PISTOLE CZ TT STRAKONICE..??

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Tom

PISTOLE CZ TT STRAKONICE..??

Příspěvek od Tom » 14 črc 2005 12:45

PISTOLE CZ TT STRAKONICE-prosím o komenář,recenzi této zbraně..beru každoun radu a informaci


Zdenek

Příspěvek od Zdenek » 14 črc 2005 14:35

Doporučuji časopis Zbraně a náboje č.6 kde si trochu počteš. Jestli ho neseženeš, napiš já ti to ofotím a pošlu. Jinak vím kde se prodává, cena cca 13.000Kč a je v rážích 9L, 40 a 45.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 14 črc 2005 15:01

Měli ji u nás na střelnici. Musím přiznat, že za tu cenu to vůbec není spatná zbraň. Po těch pár ranách ale nemohu říct více.

Možná bych zvažoval koupit TT místo nákupu Vikingů, K100 a podobných zbraní.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

tt

Příspěvek od edelweiss » 30 črc 2005 18:16

je to přepracovaná 75 ale!uzamčení do okýnka,překopané čepy i pružiny skvělej závěr vychází z one pro což je ta nej.zpracovaná 75 rám je tipu tonfaglio ale to je tím že formy delá jedna firma takže podomný má třeba alfa defender za cca 13000 je to nejlepší česká plastová pistole na trhu na obědnávku lze měnit délky hlavní polotovary dodává walther lothar což je jeden z nej.výrobců hlavní halt neprohloupíš když jí zkusíš :D
Petr L.

Příspěvek od Petr L. » 09 srp 2005 20:26

Máte někdo tuto pistoli v ráži 9mm Luger? Zajímalo by mě jak se chová při střelbě ,jak je na tom s přesností, atd... jelikož uvažuji o jejíé koupi.......myslím že je to kvalitní zbraň za solidní cenu, myslím že lepší než dávat 20.000,-Kč za předraženou CZ75 D Compact (kdyby stála do 15.000,-Kč,tak bych jí koupil, ale 20tis to je MOOOOC !!!!)

Díky za všechny odpovědi.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 10 srp 2005 18:50

Já ji nemám fyzicky (i když o ni uvažuju). Měl jsem jí v ruce na střelnici, kde ji předváděli. Vystřílel jsem z ní asi krabku a neměl jsem důvod ke stížnosti.

Přesnost byla dobrá. Minimálně na úrovni ČZ 75, trochu bych pohanil mířidla (hledí má úzkou štěrbinu), ale to se dá vydržet. Ačkoliv byla pistole v okamžiku, když jsem ji dostal do ruky zas... jak jetel, neměl jsem sebemenší problém s pravidelností a spolehlivostí.

Výstřel je plavnější, takový "plastový". Něco, jako u Walthera P99.

Do ruky padnul pěkně. Řemeslně je docela na výši (za tu cenu je to bezesporu docela dobrá cena). Řekl bych, že kvalita je na dost vyšší úrovni než u K100, Vikinga a i u kampakních ČZ 75
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 10 srp 2006 08:49

Petr L. píše:Máte někdo tuto pistoli v ráži 9mm Luger? Zajímalo by mě jak se chová při střelbě ,jak je na tom s přesností, atd... jelikož uvažuji o jejíé koupi.......myslím že je to kvalitní zbraň za solidní cenu, myslím že lepší než dávat 20.000,-Kč za předraženou CZ75 D Compact (kdyby stála do 15.000,-Kč,tak bych jí koupil, ale 20tis to je MOOOOC !!!!)
Díky za všechny odpovědi.
Ja myslim, ze kvalita bude cca. stejna, jen ta cena je hold jinde...
Mel jsem Alfu Defendera (coz je vlastne totez i CZ75). U CZ mi prijde malicko lepsi presnost, Alfa byla takova poddajnejsi v ovladani.

2PetrL - jestli shanis Cz75 compact tak ji mam v policejni verzi na prodej vcetne Fobusu (padlo, pevne, prava ruka) a nechavam ji za 12kKc.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 02 led 2009 11:54

Chybí už jen kolimátor :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 02 led 2009 22:13

Dělej si z toho prdel, ale střílí se s tím super...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 02 led 2009 22:53

Jááááák prdel? :roll: přibližující puškohled by k ničemu nebyl ne ?

S tím kolimátorem by to mohla bejt dobrá psina.
Myslím lepší než kupovat samopal upravenej na jednotlivý. :roll:

Náhodou s malým kolimátorem a v takovéhle sestavě bych si to vážně docela rád vyzkoušel. Možná si to i pořídil, jen ta cena té opěrky se mi zdá přehnaná.
A to jak u TT tak i u Glocka :roll:

Taky trochu nemám důvěru k plastovému rámu zbraně. Asi bych se bál, že ta opěrka dělá ,,páku" a rupne mi rám :roll:
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 03 led 2009 12:54

Ale jo, máš recht, teď sem si všimnul, vypadá to dost fórově...já střílel jenom s předválečným browninkem s pažbou, a fakt luxus. Prostě karabina.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 03 led 2009 15:23

a nebyl ten browning takhle náhodou el Capitan? hp35 ?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 led 2009 15:52

Víc by se mi líbil nějaký celkový rám, do kterého by bylo možné zbraň usadit.

A) nenamáhal se rám pistile
B) aby hlaveň byla v ose opěru
C) mělo to montáž na kolimátor

U Beretty 90 TWO je vyměnitelná zvýrazněná část, tam by to zřejmě šlo takhle upevnit.

Tady u TT by to asi nešlo. Nicméně tohle bych považoval za dobré řešení.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 27 led 2009 21:30, celkem upraveno 2 x.
romi
Příspěvky: 205
Registrován: 15 črc 2008 17:29
Kontaktovat uživatele:

kolimátor

Příspěvek od romi » 03 led 2009 17:53

epetr2008 píše:Víc by se mi líbil nějaký celkový rám, do kterého by bylo možné zbraň usadit.

A) nenamáhal se rám pistile
B) aby hlaveň byla v ose opěru
C) mělo to montáž na kolimátor

U Beretty 90 TWO je vyměnitelná zvýrazněná část, tam by to zřejmě šlo takhle upevnit.

Tady u TT by to asi nešlo. Nicméně tohle bych považoval za dobré řešení.
Není ten kolimátor otočen o 180 stupnů???
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

:-d

Příspěvek od Apevia » 03 led 2009 18:44

2ROMI:Je :lol:
Cogito ergo armatus sum.
Odpovědět