou situaci vyřešili zdejší teoreticí s ostrou zbraní. Já vůbec nevím, co bych dělal, s plynovkou bych střílel jak o život, s ostrou maximálně střílel do vzduchu, ale co když to nepomůže ???
Odpovědět