P226

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 15 pro 2006 12:26

Martínek se zbláznil. Jinak to není možné.... :!:

Já ještě neviděl zbraň (ostrou), kde se neprodávají dva zásobníky. Kromě jedné vyjímky - Walther P1 z uložených zásob Bundeswehru z Nového Mýta tam byl magacín jen jeden.

Opravdu: říkám to posté a znova. Ke zbrani jsou vždy zásobníky dva, nebo víc.

Cesta zbraně (popisované) je docela standardní. Viz moje předchozí příspěvky.


Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
venda

Příspěvek od venda » 15 pro 2006 14:53

už jim to dál nevisvětluj. prostě to tak je a hotovo. standardy nestandardy. musej tam bejt dva. a ty vomáčky kterejma se vykrucujou to jsou jenom vomáčky.
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 15 pro 2006 14:59

Takže jaký postup mně navrhujete? Mám napsat mail Kettnerovi nebo rovnó do Německa?
venda

Příspěvek od venda » 15 pro 2006 15:04

to hanulv: ohledně sp2009 ještě bych upozornil na jednu věc!! verze co mám je ta dražší, ale ze švícarska a s porovnáním 2022 je fakt lepší. ve všem. od spracování po vše konče. sám semse mezi nimi rozhodoval a sp2009 mi sedla lépe což je subjektivní, ale ostatní věci taky lepší. je fakt, že sem neviděl modely z USA a z Německa. je možný, že to vyráběj ve třech verzích( tři fabriky).
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 15 pro 2006 15:06

Normalne bych v klidu smirlive napsal prodejci, ze byl jen jeden zasobnik, ze myslis, ze by mely byt 2 a jestli by nebyli tak hodni a neposlali.
Az podle dalsi jejich komunikace bych se rohodl dal, kdyz by prislo neco ve smyslu: "nezlobte se, jak nam to prislo, tak jsme predali dal, zkusime kontaktovat Nemecko a zajistit to pro Vas" tak uz bych to neresil a doufal, ze to fakt zajistej, kdyz by prisla odpoved:"se*em na vas, mel jste si to zkontrolovat, od nas uz neuvidite nic", tak bych jim to trochu zkomplikoval (napsal bych nekam "vys" (vyhradnimu dovozci, Nemcum apod...), ze jsou na me hnusny presto, ze jsem nedostal kompletni dodavku)
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 15 pro 2006 15:15

Jasně, dík.
pistolník

Příspěvek od pistolník » 16 pro 2006 12:01

to hanuIV

Je to starší verze bez railu, aktuální cena 24 500. Na krabici je Sigarms na pistoli made in Germany.
Je to výprodejová cena.
obrázek na http://www.kettner.cz/kratke.html
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 16 pro 2006 13:08

Cena je pěkná. Rám je vyrobený v Německu snad vždycky (já zatím jiný neviděl). Jaký je závěr asi frézovaný, že?

Krabice je modrá, nebo černá? Asi černá?

Ale ten jeden magacín mě štve.

V každém případě: blahopřeju k nákupu pěkného kousku.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
pistolník

Příspěvek od pistolník » 18 pro 2006 19:52

Krabice je černá a závěr nevím jestli je frézovaný nebo lisovaný.
Jak se to pozná?
Cobra Sigdak

Příspěvek od Cobra Sigdak » 19 pro 2006 11:10

Koupil jsem nedavno P226 DAK 40SW. Zaver vyroben v USA, ram v D. Byla v modrem plastovem kufriku se 2 zasobniky na 10 ran :( , zamkem a nejakou vazelinou. Kvalita made in USA+D = vynikajici (asi take duvod proc je pouzivaji spec. jednotky v mnoha zemich). Zde jsou obrazky moji 226 a nejake obrazky z vyroby techto zbrani:
http://album.volny.cz/camaro.rs/browse. ... owse_page=
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 19 pro 2006 11:27

Předchozí obrázky: bezva

Jak se pozná frézovaný a lisovaný závěr?

Lisovaný závěr má vložku. Když se pocíváte do výhozního okýnka tak vidíte buď kolem otvoru na úderník čtvercovou vložku a drápek vnitřního vytahovače, nebo je vše v celku a vytahovač je externí. První je lisovaný a druhý je frézovaný.

Například závěr pistole na obrázcích v předchozím obrázku je frézovaný (všechny 40SW a 357Sig jsou frézované - z pevnostních důvodů). Na první pohled je to také z boku poznatelné podle tvaru rádiusu na závěru v okolí nosu uchycení vodítka vratné prižiny. Lisované závěry nemají skoro žádný rádius - frézované ano.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
ostrostrelec
Příspěvky: 79
Registrován: 17 říj 2006 19:33
Bydliště: Zlín

Příspěvek od ostrostrelec » 19 pro 2006 14:47

To HanuIv: Takže když je na mojí P226 (9mm Luger) vytahovač externí, tak je závěr frézovaný? Teoreticky by mohli mít vnější vytahovače i závěry lisované nebo se pletu?

To Cobra Sigdak: Zdá se mi, že jsem ty fotky už kdysi dávno viděl na jednom US foru o SIG Sauerech. 8)
Cobra Sigdak

Příspěvek od Cobra Sigdak » 19 pro 2006 18:10

To ostrostrelec: S těma fotkama je to možný, když jsem si vybíral zbraň tak jsem prolezl kde co na internetu.
Myslím si, že frézovaný závěry vyrábějí jenom u USA a jenom na 40SW a 357Sig jak píše HanuIv.
pistolník

Příspěvek od pistolník » 19 pro 2006 20:12

Takže mám lisovanej rám, už je mi to jasný.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 19 pro 2006 20:59

ostrostrelec píše:To HanuIv: Takže když je na mojí P226 (9mm Luger) vytahovač externí, tak je závěr frézovaný? Teoreticky by mohli mít vnější vytahovače i závěry lisované nebo se pletu?

To Cobra Sigdak: Zdá se mi, že jsem ty fotky už kdysi dávno viděl na jednom US foru o SIG Sauerech. 8)
Pokud je vytahovač externí je to frézovaná verze. Může to ale být naopak (třeba frézovaná SP2009/2022/2034 má vnitřní vytahovač - P220 z nových sérií tuším také) Vnější vytahovač nejde na lisovaném závěru udělat, protože ten lisovaný plát je příliš tenký.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Odpovědět