optika z airsoftu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

offroad

Optika

Příspěvek od offroad » 24 kvě 2007 10:42

Jak jsem již napsal,Na dotaz po výrobci a dovozci,jsem podal jeho stránky. On zaručil, že budou testy. Já to prodávám pro airsoft a tam je směrodatné jak to vypadá.Nikdo se neptá po parametrech. V této cenové relaci, se prodávají na tržnicích optiky s názvy špičkových výrobců, trhovci o nich neví absolutně nic a prodávají to běžně myslivcům pro kulové i brokové ostré zbraně.Byl jsem několikrát svědkem, když jim tvrdili, že je to pro tyto účely.
Já to prodávám pro účely airsoftu, pokud to někdo chce vyskoušet i na silnější je to jeho věc.Dovozce to nabízí pro kulové zbraně a silné vzduchovky.
www.tarcza.pl
také

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=6405372


offroad

optika

Příspěvek od offroad » 24 kvě 2007 11:04

vybráno z tisku:

3. Nemusíme se nad vulgaritou toho slova pohoršovat, to slovo v Bibli je a je to přímo slovo Ježíšovo. Zřejmě může mít někdy dobrý účel. Zároveň však pozor: nemůžeme přehlédnout, že takové slovo je v evangeliu přece jen ojedinělé. Skoro bych řekl, že je raritou, a my ho určitě nemůžeme používat příliš často. Slovo o neházení perel sviním není ve středu evangelia, není to žádný hlavní biblický důraz, je to rada pro okrajové situace.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 24 kvě 2007 11:04

offroad:
Navic, tohle forum neni volnej plac na to abys prodal svoje "perly co hazis svinim".

Tady se vecne debatuje o tom, co je dobre (vyzkousene) a co neni.

Cili nechci od tebe slyset zadne dalsi "perly". O tvem businessu povidej od ted jinym "svinim".
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 24 kvě 2007 11:09

On zaručil, že budou testy.
Skorej by som veril voľakomu na tomto fóre (nie každému :) ) ako voľákemu "výrobci" a "dovozci".
Já to prodávám pro airsoft a tam je směrodatné jak to vypadá.Nikdo se neptá po parametrech.
Lenže pre mňa (nás) to smerodatné nie je a nemienime to používať na AS a neponúkaš to "airsofťákom"
trhovci o nich neví absolutně nic a prodávají to běžně myslivcům pro kulové i brokové ostré zbraně.
Ak sú pre teba etalónom praktiky trhovníkov, tak to nemá zmysel ďalej riešiť.
pokud to někdo chce vyskoušet i na silnější je to jeho věc
To nie je celkom pravda viz príspevok od Sidewindera
offroad

Optika.

Příspěvek od offroad » 24 kvě 2007 12:06

Omlouvám se všem přítomným, bral jsem tuto diskusi spíše jako průzkum
jestli by byl zájem o tuto optiku.Po vaší reakci již další dodávky nebudeme obnovovat, pro pouhé účely airsoftu plně dostačují TASCO z tržnice do 900Kč.
Děujeme.
Za trochu kontroverzní styl se omlouváme
Naposledy upravil(a) offroad dne 24 kvě 2007 13:24, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 24 kvě 2007 12:29

Ty jsi nic nepochopil.
O levné a dobré optiky JE zájem.
Ovšem jestli budeš dělat průzkum trhu nebo reklamu způsobem, který jsi předved...
No, každý strůjcem štěstí svého.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Kubo 630
Příspěvky: 400
Registrován: 09 bře 2006 21:57
Bydliště: Slovensko-Bardejov

a

Příspěvek od Kubo 630 » 24 kvě 2007 15:07

Myslim ze ak by som cital recenziu od niekoho koho poznam a je vo veci zorientovany a vie kde je sever (Kubajzz, Silincer, troj, Leon, atd) tak by som nebol jediny kto by poslal objednavku. Na trhu je priepast v oblasti puskohladov s dobrymi vlastnostami a priaznivou cenou.Tak ako zazila boom delta 4x32OA, QB78, Hatsan a pod (zaujimave, skoro vsetkemu tu otvoril dvere Kubajzz :) , ze ty robis dilera pre nejaky obchod :D ) tak aj tieto puskohlady mozu byt velmi oblubene, len sa musia dostat do povedomia a spravit si meno a to ovplyvnuje mnoho faktorov a nieje to len kvalita ale aj pristup dodavatela a vseobecna mienka. Pokial som ten puskohlad nemal v ruke tak ho nezatracujem, ale doteraz som sa vzdy presvedcil ze aspon standardnu alebo dokonca nadpriemernu uroven nieje mozne vyrobit za lacno. Mozno nastal zlom :?:
Antonio Zoli 1900 Pro S Battue 9,3x62 + Bushnell 4200 Elite 2,5-10x50 RD + Weaver
Hemmerli 16/16x70
Hatsan 55 S + Nikko Stirling Gold Crown 6x42
Slavia 630
Poľovníctvo nieje koníček, je to spôsob života.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 24 kvě 2007 15:44

Zbytecna debata. Dokud nebudu od nekoho komu verim vedet, ze to drzi BOX TEST, ze to drzi nastrel se zmenou paralaxy (pokud ji to ma) a zvetseni... tak je to mleti prazdne slamy.

Mam ted na stole Weaver V16 crosshair a je to docela super. Zajimalo by me porovnani s tou Deltou Titanium. Jestli je to fakt to samy, nebo se to preci jen lisi.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 24 kvě 2007 16:48

To by mě taky zajímalo.
Lidi co měli oba tvrdí, že tam rozdíl není. Údajně to má stejnou optiku a mechaniku ve stejném tubusu a je to z jedné fabriky.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

g

Příspěvek od Barys » 24 kvě 2007 21:30

Tak to koukám jako blázen Offroad je trchu offmísu.Ty jsi nepochopil,že my vzduchovkáři jsme přesně ten typ zakazníku,kteří by tvou optiku rádi koupili.Jediné co stačí udělat je půjčit ho nebo jít s nim střílet s někým z nás a pak se od nás dočkáš slušného obratu.To co jsi tady předvedl přijímáme jen pro to,že chcem zkusit vše a lacinou kvalitní optiku potřebujem.neboj nejsme takový blbci jak si o nás myslíš,že když porovnáme optiku za 12000 a za 2000 tak ji budem posuzovat podle stejných kritérii a tolerance!
offroad

test optik

Příspěvek od offroad » 25 kvě 2007 07:45

V zásadě se tomu nebráním, ale tyto reference mi dodá dovozce -firma Tarcza.
Kolik typů vám dala k odzkoušení DELTA?
Tolik vám dám také.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 25 kvě 2007 08:17

Delta mi k odzkoušení žádný puškohled nedala :) Ani jsem o to nežádal, neb to nebylo zapotřebí - na prvním srazu jsem si zastřílel s Kubajzzovou 4*32AO a moc se mi líbil čistý obraz a celkově ve mě ten puškohled vyvolal dobrý dojem. Když jsem koupil větrovku, uvažoval jsem co pořídit. Na Deltu bly dobré reference z polských webů, zejména na provedení Titanium (nějakou referenci jsem přeložil Kubajzz). V mém výběru byly ještě Hawke, BSA a Leapers - Delta se ukázala jako nejdostupnější a i nejlevnější tak jsem jí pořídil - v kamenném krámě v Praze, s tím že případnou reklamaci nebude problém vyřídit. K tomu ale nedošlo, odzkoušel jsem si jí a jsem zatím spokojen. Jedině bych možná přešel na menší model - něco třeba 3-12*44 od Leapers, protože ta Delta je hodně veliká a přijde mi, že střílím spíš "kratší tratě" a zvětšení 10+ prakticky nevyužívám.
Takhle to bylo s nákupem - nalezení na internetu, osobní zkušenost + pozitivní reference = nákup a posléze i vlastní pozitivní reference.
offroad

Příspěvek od offroad » 25 kvě 2007 08:22

nalezení na internetu, osobní zkušenost + pozitivní reference = nákup a posléze i vlastní pozitivní reference.

S tímto postupem souhlasím také
offroad

optika

Příspěvek od offroad » 25 kvě 2007 08:37

Popis výrobku.
Pokud někdo nerozumí, jsem ochoten udělat doslovný překlad.

Jeden z najmocniejszy celowników firmy BLOG. Zmienne powiększenie od 4 do 12 i bardzo mocny korpus sprawiają, że jest to idealny celownik optyczny zarówno do strzelań tarczowych, jak również na polowania. Wszystkie powierzchnie soczewek są wielokrotnie powlekane i mocno osadzone w korpusie. Wieże regulatorów obrotowych zostały skonstruowane tak, aby można nimi było wygodnie operować nawet w grubych rękawicach, a jednocześnie aby były zabezpieczone przed przypadkowym rozkalibrowaniem. Tubus zakończony jest kapturem "The HOOD" który spełnia rolę osłony przed słońcem i deszczem. Cechą charakterystyczną lunety jest pokrętło ustawiania paralaksy umieszczone przy pokrętłach regulacji krzyża, a nie w części przedniej tubusa, jak ma to miejsce w standardowych lunetach. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa komfort użytkowania. Do regulacji krzyża zastosowano najlepsze wieżyczki typu "snajper", które cechują się dokładnością, łatwą i szybką obsługą oraz cichą pracą. Specjalny bolec umieszczony na pokrętle regulacji powiększenia, umożliwia łatwe ustawienie jednym palcem obrazu odpowiedniego do warunków i wielkości namierzanego celu.

Jeden z nejsilnějších zaměřovačů firmy BLOG.Průběžně změnitelné zvětšení od 4 do 12 a velmi pevný tubus,vytvářejí idealní zaměřovač ,jak na terčovou střelbu tak pro lov.Všechny povrchy čoček jsou mnohonásobně povlečeny a pevně usazeny v korpusu.Věžičky otáčecích regulátorů byly zkonstruovány tak, aby je bylo možno snadno obsluhovat
třeba i v hrubých rukavicích a zároveň nedocházelo k rozkalibrování.
Tubus je zakončen protisluneční clonou typu,, THE HOOD,,splnňující roli odclonění před sluncem i deštěm.Charakteristickým prvkem tohoto zaměřovače je regulace nastavení paralaxy,umístěné v místě vedle regulace kříže,a ne v přední části tubusu, jak je tomu u většiny výrobců,
Toto značně zvětšuje komfort obsluhy. Na regulaci byly použity nejlepší věžičky typu ,,SNIPER,, které se vyznačují přesností,snadnou a rychlou obsluhou,a bezhlučností.Specielní bolec umístěný na regulaci zvětšení,umožňuje jedním prstem nastavení odpovídajícím podmínkám i velikosti naměřeného cíle.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 kvě 2007 09:38

Heled offroade... ty jsi mozna nepochopil, ze tady neni nikdo zvedavy na prednasky o tom co prodavas. Rozumis? Chapes to?

Tyhle kecy si muze kazdy precist nekde na netu, kdyz ho to bude zajimat. Tady nas opravdu zajima pouze osobni zkusenost.

Tu zrejme nemas ikdyz to prodavas... zadny nastrelky... testy NIC.
Odpovědět