Pasak tata

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Pašák táta

Příspěvek od Matěj » 24 led 2011 15:35

http://www.novinky.cz/krimi/223217-otec ... -syny.html


Otec zabil kapesním nožem rotvajlera, který zaútočil na jeho syny
Rotvajler zaútočil v neděli odpoledne na děti v obci Pavlov na Břeclavsku. Pes napadl čtyřletého chlapce, jeho 11letý bratr ihned přivolal svého otce na pomoc. Tomu se nepodařilo od rozzuřeného psa syna odtrhnout, proto zvíře zabil kapesním nožem.



Rodina se vracela z procházky z Pálavských vrchů, děti šly před otcem napřed. V jedné uličce na ně ale zaútočil pes, který utekl majiteli z domu. Zvíře napadlo mladšího chlapce, starší zavolal otce na pomoc.

„Ten dětem přiběhl na pomoc a snažil se rozzuřeného psa od syna odtrhnout. Pes začal útočit i na něj, a proto vzal otec kapesní nůž, který měl u sebe, a psa usmrtil,“ řekla mluvčí policie Kamila Haraštová.

Chlapec byl převezen na chirurgickou ambulanci. „Roli sehrálo teplé oblečení, jež měl hoch na sobě, a zřejmě proto byla zranění méně rozsáhlá. Přesto skončil v brněnské nemocnici,“ doplnila mluvčí policie.

Policisté předali tělo psa veterinární správě. „Majitel psa porušil svoji povinnost a zvíře si dobře nezajistil. Dopustil se tak přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti,“ uzavřela mluvčí policie.

Petr Nový, Novinky


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Pašák táta

Příspěvek od edelweiss » 24 led 2011 17:37

každý správný muž má u sebe nůž, ten tatík je borec, udělal pro synka, co šlo :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Pašák táta

Příspěvek od DrobasMirek » 24 led 2011 19:10

bez nožíku bych se cejtil jako nahej.. otec borec, klobouk dolu
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Pašák táta

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 24 led 2011 19:37

Když jsem teď ve zprávách viděl majitele psa, tak se ani nedivím tomu co se stalo.
I já mám nůž vždy po ruce - sice Mikov Predator není bůh ví co, ale svou práci by jistě dobře odvedl...
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
BlackAdder
Příspěvky: 431
Registrován: 08 čer 2010 11:37
Bydliště: Praha, Valašské Meziříčí

Re: Pašák táta

Příspěvek od BlackAdder » 24 led 2011 21:43

bez nože ven sa nemože... tež nosím zavírák pokaždé když jdu ven, akorát pořád sháním něco dostatečně elegantního k obleku :)
akorát uvažuju, jestli bych měl dost odvahy jít na rozzuřeného RW jen se zavírákem, ten tatík je borec
Naposledy upravil(a) BlackAdder dne 24 led 2011 21:45, celkem upraveno 1 x.
Můj arzenál: Lov 21 (.177), rybička Mikov a velký černý pes :)
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Pašák táta

Příspěvek od edelweiss » 24 led 2011 21:44

Jo ten týpek co mu ten pse patřil, bez urážky vypadal jako fetoš, a mluvení mu taky nešlo.
Jinak mikov predátor, zase není úplně k zahození, kór když de o život, já tedy raději pevné nože a to si myslím že bojovák od Blacka, by teho blcháča ťal na dvě půlky, jen co by se mi otřel o děcko!
Už sem mněl tu čest nechat se párkrát ožužlávat, těmi hodnými pejsky, co jak praví jejich imbecilní majitelé vůbec nekoušou (kupodivu kousali a bolelo to) . :lol: :lol: :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
drhusak
Příspěvky: 6
Registrován: 30 kvě 2010 22:09
Bydliště: Varnsdorf

Re: Pašák táta

Příspěvek od drhusak » 24 led 2011 21:57

Sám jsem majitelem rotwajlera a musím konstatovat že to nejsou žádný zrůdy, jak se dnes ve všech diskuzích píše,ale milý psi. Vše je jen na výchově psa a za to odpovídá majitel, ale ne vždy. Bydlím vedle školy a vím že se sním chodí děti mazlit , ale jsou i tací co na něj hází bouchačky, kameny a i ten pes si moc dobře pamatuje, kdo mu ubližuje a to muže být taky jeden z důvodu agrese psa.Těch dětí je mě líto a na místě otce bych reagoval stejně. Jen stále nemohu pochopit proč se rasa háže do jednoho pytle.Rotwajler, který zautočí a kousne tak musí přinejmenším ruku rozdrtit.
dracekvo
Příspěvky: 162
Registrován: 23 srp 2010 13:22

Re: Pašák táta

Příspěvek od dracekvo » 24 led 2011 22:07

Taky jsem zastánce toho, že o rase to není. Zk**vit se dá každej pes. Naopak i z rottweilera se dá vychovat ňouma, kterej zloději olízne ruku a bude vrtět ocasem a chtít si hrát.
http://www.tyden.cz/rubriky/relax/domac ... 91977.html

Jinak otcovi se není co divit. Vsadím se, že kdyby neměl ten nůž, tak by naněj šel klidně i holejma rukama.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Pašák táta

Příspěvek od edelweiss » 24 led 2011 22:12

Nevím, strýc si koupil rotwailera, no jim doma nevadil, ale jinak to byla svině agresivní, jít na návštěvu pro mne znamenalo jít sám v doprovodu strýce a kolem mě se motala sa svině a cvakala zuby, takže sem vždy návštěvu odtrpěl s rukou na bouchačce, nic příjemného, když sem tam nemusel raději sem k nim nešel i když se ptali proč nechodím. Když konečně zdechl svitla neděje, jenomže pak se tam objevilo štěně stejného druhu, říkal jsem si, no to už může být jen lepší, no a prd, je to nachlup stejná svině jako ten prvý. Jak není pod přímým dozorem hned chce kousnout. Takže na návštěvy nechodím a mám klid, nechat se šikanovat plecháčem nemám zapotřebí. Vím jedno, muset ten prostor s tím čoklem sdílet de ihned pod drn, nesnáším pocit ohrožení!
V závěru přes to že je jejich rodina absolutně nekonfliktní, psy i trénují na cvičáku tak každý z jejich psů byl vymaštěný šmejd, no a k tomu shodou okolností rotwailer , pro mě jasný závěr rotwailery nebrat.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
drhusak
Příspěvky: 6
Registrován: 30 kvě 2010 22:09
Bydliště: Varnsdorf

Re: Pašák táta

Příspěvek od drhusak » 24 led 2011 22:17

dracekvo Tak to je pak absolutně na nic.Musí jasně dát najevo kdo je na svým pozemku pánem a je mi jedno jestli mu přitom ukousne kus prdele.Jsem zastánce nedotknutelnosti osobního vlastnictví. Plot mám dost vysoký a na brance kouly a ten kdo v noci jde přes plot musí čekat rázný zákrok.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Pašák táta

Příspěvek od edelweiss » 24 led 2011 23:32

A co návštěva? ta si má hodit kuřinec do kalhot? :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Pašák táta

Příspěvek od harrykv » 24 led 2011 23:42

Pánové, já má doma fenku jezevčíka a je to až extrémě mírumilovný pes. Neznám psa který by měl větší potřebu projevovat lásku k páníčkovi. Miluje děti a i lidi když ví, že je znám já.
Jednou takhle v neděli mi přišel frajér do bytu, že se podívá co mám po skříních a jestli by se mu něco nehodilo. Myslím že se jim říká "zloděj". Ta moje jinak mírumilovná jezevčí slečinka ho takovým způsobem odzbrojila, že se chlapec nehnul do mého příchodu za několik minut. Mladík byl pochcaný strachy. Do dneška nechápu kde se to v ní vzalo. Celé to přisuzuji její přirozené inteligenci, protože jsem jí nikdy nijak extra necvičil, pouze základní povely (zůstaň, ke mně, kde máš míček, myšička, lumpíček).
Protože je to moje už několikátá fenka jezevčíka, tak vím, že něco je prostě psovi dáno od přírody. Některý psi pomalu nemusíte nic učit a chápou všechno sami a některým to prostě musíte doslova natlouct do tý tvrdý palice. Je to hodně o psovi, ale když to nemá dáno z hůry je potom tragédie, když je páníček debil a vysere se výchovu. a to je právě případ tohoto mladíka z TV Novin.
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: Pašák táta

Příspěvek od tomcat » 25 led 2011 10:05

ked pride navsteva, tak ta zazvoni pri brane a pes sa zavrie do koterca, aspom tak to fungovalo u nas... mal som dobermana
edelweiss píše:A co návštěva? ta si má hodit kuřinec do kalhot? :mrgreen:
Uživatelský avatar
rufuss
Příspěvky: 2
Registrován: 29 črc 2010 19:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pašák táta

Příspěvek od rufuss » 25 led 2011 11:09

Tak tak.

Strýc má taky rotvajlera, furt ke mně leze(ten pes - strýc ne :D ), otírá se, poslouchá mne na slovo (zajímavé, na to, že se vidíme dvakrát třikrát do roka), ale že bych tomu psovi věřil, tak to ne. Už sem na něm viděl tendence cvaknout a vím, že matka toho rotvajlera toto dovedla dost hnusně. Prostě je potřeba opatrnost a kdyby se něco podělalo, tak Camillus Large Lockback zvládne psa pár tahy poslat pod drn.

A když sou kolem děti, tak su rozhodně radši, když je pes v kotci pod zámkem.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Pašák táta

Příspěvek od Apevia » 25 led 2011 11:20

Respekt před otcem... Ještě aby zavřeli tu smažku, čí byl ten pes...
Cogito ergo armatus sum.
Odpovědět