Otevreny dopis cenzurujicim diskutujicim.

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Cherubín
Příspěvky: 32
Registrován: 23 úno 2006 15:00
Bydliště: Pardubice

Otevřený dopis cenzurujícím diskutujícím.

Příspěvek od Cherubín » 22 lis 2008 17:31

Nazdárek kolego!
Stydíš se za to, co tu na fóru píšeš?
Viz např. ferin v tématu "Nastrelit zbran o 'optiku' niz?".

Když v rozjeté diskuzi zpětně smažeš, či velice významně pozměníš cos napsal, nedává pak další diskuze často smysl. Nevím, co ti přelítlo přes nos, zda se do tebe někdo opřel, nebo co se ti nezdálo. Tímto postupem následující diskuzi degraduješ. Protože už nikdo nezjistí, na co to vlastně ostatní diskutující reagují. A třeba ten tvůj příspěvek někoho obohatil.
:roll:
Já vím, i-net je tak krásně anonymní, že můžeš napsat, co chceš, pak to smáznout a můžeš se hezky schovat za bukem a ukazovat dlouhej nos, ale tím samozřejmě ukazuješ, co jsi zač. :evil:
Takže dík, že tu na fóru jsi a svým nádherným způsobem ostatním na fóru škodíš. :?

To, že někdo jinej je na tebe hnusnej, je věc jiná. Jsi snad natolik sláb, že si s ním neporadíš, např. jeho posláním do těch míst těla, kam by se nevešel?

Bývaly doby, kdy si člověk za svými slovy i činy stál. Já vím, je jiná doba, jeden sejří na druhýho a ještě se tím chlubí apod. Asi jsem holt už moc starej (31let), ale doby, kdy měli lidi čest a věděli co dělaj, ještě pamatuju.
Tak sorry, že chci spasit svět a začínám s menšími projekty.


Vržený nůž, střelu ani slovo nezastavíš.
Uživatelský avatar
ferin
Příspěvky: 437
Registrován: 29 srp 2007 19:07
Bydliště: Dolný Kubín, SK

Příspěvek od ferin » 22 lis 2008 22:20

Za propagáciu národnostnej neznášanlivosti Alexxxusom ( s následným vyrehotaním ) a Kubinom som vymazal vsetky svoje prispevky vratane príloh. Nadalej to tu budem sledovat ako host bez akehokolvek prispievania. Je to moje rozhodnutie ( nebolo lahké !). Pravdepodobne ma za to caka vyhazov, ale s tym som ratal.

tesilo ma ferin.
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 22 lis 2008 22:31

Ty jsi smáznul všechny svoje příspěvky? Tak to bych nikdy neudělal. Čech jako Slovák, já si myslím, že se v ničem neliší, takže je úplně zbytečné se navzájem napadat. Já bych už chtěl nějaký společný mega sraz, aby jsme se i osobně poznali...
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 22 lis 2008 22:42

-----------
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 18:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 22 lis 2008 22:47

Možná litovat bude, možná ne, ale nad jedním ze stálých přispěvatelů se vznáší damoklův meč. Pokud se nedávné události budou ještě jednou opakovat, letí bez milosti. Varování již bylo dost.
Edit: Tak dlouho se chodí se džánem..... Meč dopadl.
Odpovědět