P: Cometa Fusion od Strixe

Bazar zbraní a příslušenství (než zde něco zveřejníte , přečtěte si prosím podrobně pravidla bazaru)

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Odpovědět
Dendorric

P: Cometa Fusion od Strixe

Příspěvek od Dendorric » 24 črc 2022 19:59

Prodám španělskou vzduchovku značky Cometa, model Fusion v kalibru .177
Puška zakoupena nová včetně ladění od Strixe na airgunup.cz
Ve vzduchovce je vyměněna klasická pružina za plynovou, vložené nové těsnění pístu, namontovaný "moderátor" (šroubovaný na vnitřní závit, na kterém je původně air stripper) a vylepšená a nastavená spoušť. Původní díly jsou samozřejmě součástí prodeje. Puška je naladěná na 19J.
Vzduchovku mám od února a ke střílení z ní jsem se dostal všehovšudy třikrát. Vystříleno cca 150 diabolek (část testovací sady od JSB). Po každém střílení jsem zbraň přetřel ballistolem a uložil do pouzdra, které přikládám k pušce. Navíc jsem si pořídil Weihrauch a dvě lámačky časově neuživím.
Na hlavni jsou občasné droboučké oděrky v černění. S povrchovkou se ve Španělsku asi moc nemažou. Buková pažba s moc hezkou kresbou, která na fotkách bohužel vůbec nevynikne, a lícnicí na pravé straně. Plně stavitelná spoušť. Zamčení hlavně odpruženou ocelovou kuličkou je zcela bez vůle.
Cena je 6 500 CZK v případě osobního předání v Praze a okolí, které silně preferuji.
Kontakt prosím přes soukromou zprávu.

Fotografie po kliknutí na odkaz: https://ibb.co/album/FgWz0Y

Dendorric

Re: P: Cometa Fusion od Strixe

Příspěvek od Dendorric » 04 srp 2022 10:13

slevním na 6000,-
Strix71
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Cometa Fusion od Strixe

Příspěvek od Strix71 » 09 srp 2022 21:47

Dodám, že záruka na dva roky zůstává. Tlumič je vyroben z polyamidu s přidáním skelných vláken, metodou 3D tisku a snižuje hluk výstřelu přibližně o 8 Db. Při natahování se pohodlně drží.
Odpovědět