Pistolova kuse

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Tukan

Pistolová kuše

Příspěvek od Tukan » 20 led 2007 17:41

Měl bych dotaz ohledně pistolové kuše - jaké značky, typy, atd......... čemu se při koupi vyvarovat, atd, chtěl bych aby byla přesná. Jestli máte nějaký tip na značku, atd.... moc jsm jich nenašel, jen v nabídce Kentauru, nějaká Crossbow s napínáním typu Cobra, vypadá dobře. Prosím poraďte, děkuji.


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 22 led 2007 13:08

Pistolove kuse jsou hracky. Proc pistolovou? Proc ne normalni?
Richi

Příspěvek od Richi » 22 led 2007 20:38

Andy píše:Pistolove kuse jsou hracky. Proc pistolovou? Proc ne normalni?
a prečo pištol keď máme pušky ? pištole sú vlastne proti puškám tiež len "hračky" :lol:
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od flipr11 » 22 led 2007 21:04

Vtipné :lol: :lol:

Pistolovou kuš jsem měl a asi už bych jí nechtěl.Prostě název"piatolová kuš" mluví sám za sebe.
LEON

Příspěvek od LEON » 22 led 2007 21:44

Richi píše:
Andy píše:Pistolove kuse jsou hracky. Proc pistolovou? Proc ne normalni?
a prečo pištol keď máme pušky ? pištole sú vlastne proti puškám tiež len "hračky" :lol:
to myslis vazne ze pistole sou jen hracky oproti puskam no nevim nevim nechtel bych dostat takovou hrackou Luger 9mm do zadku :D
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 22 led 2007 21:58

Já bych zase nechtěl dostat kuší- dokonce ani pistolovou :wink: . On pojem "hračka" je v tomto případě velmi relativní. Snad se shodneme, že např. flusbrok je ve srovnání s jakoukoli "normální" zbraní- třeba i vzduchovkou- skuteně prd. Přesto bych z něj trefu schytal nerad.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 22 led 2007 22:12

Vyckejme co napise Tukan a nerozvijejme bludne teorie.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Re: Pistolová kuše

Příspěvek od Barys » 22 led 2007 22:15

Tukan píše:Měl bych dotaz ohledně pistolové kuše - jaké značky, typy, atd......... čemu se při koupi vyvarovat, atd, chtěl bych aby byla přesná. Jestli máte nějaký tip na značku, atd.... moc jsm jich nenašel, jen v nabídce Kentauru, nějaká Crossbow s napínáním typu Cobra, vypadá dobře. Prosím poraďte, děkuji.
Napiš na co to máš,střílel jsem hodně z luku i kuše,ale pistolové u nás nikdo neměl.Je totiž velmi nepřesná,neužiješ si střelbu.Potom ti snad něco poradíme.
maximstrelec

Příspěvek od maximstrelec » 23 led 2007 00:05

porid si klasickou poradnou kusi http://www.kuse.cz :)
Tukan

Příspěvek od Tukan » 23 led 2007 12:16

No, našel jsem je na stránkách fy Supra a líbily se mi. Klasická kuše se mi zdála taková neohrabaná. Nejde mi o nějaký super výkony a dostřely, chci to na zahradu do terče, na druhou stranu bych nerad koupil nějakou hračku, to fakt ne.
Zajímalo jeslti to někdo má, ani jsem totiž nevěděl že něco takového existuje. Říkáte teda, radši klasickou, jo? Nerad bych provokoval souseda, on má na svým pozemku volně puštěný kuřata a asi by se podivoval s čím to tam chodím.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 23 led 2007 12:20

Jestli si chces jen hrat na zahradce na 10m tak si tu pistolovou kusi klidne porid.

Pokud si casem budes chtit zkusit delsi vzdalenosti, nebo dokonce zazavodit si... tak si radeji kup neco poradneho.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

pk

Příspěvek od Barys » 23 led 2007 22:36

Rozhodně velkou,protože pistolka tě přestane po pár hodinách bavit.Klasická kuše je moc pěknej koníček,ale drahej.Šíp stojí 200 a když se netrefíš tak ho většinou nenajdeš!
bosax

Příspěvek od bosax » 08 bře 2007 22:41

Tukan píše:No, našel jsem je na stránkách fy Supra a líbily se mi. Klasická kuše se mi zdála taková neohrabaná. Nejde mi o nějaký super výkony a dostřely, chci to na zahradu do terče, na druhou stranu bych nerad koupil nějakou hračku, to fakt ne.
Zajímalo jeslti to někdo má, ani jsem totiž nevěděl že něco takového existuje. Říkáte teda, radši klasickou, jo? Nerad bych provokoval souseda, on má na svým pozemku volně puštěný kuřata a asi by se podivoval s čím to tam chodím.
bosax

Příspěvek od bosax » 08 bře 2007 22:45

[naco ti je ta hracka ak mas deti tak ju kup pre ne ale ty si kup riadnu masinu a to jedine excalibur ten nema chybu .Su to spickove kuse a cudoval by si sa co dokazu.Tak pouvazuj
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 08 bře 2007 22:52

No já bych to jako hračku dětem rozhodně nedoporučoval!!!S jednou takovou ,,hračkou´´ jsme ve volných chvílích blbly v kanclu,byl to šmejd za pár kaček ale ten pidi šíp na cca.6 metrů projede stehno jako po másle!!!Na slušné tepenné krvácení to stačí bohatě. :!:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět