Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Orici
Příspěvky: 89
Registrován: 02 úno 2010 11:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Orici » 20 bře 2010 07:56

Mne taky pripada, ze zijeme kazdej na jine planete, Slavku. Kazdopadne myslis si, ze mame duvod lhat? Kdybych si koupil toho Ekola a nefungoval mi, tak bych asi tezko mel duvod tady psat, ze funguje perfektne, nemyslis? Naopak bych byl nasranej a pekne ho tu pomluvil, asi by mi to tezko stalo za ty dohady s Tebou a Kebabem. Ale pokud si fakt myslis, ze kecam. Tak nekoho zburcuju aby sel se mnou a natocil video...


kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 20 bře 2010 10:38

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 28 lis 2010 23:54, celkem upraveno 1 x.
Orici
Příspěvky: 89
Registrován: 02 úno 2010 11:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Orici » 20 bře 2010 11:00

Kebab, jak myslis.......pokud jsem v Tvejch ocich trapnej, preziju to. Kazdopadne bych Te rad upozornil na jednu vec - video jsemsi nevymyslel sam ale vymyslel to Slavek, ten si o nej rekl. Asi sam citis, jak zbytecna vec to je, protoze je jasny, ze na tom videu bude presne to, co jsem rikal, ze ta pistole dela.

Hrozne se mi libi, jak se opet chytas analogie s Vietnamci. Rikas, ze nalepka Ekol nebo Zoraki (nebo co ja vim jakej turek) ma stejnou vahu jako "Mike" nebo "Adodos" na botach Vietnamcu? Tak to jsi asi, mily Kebabe, spadl z visne. Vietnamskej obchodnik, kterej sije nalepky podobajici se nalepkam skutecnych znacek nema nic jako je stala nabidka, neprodava tuto stalou nabidku ve vsech kramech s obuvi, nefungujou mu reklamace ani nic takoveho. Naproti tomu Ekol a Zoraki maji stalou nabidku modelu, prodava se to ve vsech kramech se zbranemi a fungujou zaruky a reklamace, jak popisoval ten nick, kterej mel problemy s tou titanovou upravou. Ekol a Zoraki jsou proste legitimni znacky, Adihas, Mike, Rccbok nebo co ja vim co Vietnamci sijou na boty rozhodne nejsou legitimni znacky!

Stejne tak jako ja se tu uz nekolik stranek hadam s vama, tak se vy uz nekolik stranek hadate se mnou - uplne o tom samym. Takze nejakou trapnost diskuse si vzajemne asi tezko budeme vycitat. Ze me konecne po 3 strankach napadlo vyzvat ostatni turkare aby se ozvali a rekli jakou zkusenost maji oni je neco jineho. Nesnazim se ziskat uznani nebo neco takovyho, snazim se jen ukazat, ze kdyz prijde nekdo, kdo ma plnou skrinku zbrani za 5 000 a vic a rekne: "Turci jsou totalni sracky, kupujte jen celoocelky z dob minulych nebo aspon Nemce z dob soucasnych." Tak to nelze brat jako vseobecnou pravdu. Slavek me zaskocil s tvrzenim, ze zaseky jsou caste a ze se malokdy podari vypalit celej zasobnik bez zaseku - podle mych zkusenosti je to kravina a zda se, ze ostatni turkari jsou na tom podobne. Proc, kdyz se tohle stane, zacnes psat neco o tom, ze to nic nedokazuje, protoze ve vietnamskejch botach se taky da chodit? Akorat se to snazis shodit, to je cely...

Nechapu proc je tak tezky uznat, ze neni nutny vzdycky koupit spickovou znacku, ze staci nejaka mene prestizni z mene prestizni zeme? Nemci jsou kvalitnejsi, o tom se nehodlam hadat, je to samozrejme pravda ale domnivam se, ze i turci umi delat dostatecne kvalitni zbrane...

Moc krasny jak pises, ze se zamerne nezminujes o svojem konkretnim modelu, taky se ale zamerne nezminujes o tom, ze zatim kazdej turkar co se ozval na vyzvu ma podobnou zkusenost ale jen jsi ukazal na muj (dle Tveho soudu trapnej) pocin je vyzvat k reakci.

Pozn. Stejne jako Ty me obvinis z jesitnosti, muzu obvinit ja Tebe. Na zaklade naprosto stejny myslenky... Prijdes a reknes, ze turci jsou totalni bahno a ze jedine Nemec je smysluplna koupe a prezentujes to jak jasnou a univerzalni pravdu. A ze kazdej, kdo tvrdi opak je akorat jesitnej nebo co ja vim. To jsou jenom kecy a vis to stejne dobre jako ja...
Naposledy upravil(a) Orici dne 20 bře 2010 11:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Laďa2
Příspěvky: 139
Registrován: 23 pro 2008 20:33

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Laďa2 » 20 bře 2010 11:10

... a mluvili jazyky rozličnými ...
jir.007
Příspěvky: 117
Registrován: 01 bře 2010 19:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od jir.007 » 20 bře 2010 12:11

no jako nevím že se nějakýmu anglánovi zasekne bouchačka.. no jak moc byla jetá? za kolik jí koupil? od koho?

jak nevěřící tomášové neznamená že ekol je značka levnější..takže to musí bejt šit.. koupíš něco od umarexu a vono to bude střílet daleko hůř než právě ekol..
je to spíš asi kus od kusu..
a nevím shazovat tady ekol jen kuli tomu že to je turek a podobně se mi zdá až přehnaný!!
Norconia QB78 call 5.5mm
Umarex Walther P22
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 20 bře 2010 13:16

jir.007: nikoli, obávám se, že tady pěkně skáčeš jednomu nickovi a jménem Orici na jeho velmi průhledné a záměrné už lži.
Průhledné lži jednoduše proto, protože to a co jsi tu od něj pěkně opapouškoval nikdo a takto z dotčených přece nenapsal.
Záměrné lži proto, protože je Orici napsal v úmyslu, aby je někdo jako Ty a Tobě podobný takto dál šířil a právě v této lživě vyhraněné podobě. Která se záměrně měla dotknout třeba i Tvého sebevědomí. Lituji, ale na tuto jeho podpásovku jsi mu skočil :(

Opakuji ať si každý vybere a koupí co chce.
Na rozdíl od dřívějšího stavu na tomto téma a na tomto webu, kdy se věc plynovek pořád podstatou jen a jen zpochybňovala dokolečka dokola, jsem se tu a nejen já podělil s osobními konkrétními poznatky a úvahami. Když jsem hledal a vybíral plynovku já.

A především podělil také s odkazy na cizí zdroje, z kterých je možno udělat si o těch kterých plynovkách konečně lepší obrázek. Mnohé zdroje mají totiž už charakter recenzí, hodnocení, což je zvláště důležité.
Takže opět budu tady opakovat, na vícero stránkách dozadu lze dohledat odkazy na dobré zdroje třeba německé, bulharské, maďarské … a i také a zvláště ruské.
Žel, takové podobné české nebo slovenské zdroje zatím dostupné nejsou, alespoň já jsem je zatím nenašel. Není potom divu, že "turecká" plynovka a nechci moc zobecňovat v Česku stojí 1 a 1/2 tisíce Kč ale blíže u zdroje, tj. v Bulharsku a hned vedle Turecka, táž třeba jen 6 stováků, asi moc dobře vědí proč. Tak třeba a abych se držel téma. Příkladem:
Já jsem tu už konkrétně dříve poukázal na docela kladné představení krátké bulharské recenze tureckého plynového revolveru Blow 38. O kterém jsem jeden čas uvažoval ho koupit.
Ovšem jen do té doby, než a na jiném, a už hrůzostrašnějším kusu, ta hrůzostrašnost přinutila(!) jiného a tentokrát maďarského recenzenta ten revolver rozdělat … a podívat se mu do střev dovnitř … s dost jednoznačným odsudkem, že tento revolver, ač se tak opticky(!) i tváří, tak na obranu rozhodně néééé :(

Ještě dnes lze přitom nalézt na webu jednoho českého obchodníka informaci, že tyto revolvery a právě od této turecké firmy Blow jsou vyráběny prý v režimu ISO 9001/2001. Ač u jiných výrobců plynovek tuto potřebu, tj. uvádět tuto informaci o ISO, nemá. Zajímavé, že?
Přitom, a dle mé soukromé korespondence s některými jinými českými obchodníky z konce loňského léta, protože zase jinou pistoli od fy Blow a nikoli revolver jsem si chtěl sám koupit, tak musela být tato turecká značka/výrobce Blow z našeho trhu stažena: pro neúměrný počet reklamací, tedy pro velmi nevyrovanou kvalitu a obecně! :(

I tehdy výprodej u fy Colosus a u tohoto revolveru upozorňoval ve smyslu, že se může vyskytnout závada kolem spušťového mechanizmu ... kterou ale oni prý vyřeší a když se objeví … pokud to bude závada nezaviněná … už vidím, jak na tuto závadu potom tzv. nadšeně čekám a, především, budu potom prokazovat její nezaviněnost, že :( ... a pochopitelně, že přitom na youtube existují videa, na kterých ten revolver přece jen střílí :wink:

A další možný průšvih je potom v tom, že ať se na některé turecké pistole a revolvery podívám, jedno jestli příkladem od zn. Blow, Ekol, Zoraki … tak opticky a jakoby některé díly byly dělaný na jednom místě, ve stejné fabrice stejným štylem … někde a nakonec se dokonce dočtu, že obchodník takovou pistoli nabízí vůbec jako s už sezdaným označením Blow Zoraki ... takže čitelnost těchto značek je právě taková, tj. pořád dost v mlze :(
Je potom už na každém čtenáři, jak s takovými informacemi naloží. Také z mnohých jiných diskuzí po webech a na jiná téma jsem už zvyklý na ledaco. On ten internet je v takových diskuzích hodně anonymní, ale detektýva, právě tady a přes třeba IP adresy tu dělat nemíním.
Orici
Příspěvky: 89
Registrován: 02 úno 2010 11:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Orici » 20 bře 2010 13:39

Jo kamarade, tak ted jsi naramne zaperlil.....

Panove, priznavam se....ve skutecnosti jsem agent nasazeny tureckymi vyrobci plynovek a snazim se zmanipulovat zdejsi osazenstvo na hromadnou koupi nasich zbrani, ktere jsou zamerne delane tak, aby vydrzeli zhruba deset vystrelu a pak vam vsem vybuchly nebo se roztrhly v ruce, protoze se snazime zabit co mozna nejvic bezvercu, ve jmenu Allaha! :lol: :lol: :lol:

Propana tak tohle me dostalo, kdyz jsem se s vama hadal na zacatku, tak jsem Kebaba povazoval za rozumneho ale toto me presvedceni se postupne vytratilo... Ja pisu moje zkusenosti, Ty uz ale pises fantasmagorie :-D Za celou tu dobu jsem ani jednou netvrdil, ze pisu vic nez moje zkusenosti a moje uvahy. Pokud se Te to, Kebabe, dotyka natolik, ze za tim hledas nejake cilene lzi, pak to zatmeni mysli (o kterem jsi mluvil) mas evidentne Ty.

Jir.007 zacal do diskuse prispivat s tim, ze si koupil revolver (pokud se dobre pamatuju) a krome jeho bubinku byl spokojenej. Parkrat se ptal na cisteni a tak ale jinak se nasi diskuse nezucastnoval. Mel svojeho turka i beze me nebo Tebe. Pak si koupil Firat a je opet spokojenej. Ostatni turkari se do niceho taky nepletli ale ted, kdyz otevreli pusu, tak Ty jsi se (zda se) asi zblaznil.

Jsi ve skutecnosti v naprosto stejnem postaveni jako ja, Kebabe. Oba 2 mame jednu pistoli a je to nase prvni a oba 2 jsme s ni spokojeni. Ja ale na rozdil od Tebe nehyrim slovama jako blato, neprodejna vetes a podobne....ja se obcas vysmeju vzhledu Tvoji strikacky a predam svedectvi z doslechu, o kterem reknu dopredu, ze je z doslechu... Ty ale prijdes a vyse zminenejma slovama hyris, prestoze jsi takovou zbran nikdy nevlastnil, jen si precetl nejake recenze, z nichz nektere byly pochvalne (minimalne o jedne jsi mluvil) a nektere ne (opet o jedne jsi mluvil).

Pokud napises nejakou dalsi perlu, mozna k ni neco povim ale mam dojem, ze budu reagovat spis na Slavka, protoze ten na rozdil od Tebe pise rozumne veci a ne fantasmagorie jak vystrizene z nejakeho psychologickeho thrilleru :lol:
Uživatelský avatar
Laďa2
Příspěvky: 139
Registrován: 23 pro 2008 20:33

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Laďa2 » 20 bře 2010 14:03

kebabe, znáš to přísloví?:
"Koně můžeš přivést k vodě, ale pít ho nedonutíš!"
jir.007
Příspěvky: 117
Registrován: 01 bře 2010 19:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od jir.007 » 20 bře 2010 14:36

hlavně mě osobně nikdo v ničem přesvědčovat nemusí dva turky mám doma!
Norconia QB78 call 5.5mm
Umarex Walther P22
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 20 bře 2010 14:49

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 28 lis 2010 23:55, celkem upraveno 1 x.
Orici
Příspěvky: 89
Registrován: 02 úno 2010 11:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Orici » 20 bře 2010 15:06

Ja take poslednich par hodin cekam, ceho se od Tebe jeste doctu a taky jsem se zatim nikdy nezklamal...takze:

1. Ja jsem nebyl ten, kdo vystrelil prvni osobne namireny prispevek. Slova "budu k Tobe tedy tvrdsi" nebo "zatmeni mysli", take klasika "pruhledne a zamerne lzi" vzesla prvni z Tve klavesnice.

2. moc pekne dana citace......moc krasne spojene dve promluvy v jednu - no uznej sam:
ma slova:
hyris, prestoze jsi takovou zbran nikdy nevlastnil, jen si precetl nejake recenze
Tva citace:
... Ty ale prijdes ... jen si precetl nejake recenze ...
asi vsichni vidi, jakej rozdil je ve vyznamu slova "jen" v obou kouscich - ja, ktereho Ty nazyvas lharem, bych si netroufnul ramovanou citaci pozmenit. Ty s tim ale zretelne problem nemas.

3. samozrejme, kazdy at si koupi i podle Tvych slov co chce... jir.007 to udelal, presto mas tu drzost mu rikat, ze papouskuje muj nazor, protoze je spokojenej. Jsou na svete lidi, kterym turecke zbrane funguji dobre. Sam rikas, ze vidis pozitivni vyvoj, presto ale neprekousnes, ze mozna je ten vyvoj ve fazi, kdy uz opravdu z pultu prodejcu mizi podarene kusy a ze jejich majitele nasledne pisou sem. Je dost mozny, ze je tu jista nevyrovnanost kvality ale to nepopira fakt, ze jsou spokojeni majitele turku. Slavek mel na turky asi smulu, Ty jsi ale turka nikdy ani nemel, presto tady nejvic spiny nahazis Ty.

4. celou dobu se hadame v klidu, kdyz jsme v tom jen sami 2. Jakmile se ozvou dalsi turkari, tak zacnou padat slova jako "lzi", "manipulace" atd. Me rikas neomalenej ale jak bylo receno, ja jsem s osobnima utokama nezacal, tezko bys ale cekal, ze na ne nebudu adekvatne reagovat!
Slavek0269
Příspěvky: 176
Registrován: 10 říj 2009 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Slavek0269 » 20 bře 2010 17:13

Pánové, nehroťte tuto diskuzi. Zatím měla vesměs věcný charakter. tak by bylo dobře, kdyby tomu tak bylo nadále. Nechci se dočkat toho, že to admin uzavře a pak už nebude žádná diskuze na toto téma v čechách.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 20 bře 2010 17:18

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 28 lis 2010 23:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
007
Příspěvky: 66
Registrován: 24 úno 2010 11:34

Re: Plynové pistole

Příspěvek od 007 » 20 bře 2010 17:54

Slavek0269 píše:Pánové, nehroťte tuto diskuzi. Zatím měla vesměs věcný charakter. tak by bylo dobře, kdyby tomu tak bylo nadále. Nechci se dočkat toho, že to admin uzavře a pak už nebude žádná diskuze na toto téma v čechách.
asi tak nějak, ten kdo s plynovkama začíná a bude z tohoto threadu chtít získat informace, tak od vás z tohoto "hádání se" nic nezíská, prostě Kebab je "Němec", Orisi "Turek" a hotovo. a nebo co si takhle ty slohový cvičení psát přes soukromý zprávy :wink:
Atak Zoraki 914 9mm
Orici
Příspěvky: 89
Registrován: 02 úno 2010 11:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Orici » 20 bře 2010 18:03

Tohle je ma opravdu posledni reakce na Kebaba, zacina mi toto totiz pripadat jako ztrata energie...

Opet jsi potvrdil veskera ma ocekavani. Reakce na jakykoliv muj argument nulova, jak jinak se da reagovat na pravdivou kritiku, ze? Nereagoval jsi ani na jednu z veci, kterou jsem rikal v poslednim prispevku. Ze prekrucujes citace, prvni jsi zacal utocit Ty, ze jir.007 je spokojenej pres Tvuj zjevnej odpor k tomuto faktu a i Tve zhrouceni v podobe hyreni slovy "lzi" a "manipulace"...

V mych ocich jsi se stal v poslednich par prispevcich skutecne nehodnym dalsich reakcich, proto je tato posledni. Kazdy mame sve argumenty pro a proti, zatimco ja jsem se snazil doted argumentovat a predkladat zkusenosti moje osobni, pripadne vyzyvat ostatni aby pridali svoje zkusenosti, Ty jsi postupoval pres mirny odpor az k prvni urazce na moji adresu. Je mi uplne jedno, ze Ty neuznavas Ekoly a Zoraki.....je nezvratitelnym pravem kazdyho jedince mit vlastni nazor na vec, nicmene bud od te lasky a uvedomeni a vzdy rikej, ze si danou vec MYSLIS TY a neprezentuj to tu jako fakta......

Hazet spinu je beznej slovni obrat, jestli Ty jsi natolik nizko, ze ani nechapes, co se tim mysli a snazis se to zahrat tak, jako by to byl zoufalej cin mentalni sesypanosti ode me, budiz. Nazor nekoho jako jsi Ty me totiz netrapi.... Je naopak celkem zabavny sledovat, jak se postupne rozkladas a jak cim dal vic reagujes mene na obsah mych prispevku a naopak vic hyris uplne zcestnejma fantasmagoriema o moji osobe :)..... Cele tohle zaclo jen proto, ze moje prakticka zkusenost (a nejen moje) je jina nez Tvuj nazor z doslechu a ten, kdo to neunesl a vystrelil prvni urazky jsi byl Ty!

Timto koncim jakoukoliv debatu s Tebou....doufam, ze mi aspon na rozloucenou zas pekne zaperlis.... Dalsi reakce si necham na rozumne lidi a je uplne fuk, jestli to budou lidi nazorove jinde. Ja totiz na rozdil od Tebe respektuju jejich nazor na vec i kdyz s nim nesouhlasim, s urazkama na rozdil od Tebe ja nezacinam!
Odpovědět