optika z airsoftu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Re: Optika

Příspěvek od Yizreel » 23 kvě 2007 08:52

offroad píše:Tím vzroste důvěryhodnost tohoto zboží.
Haha, ten byl dobrej.

Důvěryhodnost vzroste, když to zaštítí nějáká značka jako garant kvality. Klidně může bejt pravda, že to vyrábí jedna fabrika, ale značkový firmy dostanou to co splňuje normy a to co ne dostabe "fy BLOG". Takže tam možná budou kousky srovnatelný, ale taky nemusí.
Takže jestli si má člověk koupit 4x32 od Delty za 1700 anebo 4x32 "fy BLOG" za 1500, tak je asi odpověď jasná.

Ale až nebudu mít co dělat s prachama, tak si nějákej ten "BLOG" ozkouším, takže naschle za milión let.

Anebo by mohla firma, třeba Kubajzovi půjčit jeden na otestování na Weihrauchu HW97k. :)
Naposledy upravil(a) Yizreel dne 23 kvě 2007 10:44, celkem upraveno 1 x.


Slavia 620+šmelo 4x20, vz.47
jezevec
Příspěvky: 5
Registrován: 22 kvě 2007 21:40
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od jezevec » 23 kvě 2007 09:05

To by souhlasilo, ty puškohledy od Koppa měněj nástřel se změnou zvětšení. Za 2300,- bych to ještě asi spolkl, ale 3500,- už ne, za ty prachy uz je optika, která tuhle vadu nemá.
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 23 kvě 2007 10:59

Takových "kvalitních" optik je spousta, a tvé ceny jsou nízké akorát možná na české poměry.
Tasco na Ebay
offroad

Levná optika

Příspěvek od offroad » 23 kvě 2007 12:11

Hlavně kupujícím vadí, že je to prodáváno v souvislosti s airsoftovými zbraněmi, Takže další opatření jsme dohodli, že optiky budou skladovány a drženy v dostatečné vzdálenosti od airsoftových zbraní,aby nedošlo ke kontaminaci.
Dokonce jsme některé kusy znehodnotili tím, že jsme je nasadili na celokovové airsoftové repliky zbraní k focení,tím pádem budeme muset i ceny zřejmě upravit.
Zvláště u PSO-1, které jsme vyfotili na airsoftové AK74.
V ostré verzi ji prodáváme za 3000 kč a airsoftová verze stojí 9600Kč.
Takže pokud je již toto kontaminováno a bráno jako airsoftový šit, budeme muset upravit i cenu.
Naposledy upravil(a) offroad dne 23 kvě 2007 14:11, celkem upraveno 1 x.
offroad

Příspěvek od offroad » 23 kvě 2007 12:24

[quote="Karl Třaskavina"]Takových "kvalitních" optik je spousta, a tvé ceny jsou nízké akorát možná na české poměry.
Tasco optiky z Ebaye je totéž,jako ADIDASKY od Vietnamců.
Tasca jsou plné burzy.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 23 kvě 2007 14:56

Takže pokud je již toto kontaminováno a bráno jako airsoftový šit, budeme muset upravit i cenu.
Potom to bude airsoftový šit za upravenú cenu :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 23 kvě 2007 16:35

2offroad:
Co ti k tomu říct? Prostě pokud to budeš prodávat na jednom pultě (nebo internetovém obchodě) s airsoftovýma hračkama, tak to bude šit i kdyby to byly Zeiss nebo Swarowski. Asi si musíš rozmyslet, co chceš prodávat.
A jestli si myslíš, že jich víc prodáš, když je o litr zdražíš, tak ti moc fandím, ale takhle to nefunguje.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 23 kvě 2007 17:20

To offroad: Hele, nabízím ti službu. Pokud chceš udělat test, tak mi nějakej ten puškohled pošli. Píšu to veřejně s tím, že ti ho po testování vrátím tak jak je (fakt to není cesta jak přijít k puškohledu za pět prstů) a bude nějakým způsobem objektivní měřítko, jestli za něco stojí nebo ne.
Nebo jinak, prostě se s někým kdo by byl ochotnej domluv aby je otestoval - změna zvětšení, box test, čistota obrazu apod. až něco podobnýho bude, tak důvěryhodnost půjde nahoru asi víc, než když je podražíš o litr.
Mě osobně je jinak šumák, že to je z Airsoftu, ale už jsem se mockrát přesvědčil, že levný věci nebejvaj to pravý. No a tady máš přímo smrtelnou kombinaci pro střelce - nízká cena + Airsoft. Deltu jsem si koupil kvůli ceně, ale až poté, co jsem na polskejch webech přečet dost kladnejch referencí.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Optika

Příspěvek od golfkiller » 23 kvě 2007 18:15

offroad píše:Je to tak. Pro značkové firmy,včetně DELTY to vyrábí stejná fabrika v Číně,pokud tam zajedeš a podepíšeš kontrakt, tak ti napíšou tvoji značku na tentýž výrobek.Toto je i případ mého kolegy z TARCZA.PL, jsem s ním domluven o jeho zastupování pro CR.Nicméně, chtěl jsem mít rozumné ceny,ale chodí mi spousta mailů a dotazů a každý v závěru píše, že by to bral, kdyby tam nebyla tak nízká cena.Ta ho od případné koupě odradila.Proto zvažujeme,že tyto zaváděcí ceny zrušíme a o 1000kč na kusu cenu zvedneme.Tím vzroste důvěryhodnost tohoto zboží.
Kdepak ,důvěryhodnost zboží vzroste tím že to zboží někdo odzkouší,nějaký přispěvovatel nějakého střeleckého fora a pak napíše : Opravdu to je spousta muziky za málo peněz :wink: Pak mi vvěř že ti stoupne obrat
koukal jsem na ten klimator 2*40 nebo kolik vypadá celkem zajímavě ,tak se klído nabízím k jeho odzkoušení na Samopalu :wink: :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
offroad

Optiky

Příspěvek od offroad » 24 kvě 2007 07:42

Je vidět,že jste nepochopili, že to píšu ironicky,Jen jsem tím chtěl ukázat,že hážu perly sviním.To že zdražím aby to získalo reputaci, jsem také psal jako ironiji, neb je pravdou, že drahší zboží působí větší důvěru.
Mi nejde o to vydělávat a prodávat optiky.Čekám na homologace ať můžu
prodávat zbraně.Optik se prodalo již hodně,neb jak se říká ,dobré zboží se prodá samo. Myslím,že si to svůj okruh najde.O testování nepřemýšlím, zvláště od těch, kteří by to srovnávali s optikama v cenové relaci 12t.Tyto levné optiky,totiž tak solidně vypadají a toto srovnání se nabízí.Majitel značky BLOG dal dělat oběktivní testy,které obdržíme,ale hlavně je toto zboží prověřeno jeho ročním prodejem pro karabiny menší ráže a vduchovky až po nejsilnější.Pro velkou poptávku mi firma Tarča.pl
nedodává ani požadované množství.Tudíž můžete si myslet ,že jsou to airsoftové repliky, mi to nevadí.Kdo by měl vážný zájem o tyto optiky,a nemlátí tady prázdnou slámu,jen aby nyl zajímavý, tak obětuje ty 2000kčs a koupí.Nebo přijede jako DoDo a obhlédne,a vybere sám.
Většina ale jen chce být zajímavá ,řečma jako : Nojo ale on tam má i optiky PSO1 a POSP. To má určitě na airsoft,hliníkové repliky, to už se pozná i podle ceny. Nebo ta KOBRA,je to airsoft verze.Ty R.I.S WEAVER lišty, když jinde stojí 600 a on je má za 200 to bude odlito ze zinkátu,nic to nevydrží. Atd,atp. Stejně ty průpovídky jsou tu jen aby bylo o čem.Kdo má vážný zájem, ten se rád přesvědčí sám.Že DoDo.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Optiky

Příspěvek od Kubajzz » 24 kvě 2007 08:45

offroad píše:Je vidět,že jste nepochopili, že to píšu ironicky,Jen jsem tím chtěl ukázat,že hážu perly sviním....
Piš dál příspěvky o tom, jak hážeš perly sviním. A pokud možno do co nejvíce fór, to ti jistě zvýší obrat.
No a proč nechceš aby se to srovnávalo s drahými optikami, když sám píšeš, že se to když "totiž tak solidně vypadají a toto srovnání se nabízí"?
Kromě toho Silencer by to srovnal s Deltou co stála pod 5t. Snad se nebojíš?
Jinak formulace "Kdo to chce zjistit jaké jsou, tak obětuje 2000,-" je dost dobrá. To jako, že člověk vyplázne dva litry a bude o zkušenost bohatší? :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 24 kvě 2007 09:10

:) Souhlasíms Kubajzzem. Jinak - nemusím to dělat já. Jen jsem chtěl nějakou referenci a pokud možno od někoho nezavislýho, kdo tomu aspoň trochu rozumí. Píšeš, že se jich prodalo hodně - tak by někdo mohl ten jednoduchej testík udělat. Zabere to přinejhorším jedno dopoledne. Srovnání jsem měl na mysli právě s Deltou, protože píšeš, že se jedná prakticky o totožné zboží z jedné fabriky. Bylo by zajímavý srovnatelnou kvalitu kupovat za poloviční cenu. O té kvalitě tu ale zatím jen mluvíš a nejsi ji schopen podpořit nějakým rozumným argumentem.
Až tady třeba Sidewinder napíše, že puškohled Blog je dobrej (na základě testování), tak vezmu Deltu, hodím jí do kanálu (no to asi radši ne.....) a poběžím si k tobě toho Bloga koupit.
Na tomhle principu funguje třeba časopis Zbraně a Náboje. Tam se prakticky nesetkáš se špatnou recenzí, protože recenzet je dozajista finančně zainteresovanej výrobcem té které zbraně. Je to tak všude - kola, brusle, alektronika. Takže někomu zaplatíš a poskytneš puškohled a on ti napíše pochvalnou recenzi do Z&N a uvidíš jak se zvedne prodejnost - to je jedna cesta, podle mě dost neetická, ale běžně používaná.
Pak máš možnost ten puškohled vzít, otestovat ho sám a testy zveřejnit třeba na dvou nejčtenějších fórech v ČR, obávám se ale, že pro tuhle možnost jsi si přibouchl dveře. Teď už by těm výsledkům taky nemusel nikdo věři a asi by ten test musel provést opravdu někdo nezávislej. Vzhledem k tomu, že už puškohled mám, můj čas je drahej a 2000,- navíc jaksi taky nevybývají, tak to já nebudu :wink: Ale chtěl jsem pomoct (a pak kdo hází perly sviním........) 8)
To je z mé strany pro tuto "přínosnou" diskuzi vše a teď už se budu jen dobře bavit co dalšího se tu objeví.
Jo a ještě bych se rád dozvěděl odpověď na již položenou otázku. Kolik ty puškohledy klikaj? 1/4, nebo 1/8 MOA?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 24 kvě 2007 10:12

Kdyz jsem dostal od Offroada SZ s nabidkou te optiky, tak jsem mu obratem nabidl jeji otestovani. Prisla mi tato odpoved:

"Dovozce z Polska, který si je nechává vyrábět si tam dal obchodní název BLOG a také je nechává testovat , všechny výrobní provedení.
Nechával to testovat na rázových zařízeních.
Firma Delta si je taky nechává vyrábět a dala si název delta.Tyto BLOCKY se mi zdají ale mnohem lepší.
Pokud ovšem někomu vadí, že kvalitní optika, která leží vedle airsoftky je tím pádem špatná, má smůlu a musí koupit tutéž,neli horší, za větší peníz. "


Tedy plky o nicem .. a po precteni dalsi diskuze jsem nabyl dojmu, ze ten clovek je naprosto neseriozni .. nechapu, proc by mel zbozi, ktere nekdo nabizi a chce prodavat, testovat nejaky zakaznik a objetovat na to sve 2000,- .. kdyz potom z pripadne pozitivni recenze bude tezit uz jen prodejce? .. jestli je ta optika stejne "solidni" jako jeji prodejce, tak to je tedy opravdu sila :lol:
offroad

Optika

Příspěvek od offroad » 24 kvě 2007 10:14

Perly sviním ,je běžné slovní přirovnání a nic urážlivého, proto, pokud si někdo toto vstahuje jinak, je to jeho věc.
S tím klikáním ,nevím, na jednom je tu napsáno 1CLICK 1/8.
Ale protože mám prodej airsoft zbraní, tak optiky prodávám jen jako doplněk.Nejsme specialka na optiky. Jako takové je i prodávám, proto cenová hladina je přiměřena těmto potřebám. To že jsou mnohem lepší, než ty z tržnic, které stojí stejně, ne li více a jsou popsány různými značkami,mne jen napadlo, že je škoda je využívat jen na airsoft.Proto jsem se ozval k této diskuzi.Ale protože pro většinu to co se prodává v souvislosti s airsoftem je automaticky nevhodné pro jakékoliv jiné použití,nebudu se snažit přesvědčovat a dělat testy a reklamu.Je to jen doplněk ke zboží, které tady prodávám.K těmto účelúm to naprosto dostačuje.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 24 kvě 2007 10:28

A jsme u toho .. prodejce tomu co prodava prakticky nerozumi, o kvalitach zbozi presvedcen neni a presvedcit se radeji ani nechce .. to je pak tezky .. tak ted leda najit blbce, ktery si to koupi a otestuje to na vlastni naklady pro nas ostatni :lol:

A jinak argumentace typu: "Perly sviním ,je běžné slovní přirovnání a nic urážlivého, proto, pokud si někdo toto vstahuje jinak, je to jeho věc." .. to je taky sranda .. jak jinak nez urazlive si mam vysvetlit vetu .. "Hazim tady perly svinim" ? :lol: .. jak by sis (pro zajimavost) vylozil bezne slovni prirovnani "Blbej, až to tříská dveřma"?? :lol: :lol:
Odpovědět