Plynova pistole K CZ 75 steel

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Slavomír

Plynová pistole K CZ 75 steel

Příspěvek od Slavomír » 08 srp 2008 16:27

Zdravým majitelé této plynové pistole.
Potřeboval bych bližší informace,k této plynové pistoly.
Je kvalitní? nezasekává se? je rozebiratelná jako beretta F92 od Kimaru?
Předem děkuji za případné odpovědi. Slavomír
Přílohy
311222.jpg
311222.jpg (3.28 KiB) Zobrazeno 5058 x
311222!1.jpg
311222!1.jpg (4.56 KiB) Zobrazeno 5058 x


pard.39

Příspěvek od pard.39 » 08 srp 2008 18:21

Tak tuhle tu plynovku mám už přes dva roky a jsem sní velice zpokojen :wink: vystřílel jsem sní asi 1.500x a ani se jednou nezasekla.
Je s kvalitou na vysoký úrovni aspoň pro mne. Akorád je nutností jí udržovat v čistotě a občas promáznout.používám olej WD-40 a šlape jako hodinky.když jsem jí tehdy kupoval stála něco přes 4.000Kč ale za tu cenu
je dost dobrá mohu jen doporučit :lol:
Rampa
Příspěvky: 90
Registrován: 22 led 2007 20:32
Bydliště: Stará Červená Voda, Olomoucký kraj

Příspěvek od Rampa » 08 srp 2008 18:43

Ciao, ty tu plynovku máš? Mě se taky hrozně líbí a chci si ji koupit, ale spíše do vytrýny na výstavu a na vystřelení nějaké té světlice. Jaký to má zásobník (Kimar) někde je psané 10+1, někde 6+1? A rozborka zborka na ní funguje jako u skutečné zbraně (alespoň podle toho co mi řekli zde http://www.colosus.cz/zbrane/plynova-pi ... l-cal-9mm/)
pard.39

Příspěvek od pard.39 » 08 srp 2008 22:02

Zdar: Tu plynovku mám spíž na ozdobu a na silvestra.Jinak vlastním ostré zbraně.Jednu z ostrých co vlastním CZ 75 B Stainless 9mm Luger zásobník 16+1 a tato plynovka je skoro téměř totožná,a ostrá zbraň má nějaké ty odchylky váží víc,a je kromě třenek(pažeb) celá v chromu. A ražený nápis má také jiný.Jinak plynovka od Kimaru je dokonalá vydařená kopie :P .Sice od některých lidí slýchávám různé názory spíše hanění Italské plynovky nebrat,že plynové pistole od kimaru jsou poruchové tak na 40 max50 výstřelů.Že se může pak vyhodit a podobný keci.Já jsem sní už minimálně 1.500x bez jedinýho zaseknutí vystřelil a pořád jí věřim :!:Někdo zase plkotá že mezy flobertkama 6mm,je lepší Alfa že kora zaručeně stojí za hovna a podobný nesmyslný plky flobert kora už mám 10let a je super. Bez problémově střílý a koupil jsem si Alfu 6mm Flobert model 641 narval jsem 9nábojů a hned po druhým výstřelu se sekly a když jsem je chtěl vytáhnout z bubnu tak nešly ven :evil: Jelykož byla v záruce a já koupenou teprve tři dny tak jsem jí prodejci hodil na stůl že chci peníze a šel jsem pryč :? možná to byl zmetek. Jinak zásobník do plynové pistole CZ 75 kimar je na 11 nábojů dávám ale raději jenom 10 kvůly pružinové zátěži 8)
Rampa
Příspěvky: 90
Registrován: 22 led 2007 20:32
Bydliště: Stará Červená Voda, Olomoucký kraj

Příspěvek od Rampa » 09 srp 2008 15:17

Ono asi taky dost záleží na tom, jak se o tu zbraň staráš. Je to sice jen plynovka, ale taky tam jsou zplodiny hoření a je to zbraň. Pokud s tím někdo dělá hovadiny háže s tím nevyčistí to a nenamaže tak se potom nemůže divit. Asi se i semtam nějaký ten zmetek objeví, ale ten může být i u ostré. Jinak díky za info. cao
Odpovědět