P: Kladková kuše Mission SUB-1

Archiv bazaru , aneb co všechno se zde prodává a kupuje.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Zamčeno
KOŘEN

P: Kladková kuše Mission SUB-1

Příspěvek od KOŘEN » 14 kvě 2019 20:49

Ahojte :)
prodám kladkovou kuši Mission SUB-1 (jsem první majitel). Jedná se o jednu z nejtišších a nejpřesnějších kuší s plynulým rozběhem, minimem vibrací a kompaktními rozměry. Ideální pro české 3D, díky jejím parametrům. Ramena se dají povolit a upravit tak rychlost šípu. Není potřeba lis na luky pro výměnu tětivy a lanoví. Stavitelná pažba. Dá se vybít bez výstřelu, 80% letoff = minimální zatížení středovky... – no internet o jejich přednostech napoví.

Důvod prodeje je ten, že jsem se přestěhoval do města a během půl roku jsem si byl zastřílet 3x.

S kuší jsem měl jediný problém ihned během prvních výstřelů – vše popsáno zde http://lukostrelec.cz/subdom/forum/show ... hp?tid=207 Po vyřešení s výrobcem (mimochodem perfektní jednání) nastříleno něco přes 500 výstřelů, bez jediného problému.

Kuše osloví spíše specifickou část zájemců. Mohu prodat samostatně nebo s různým příslušenstvím. Momentálně je kuše osazena jak pro 3D, tak pro dálkovou střelbu a to díky kombinaci náklopné montáži HHA a perfektní optiky Vortex Viper XBR 2.5-10x44, montáž Vortex, krytky Butler creek. Na optice je vodováha, ke kuši jsem dodělal (odmontovatelnou) RIS lištu pro uchycení bipodu – momentálně bipod Atlas. Ke kuši 10x custom šíp Black Eagle Executioner 0,001‘‘ (selektovaný spine a váha), náhradní custom tětiva a lanoví, 1 set ramen, vyrovnané kladky s ložisky, terčovnice.

Kdo má zájem, tak ví, jaká byla pořizovací cena, proto klidně rozprodám po částech (samozřejmě prvně kuši, poté zbytek). Cena k jednání – ideálně telefonicky (pošlu do mailu).
Představa je 27 000 Kč za holou kuši zbytek dle dohody.

Kontakt na maila zdenekkorenik [tyvíšco] seznamtečkacz

Preferuji osobní předání v Přerově, vyzkoušení a poklábosení.

Díky za zájem :wink:

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek

KOŘEN

Re: P: Kladková kuše Mission SUB-1

Příspěvek od KOŘEN » 15 kvě 2019 18:25

ZAMLUVENO DO 21.5.
KOŘEN

Re: P: Kladková kuše Mission SUB-1

Příspěvek od KOŘEN » 20 kvě 2019 10:07

PRODÁNO mimo forum. Poprosím SMAZAT.

Děkuji za možnost inzerce.