Pasak tata

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Pašák táta

Příspěvek od harrykv » 25 led 2011 13:32

Mimochodem ve zprávách říkali, že psíček byl nejen nevošéfovanej, ale taky nebyl očkovanej. Takže mladej má na krku minimálně nedbalostní trestný čin společně s přestupkem o zákonném očkování, tímpádem další nedbalostní trestný čin, protože kluka i tátu musí zbytečně očkovat. Smažka z toho stejně vyvázne jenom s podmínkou a náhradou léčebných výloh. Kluk bude do smrti nejen zjizvenej, ale taky bude mít doživotní psychickou ujmu. Strach ze psů už mu nikdo nikdy neodstraní.


Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Pašák táta

Příspěvek od DrobasMirek » 25 led 2011 13:49

jsem zastáncem toho, že některý rasy jdou páníčkem "zprasit" co se chování týče víc než jiný.. Soused má dva RW a co je zvláštní - jsou povahově naprosto odlišný.. když je venčí (samo, že bez košíku a vodítka jak je asi běžným zvykem) tak jeden ke mě přiběhne očuchá ruku a jde dál, druhej zase cení zuby až se mu dělá pěna u dršky.. zásadní problém je, že do posledního metru nevim, kterej je kterej :lol: no a debil soused se jenom směje

z vlastní zkušenosti babča měla černýho pudla, taková ta sviň zdegenerovaná co vypadá jako anorektická ovce.. spával pod gaučem a jak si na gauč někdo sednul tak ho měl okamžitě zatnutýho v lejtku nebo achylovce.. jednou za to dokonce letěl z balkónu ve druhým patře, bohužel spadnul do plný vany kam se chytala dešťovka na zalejvání... když pošel tak si babča pořídila kokra.. je to uplně stejnej debil s tim, že má zatim i světlý chvilky, ale asi nebude trvat dlouho než se zhorší..

Máme s přítelkyní yorkšíra (přerostlá myš) a když dostane správnej povel tak řádí jako černá ruka :twisted: :twisted: asi to má v krvi :lol:
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Pašák táta

Příspěvek od milius » 25 led 2011 23:08

Proč není bojové plemeno třeba kokr?Protože tam co lidi pitbuli apd. jako bojové používají,tam vědí z které rasy vybrat.Ty psi to v sobě mají a to i ti vaši "hodní mazlíčkové".Je to pud a kdo takové plemeno má,tak ty výkyvy pozoruje a to třeba jen v malé formě.Není to tak dlouho,co se v médiích řešil případ,kdy pitbul který si běžně hrál s dítětem,to samé dírě potom pokousal a je to pořád dokola.Potom majitelé jen přiblbě mumlají,že ten jejich pejsek ještě nic takového neudělal nebo že byl vždycky hodný.
Je to jako u lidí.Všichni máme 2 nohy a 2 ruce,ale někdo jiný může udělat ve vteřině tragédii a může to být i vysokoškolák nebo jinak vysoce študovaný člověk.Tihle psi to mají ale v genech stejně jako lovecká plemena stavění zvěře.

U nás je vůbec psů jako krys.V inzerci je jich víc než aut , lidi to dál množí na kšeft a ani morčata se tak nemnoží.U nás ve vsi je to jako v útulku a kolikrát se ani nedá spát.Snad jen na Silvestra je chvíli klid.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pašák táta

Příspěvek od Radgost » 26 led 2011 09:36

Taťka je frajer.
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Pašák táta

Příspěvek od Toky » 26 led 2011 14:57

Teraz ma všetci ukameňujete ale pes v meste slúži len na mojkanie sa s pánom, občas stráženie (ak je v rodinnom dome), inak mať ho je len koledovanie si o prúser. Nevraviac o panelákových psoch.
Na dedine je to stráženie plus sem-tam nejaký chňapnutý hlodavec - nedajbože aby ho zožral.
Vo voľnej prírode sa prakticky nevyskytuje - snáď len nejaký ten zdrhnutý alebo vyhodený - aj to sa ťahá k ľudským obydliam - to tiež nieje práve bezpečné.
Asi je vidieť, že žiadneho psa nemám ani som nikdy nemal, ale zato ma trikrát psi pohrýzli, že?
Nič proti majiteľom psov, aj ja by som chcel mať k nim taký pozitívny vzťah - ale nedá sa...
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Pašák táta

Příspěvek od harrykv » 26 led 2011 15:09

Po přečtení Tokyho příspěvku mi to nedá a musím to napsat. Podle mého odhadu 90% pokousání člověka psem má původ v člověku samotném. Výše uvedený případ hrdinského taťky řadím mezi zbývajících 10% které jsou způsobeny debilním psem (ne)vychovaným ještě debilnějším páníčkem. Ale proč to sem píšu. Takový normální pes jako mám já (jezevčík) pozná zlou duši a toho člověka seřve na dvě doby. Někteří pesové i pokoušou. Moje první fenka kousala cigány. Já rasista nejsem a nikdy jsem nebyl, ale proč tedy ten muj pes byl?.... že by povaha toho člověka? že by poznala už z pohledu do očí, že s tím člověkem kámoš nebude?. Pokud někoho pokouše třikrát pes a pokaždé je to třeba jiný pes, tak jediné možné vysvětlení je právě to které jsem popsal.
Naposledy upravil(a) harrykv dne 27 led 2011 09:45, celkem upraveno 1 x.
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Pašák táta

Příspěvek od DrobasMirek » 26 led 2011 15:22

třeba byla rasista ta fena.. no a nebo jim cejtila z dechu nějakýho sežranýho kámoše :mrgreen:
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Pašák táta

Příspěvek od Toky » 26 led 2011 15:26

Raz ma pohrýzol vlčiak, ktorý sa za mnou rozbehol, keď ho páníček venčil a ja som sa spúšťal na sánkach dolu kopcom - bol som decko, sedel som na nich sám ani som nekričal, ani nemával rukami - jednoducho ku mne pribel, hryzol ma a zasa zmizol. Druhý krát to bol foxteriér, ktorého som cez plot hladil furt keď som šiel zo školy - nikdy som na neho ani len zle nepozrel - náš pekný vzťah trval zo 3 mesiace - ako vždy keď som išiel okolo som prestrčil ruku pomedzi tyčky v plote a rafol ma. Tretí krát to bol psisko starej mamy - kopali sme s bratrancami do lopty na dvore, on sa na to kukal, zrazu sa postavil, priskočil ku mne a chňap. Hodinu mu nič nevadilo a potom ma rafol.
Áno, je chyba vo mne - som sakra naivný, že prestanem dávať bacha.
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
vojnar
Příspěvky: 175
Registrován: 16 led 2010 20:00

Re: Pašák táta

Příspěvek od vojnar » 26 led 2011 16:20

smazáno
Naposledy upravil(a) vojnar dne 05 úno 2011 20:12, celkem upraveno 1 x.
Kde traktory končí,Niva začíná
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Pašák táta

Příspěvek od ALKAJ » 26 led 2011 17:10

Rottweiler sa od 1910 používa ako služobné plemeno takže sa dá povedať že hryzenie ľudí má v génoch viacej ako nejaké plemeno šľachtené na psie zápasy.
harrykv píše:Já rasista nejsem a nikdy jsem nebyl, ale proč tedy ten muj pes byl?.... že by povaha toho člověka?
Najskôr to bude tým že mu cigáni smrdia - ako každému gádžovkému psovi. Presne to isté platí aj opačne.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
jskrtek
Příspěvky: 37
Registrován: 03 zář 2008 10:48
Bydliště: kousek od Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pašák táta

Příspěvek od jskrtek » 26 led 2011 22:31

Zdar ve spolek.
tak si to pročítám a koukám,že sto lidí je sto názorů.zapomeňte na to,že pes ma něco v genech.to je jen výmluva neschopnejch majitelů.a toť vše.pročtěte si http://www.psycholog-psu.com/ a pochopíte v čem to je.a vím o čem mluvím,protože máme doma RTW a VOK a šlapou jak mají i bez cvičáku,ostnatých obojku a pravidelnýho výprasku.


jo a jinak ten tatínek je fakt dobrej...klobouk dolů
Uživatelský avatar
harrykv
Příspěvky: 166
Registrován: 21 led 2011 19:06

Re: Pašák táta

Příspěvek od harrykv » 27 led 2011 09:54

Stejně si myslím že pokud někoho psi pokoušou třikrát a ještě tři různí psi tak je něco špatně ve člověku. Neříkám Toky že jsi špatný člověk, ale třeba z tebe cítí něco co nemají rádi. Tuhle jsem četl něco o tom že i blbej parfém může psa nasrat.
Já žiju na vesnici a je tu desítky psů a stovky jsem jich hladil nebo jsem byl s nima jinak v kontaktu. Ale v životě mě pes nekousl. Netvrdím že jsem lepší člověk, ale třeba nedělám něco co Toky nevědomky dělá. netuším co by to mohlo být. Třeba prý starší psi nemají příliš v lásce hyperaktivní lidi. A s trochou nadsázky se dá říct že RTW se už starej a línej narodí. :D
Jules Winnfield a Vincent Vega:
- Na takovejhle kšeft bysme měli brát brokovnice. - Kolik jich je?
- Tři, čtyři... - Včetně toho našeho?
- To nevím. - Takže to znamená, že jich tam taky může bejt pět.
- Může. - Chtělo to brokovnici.
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Pašák táta

Příspěvek od Toky » 27 led 2011 12:15

Jednu vec viem naisto - Nikdy pred psom nesmieš dať najavo, že sa ho bojíš. Čo ma psi pohrýzli - to som bol ešte krpec. Od istej doby mi je jedno aký je pes, vždy mu dám najavo, že je niečo menej. Aj keď si myslím, že to tak nieje. Odkedy to berem takto, je kľud.
Ale jedna vec - pes je proste lovec - skúsenosť vraví, že sa rozbehne za každým, čo uteká. Preto nechodievam behať do blízkeho lesa - furt ma tam nejaký debilný psisko naháňal. Venčia sa tam sídliskové psiská, tí ich páni ich tam púšťajú z obojkov.
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Pašák táta

Příspěvek od ALKAJ » 27 led 2011 16:39

jskrtek píše:zapomeňte na to,že pes ma něco v genech.to je jen výmluva neschopnejch majitelů.
Takže to že niektoré plemená sa vyšľachtili na konkrétne účely je vlastne podľa teba hlúposť? :lol:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
jskrtek
Příspěvky: 37
Registrován: 03 zář 2008 10:48
Bydliště: kousek od Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pašák táta

Příspěvek od jskrtek » 27 led 2011 17:42

to alkaj:není to blbost ale jakýkoliv plemeno můžeš vycvičist na jakoukoliv práci.až na pár vyjímek.a taky je jasný,že vlkodava nebudeš učít norovat že???a jestli ne tak mi určitě řekneš proč se třeba na canis terapii používaj zrovna podle vás tak zvaná bojová plemena jako trřeba bullterier a shar pei???
a prostě nemám rád když někdo strká všechny plemena do jednoho pytle.jen to není tak jak slyšíš v TV novinách.
Odpovědět