PCP nebo CO2.Nejsilnejsi nejpresnejsi a za rozumnou cenu.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: PCP nebo CO2.Nejsilnější nejpřesnější a za rozumnou cenu.

Příspěvek od pavel 54 » 13 dub 2010 06:26

Také ji mám už rok a dobrý, moc dobrý, jenom nemám stále vyřešen šroub na dvounožku. Na jednodílce je v místech pro šroub moc málá stěna./ myslím masa dřeva/.


bhurt
Příspěvky: 328
Registrován: 22 zář 2008 18:38

Re: PCP nebo CO2.Nejsilnější nejpřesnější a za rozumnou cenu.

Příspěvek od bhurt » 13 dub 2010 07:26

Tak to provrtej větším vrtákem a vlep tam kovovou vložku se závitem (třeba v nouzi i matku), do které pak našroubuješ šroub pro harrisky.
chrastekradim
Příspěvky: 3
Registrován: 28 úno 2010 11:18
Bydliště: Fulnek

Re: PCP nebo CO2.Nejsilnější nejpřesnější a za rozumnou cenu.

Příspěvek od chrastekradim » 18 led 2011 11:38

Také už delší dobu řeším cenaXkvalitaXpřesnostXsmrtící účinek a zase cena. Je to věčný kolotoč. Zaráží mne jedna skutečnost. Ty vzduchovky jsou fajn v tom že s nimi můžete hubit kdykoli na zahradě doma pokud je vám podle zákona více jak 18let. Účinek je mnohdy sporadický. Některé potvory adsorbují i 7 ran než je po nich jiná lehne na jedu ránu. To už by byla lepší malorážka. Problém je v tom že dle toho samého zákona sní smíte střílet jen na místě k tomu určeném a tím je buď střelnice a nebo les pokud vykonáváte právo myslivosti. Což ty potvory asi vědí protože na střelnici ani v lese jsem jich tolik pohromadě ještě neviděl. Mrzí mne že nemáme právní úpravu jako v jiné zemi. To bych šel jednoznačně, za ty prachy do malorážky. A nebo aspoň zvednutý limit úsťové energie jako ve Španělsku na 23J, i Poláci mají 17J. Výrobci to asi ale neřeší. Aby mohli prodávat v celé EU napíší pouze energie do ... podle státu. Přitom se jedná o stejný výkon a pro jednotlivé země je neladí na max povolený. Dělal jsem si srovnávací tabulku a stejně zní rozumný nejsem. Docela mne zaujal Benjamin Maruder. Nemá ho někdo? Rád bych si jej ošahal. V USA ze dá v přepočtu pořídit za cca 8.000,- u nás je k mání přes 14.000,-. Docela velká dovozní přirážka. Nejede někdo do států že by mi ji tam koupil? 8)
Slavia 618,
Slavia 620,
Slavia 631 Lux,
Haenell 312+dioptr
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: PCP nebo CO2.Nejsilnější nejpřesnější a za rozumnou cenu.

Příspěvek od DrobasMirek » 18 led 2011 11:44

Ty vzduchovky jsou fajn v tom že s nimi můžete hubit kdykoli na zahradě doma pokud je vám podle zákona více jak 18let
a to si slyšel v hospodě?
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: PCP nebo CO2.Nejsilnější nejpřesnější a za rozumnou cenu.

Příspěvek od Warthog » 18 led 2011 20:41

A tohle nejspíš má nebo brzo bude mít volební právo...
Ty vzduchovky jsou fajn v tom že s nimi můžete hubit kdykoli na zahradě doma pokud je vám podle zákona více jak 18let
Hubit můžeš, ale dle zákona nesmíš.
Účinek je mnohdy sporadický. Některé potvory adsorbují i 7 ran než je po nich jiná lehne na jedu ránu.
Ono není občas od věci se taky trefit. A jak vypadá adsorpce nějakého ubohého zvířátka po zásahu diabolou by mě opravdu zajímalo... Na běžně hubené škůdce jako jsou holubi, myši a potkani 16 J stačí do vzdáleností okolo 25 metrů s přehledem. Pokud doma na zahradě střílíš po želvách nebo nosorožcích, tak se omlouvám.
A nebo aspoň zvednutý limit úsťové energie jako ve Španělsku na 23J, i Poláci mají 17J
Rozdíl mezi 16 a 17 J je naprosto zanedbatelný. 23 J už dejme tomu znát je. Jenže na vyšší výkony to chce velkou flašku a/nebo regulátor, jinak Ti bude každá rána lítat jinam

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
mikewildmouse
Příspěvky: 1
Registrován: 22 bře 2019 07:34

Re: PCP nebo CO2.Nejsilnější nejpřesnější a za rozumnou cenu.

Příspěvek od mikewildmouse » 22 bře 2019 07:42

Kral arms puncher nemesis 4.5 16 j a na padesat metru do cernyho. Zasobnik na 14 ran, 500 cc kartus, bullpup a a vypada fakt dobre. Kdyby jsi chtel vetsi kartus tak kral arms jumbo taky ve 4.5 ma 2x 425 cc. Silnejsi nez 16 j nechi kvuli zakonu.Nad 16J zbrojak a jen na strelnici. Cesi jsou praskaci a za to to nestoji.
Uživatelský avatar
Mini Me
Příspěvky: 1436
Registrován: 31 pro 2015 21:44

Re: PCP nebo CO2.Nejsilnější nejpřesnější a za rozumnou cenu.

Příspěvek od Mini Me » 20 dub 2019 07:37

PCP a CO2 pusky a pistole na tehle strance - link dole - nepatri do tech nejsilnejsich ale urcite splnuji pozadavek - za rozumnou cenu :)
Me osobne zaujala na strane c.2 pcp pistole Taichi s moznosti predelani na karabinu - styl ala CP-2
https://airgunarcheryfun.ca/air-rifles/
Odpovědět