Plynova pistole, nekolik otazek

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
dracekv0

Plynova pistole, nekolik otazek

Příspěvek od dracekv0 » 07 zář 2008 11:04

Ahoj, objednal jsem si Umarex Reck Miami 92 F z eshopu colosus. Bohuzel tam maji strasne omezeny vyber naboju, tak jsem vzal na prvotni pokusy co meli. Tj. CS 80mg, 45mg nonivamid, a Flash naboje.
Mam nekolik otazecec, jaka znacka naboju se vam zda nejlepci?
Vite o nejake dobre prodejne v praze 9,8,7 ?
Jak je to s temi 120mg nonivamid? Kazdej tu o nich basni, ale ja je nikde nemuzu sehnat. Neni uz takove mnozstvi v CR nelegalni?
Jak mam o tu plynovku pecovat? Objednal jsem si k tomu cistici kartacek a olej kondor 101.


sweete
Příspěvky: 193
Registrován: 25 úno 2007 10:30
Bydliště: Myjava, Slovensko

Příspěvek od sweete » 07 zář 2008 12:41

po strelbe ju vycisti od sadzi a jemne nakonzervuj. Precitaj si navod na obsluhu je to tam popisane 8)
Slávia 634.177+Delta 4*32AO, QB78+NS 6*42,
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 07 zář 2008 12:51

Náboje 120mg Nonivamid sem měl,objednával sem si je před 3 roky na gunshopu..Jeden výsřel do bličeje feťáka co byl pod vlivem pervitinu a alkohou, padl k zemi a už neměl víc problému...asi po hodině se teprve zvledl ze země :lol: :lol: ..Jen už tyhle náboje nemůžu nikde sehnat a to je velká škoda.Beretta F92 je dobrá volba,mám jí též jen od firmy Voltran, nemám s ní žádné problémy a vždy mi pomohla :) Sačí jen po každě střelbě pročistit hlaveň,lehce nakonzervovat olejem,jednou za čas promazat pohyblivé časti a šlape jako hodinky 8)
dracekv0

Příspěvek od dracekv0 » 07 zář 2008 13:42

U nas nejspis 120citky nejsou v prodeji. Nasel jsem je v nemecku. Asi si baleni objednam.
http://www.brucklacher.eu/product_info. ... ronen.html

Mam takovou strategii, ze si dam poplasku hned na zacatek, pro varovny vystrel, abych si nad sebe nerozprasil plyn, pak radu pepraku a na konec asi 2 flashe. Kdyby pepr nezabral, tak myslim, ze to popaleni a rana z bezprostredni blizkosti udela sve.
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 07 zář 2008 19:20

a nebo

http://www.versandhaus-schneider.de/pro ... ts_id/1623

+ 200-300Kč poštovné (když objednáš víc krabek tak se to vyplatí)
dracekv0

Příspěvek od dracekv0 » 08 zář 2008 08:02

No, ja jsem si rikal, ze kdyz je tu lidi nemuzou sehnat, tak by se mohla udelat nejaka hromadna objednavka.
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 09 zář 2008 20:07

kdyby se ty náboje hromadně objednávali tak mám o nějakou tu krabičku taky zájem :)
dracekv0

Příspěvek od dracekv0 » 14 zář 2008 11:39

Zatim se nikdo jiny krom tebe neozval. Mozna by bylo lepci na to zalozit vlastni vlakno.

Jinak k te pistoli, vystrilel jsem asi 50 slepejch prevazne na prazdno, nebo se svetlicema, delobuchama a ani jeden problem. Vyhazovani naboju a nabijeni funguje bezchybne. Zpracovani perfektni, vsechno je kov. Jedine co je z plastu jsou strenky a spodek zasobniku. Jen kdyby ty naboje a delobuchy nestali tolik :(
Slavomír

Příspěvek od Slavomír » 16 zář 2008 15:22

Měl bych taky zájem o jednu krabku.Nebylo by lepší se domluvit s prodavačem E-shopu na objednání plynových nábojek,s náplní 120 mg nonivamidu?
Já u nás kupuji poplašné náboje 9 mm PA CZ Fa Selier a Bellot
1ks za 5.10Kč,a pyroefekty světlice a šrapnel se dají objednat docela zajímavé ceny na WWW.kozap.cz
dracekv0

Příspěvek od dracekv0 » 19 zář 2008 00:56

Ja myslim, ze u nas to zadny eshop neproda. Nejsem si jisty, ale myslim, ze v CR je nejvyssi povolena 50mg/naboj pepre a 80 mg/toho lepciho slzaku. Pokud se pletu, tak me nekdo opravte.
K tem poplaskam, nevedel jsem, ze je S&B taky vyrabi. Bydlim kousek od Vlasimi, muzu se zeptat na cenu v podnikove prodejne.
martyozz

Re: Plynova pistole, nekolik otazek

Příspěvek od martyozz » 27 zář 2008 14:08

Já používám do berrety flash defence bez plynu a flash defence s plynem,jsou dost dobrý!jinak prodejna je www.supra.cz je to na praze 9 kousek za kolbenovou. :D
Odpovědět