PAR Mk.1

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

PAR Mk.1

Příspěvek od spider74 » 06 zář 2008 15:01

Tak jsem si udělal předčasného ježíška a pořídil si AR15 - PAR Mk.1 s 10,5" hlavní........
jak nabiju baterky do foťáku tak hodím nějaké další foto..........

Na střelnici jsem se ještě nedostal , ale jak to půjde tak zhodnotím střelecké dojmy. První co jsem uděla, že jsem ji rozebral a pořádně vyčistil od toho konzervačního sajrajtu viz. foto.
http://leteckaposta.cz/956668276

Taky se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti s těmihle plastovými zásobníky od FAB Defense 700,-/1ks. Takže díky za případné komentáře !!!!!!!!!
http://www.armed.cz/noze--naradi--zbran ... 16-a-5-56/

Ty MagPuly od Pro Armsu jsou pěkně předražené (1290,-) a při tom v USA jsou MagPuly za 17,95 dolarů/1ks ( asi 300Kč). Dobrá zlodějna......


NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

PAR Mk.1

Příspěvek od spider74 » 06 zář 2008 21:50

Takže dojmy ze střelby jsou docela zarážející.........

zbraň je pouze jednoranná a každý náboj se musí extra natáhnout do komory. Závěr to prostě nezvládne natáhnout. Zkoušeli jsme 4 druhy střeliva a pořád stejná písnička, tudíž chyba nebude na mém přijímači. Takže jsem docela maximálně nasraný, že sedím doma z flinou na opačném konci republiky než jsem ji koupil a můžu ji používat jako extra drahé těžítko na stůl. Pana Hofmana se mi zatím nepodařilo sehnat - nezvedal telefon. Nechal jsem mu v mailu na sebe tel. kontakt tak jsem zvědavý jak to pořešíme a kdy se ozve.

Ve finále to shrnu.........všude bombastická reklama jak to šlape úplně s každým střelivem. Alepravda je taková, že třeba nástřelný list mi ke zbrani nebyl dodán z důvodu časové tísně ( tak mi to bylo řečeno ). Ale taky je pravda že kdyby se ten nástřel udělal tak by možná zjistili, že je z flinty opakovačka !!!!!!!!!!! To že příslušenství nemám komplet protože jakl mi sdělili není skladem už snad ani nebudu rozebírat. :roll: :roll:

Celkový dojem ?????????? jsem nasraný až na půdu !!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Tiger

Příspěvek od Tiger » 06 zář 2008 21:53

Neda se to jenom seridit na kanale pro odber plynu? Asi ho je malo.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 06 zář 2008 22:04

Tak ti nevím, ale řekl bych, že v systému jako takovém problém nebude, takže zkus prohlédnout zbraň, pročistit plynové kanálky, pročíst návod jesli náhodou nemá nějakou funkci na přepnutí na jednoranku a znovu ji prubnout.

http://www.militaryphotos.net/forums/sh ... p?t=138890
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

PAR Mk.l

Příspěvek od spider74 » 06 zář 2008 22:44

zbraň je vyčištěná a seřídit není co tak jako u 58. Je tam jednoduchý píst a pružina . Prostě nic na seřizování . Byl přítomen i puškař. Ten ale říkal že pokuď je zbraň v záruce tak do ní nebude rýpat. Je docela možné že pro různé délky hlavně dávají různé pružiny, písty nebo plynové nástavce.........takže je možné že se někde sekli. Flintu pořádně nevyzkoušeli a tudíž prodali opakovačku.

..........je prostě neoddiskutovatelná chyba že prodávají nenastřelenou a nevyzkoušenou takhle docela drahou flintu. :evil:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

PAR

Příspěvek od spider74 » 07 zář 2008 12:23

Tak už se vše vyjasnilo, ale nasraný jsem pořád. Dovolal jsem se konečně p.Hofmanovi a ten mi sdělil, že v podstatě něco takového očakávali, neboť posledních 5 hlavní které jim poslali měli v nábojové komoře na některých místech silnější vrstvu tvrdochromu a k vytažení je pak tudíž třeba větší síla. Dle jejich slov stahují ostatní vadné kusy a budou u všech následovat opravy - přbroušení, přeleštění. Docela by mě zajímalo od kdy to věděli. Jestli před tím než mi to prodali nebo na to přišli potom.

...........jediné bezvýznamné plus je v tom, že mi nabídli hradit náklady na cestu abych flintu přivezl a odvezl a celou nepříjemnost nějakým způsobem kompenzovat - jsem zvědavý jakým. Doufám, že tohle dodrží a zachovají si serióznost. :? :? :?
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Příspěvek od derringer » 07 zář 2008 14:08

proarms je slušná firma, určitě to dají do pořádku

ale prodat neodzkoušenou flintu je docela ostuda, zvlášť když se prodává jako zbraň, která narozdíl od ostatních ar15 nepotřebuje tak často čistit
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 07 zář 2008 15:39

Hele Pavoučku já ti fakt nerozumím. Kdyby jsi to měl jako samonabíječku, tak by jsi s tím stejně jenom kropil jako smyslů zbavený. Firma Proarms ale zná své zákazníky a snaží se pro ně udělat to nejlepší. Proto ti vyrobili opakovačku, aby sis to střílení taky trochu vychutnal a navíc ušetřil peníze. A ty ještě budeš nadávat. No je tohle normální?
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

PAR

Příspěvek od spider74 » 07 zář 2008 16:21

Tak to doufám že po mně nebudou chtít doplatek za speciální opakovací režim :roll: :roll:

..........a teď vážně už jsme domluveni , že flintu na opravu předám na poloviční cestě v Brně a asi za tři dny bude hotová. Takže dvě cesty do Brna....... :cry: Jsem jenom zvědavý jak se vytáhnou s tou kompenzací a hlavně doufám, že potom bude zbraň chodit v pořádku bez dalších závad...........zatím ještě o výhodách nových AR15 moc přesvědčený nejsem.
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Black_Onyx
Příspěvky: 40
Registrován: 10 pro 2006 15:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black_Onyx » 07 zář 2008 20:55

Si s ním rovnou zaskoč na střelnici :-)
Nyní: Ruger SR9
Dříve: Glock 19, Ruger LCP, H&K USP
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

PAR

Příspěvek od spider74 » 07 zář 2008 21:40

Až to budou mít hotové tak to rozhodně v Brně při předávce vyzkouším na Awiwu........nerad bych až doma zjistil nějaký zádrhel a absolvoval to znova :evil: :evil:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 07 zář 2008 22:02

v čem spočívá ta "nová konstrukce AR 15"? Mám za to, že jde o 50 let starou, ne příliš vydařenou konstrukci... A novej sytém odběru plynů? V čem je jako novej?

Každopádně dát 50 k za flintu, která nefunguje, to by mě taky nasralo. Asi bych jim to omlátil o hlavu a o M 16 už bych nechtěl slyšet...
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
venda

Příspěvek od venda » 08 zář 2008 08:10

AR15 je vynikající, variabilita a možnosti jsou bezvadné. Tento problém není standardní, s kamarády jsme jich skoušeli asi 6 a bylo to o.k. a firma Proarms je dobrá, takže bych tam nečekal problém. Mno mnoho zdaru a to foto pošli. Je pravda, že AR15 jsme zkoušeli od jinýho výrobce, ale je to smažený přez kopírák, takže žádný strachy, myslim že to bude šlapat jak hodinky
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 08 zář 2008 08:21

M16 či jakejkoliv z klonů bych nechtěl ani zadrmo ,dle mně je tam moc dílů které tě můžou stát život :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 08 zář 2008 11:58

máš recht, bohatě stačí M4 :D
Odpovědět