P,V: perkusni derringer GreatGun 9mm 3''

Archiv bazaru , aneb co všechno se zde prodává a kupuje.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Zamčeno
checkroot

P,V: perkusní derringer GreatGun 9mm 3''

Příspěvek od checkroot » 24 bře 2015 10:13

Prodám nebo Vyměním dvouranný perkusní derringer českého výrobce GreatGun, ráže 9 mm s délkou hlavní 3'' v černěném provedení. Zbraň je kupována v lednu 2014, od té doby vystřeleno asi 14 ran. Dle údajů výrobce je na zbraň poskytována celoživotní záruka.
Zbraně výrobce GreatGun se vyznačují velmi kvalitním zpracováním, při prvním pohledu mně napadlo že je to spíše šperk, než zbraň, všechny hrany dokonale vyleštěné, včetně vnitřního mechanismu.
K derringeru přidám krabičku zápalek Remington, krabičku zápalek Sellier & Bellot, cca 180 ks střel, klíč na pistony a originální mosazný nabiják. Derringer samozřejmě dodám v originální dřevěné kazetě.
Důvod prodeje jsou finance po pořízení ZP (chci si něco koupit a zároveň potřebuju uvolnit místo v trezoru).
V případě odeslání poštou posílám bez zápalek!
Cenu bych si představoval 5000 Kč, osobní předání je možné v lokalitách Ostrava/Opava a okolí.
Možná je také výměna za samonabíjecí pistoli v obdobné cenové kategorii (ČZ 83, Makarov, Tokarev, ČZ 50 ve výborném stavu apod.), nebo vyměním za CZ 858, možný je oboustranný doplatek. ZP mám, patřičné NP obstarám.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

checkroot

Re: P,V: perkusní derringer GreatGun 9mm 3''

Příspěvek od checkroot » 27 bře 2015 09:22

Pistoli jsem si pořídil, výměna už není platná, pouze prodej.
checkroot

Re: P,V: perkusní derringer GreatGun 9mm 3''

Příspěvek od checkroot » 05 dub 2015 09:03

Prodáno. Prosím o smazání.
Zamčeno