Opily straznik udajne ubodal Americana

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Nikdo

Opilý strážník údajně ubodal Američana

Příspěvek od Nikdo » 30 led 2008 19:08

Už vím, na co mám krochnu... na obranu proti policajtům:-/
http://www.ceskenoviny.cz/index_view.php?id=293964


Bobby_s_Lugerem
Příspěvky: 104
Registrován: 20 lis 2006 09:27
Bydliště: Plzeň

Nerad to říkám,

Příspěvek od Bobby_s_Lugerem » 30 led 2008 20:30

ale opilý městský policista ubodal vojáka, elitního? Dokonce budoucího okupatna? Zvláštní.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 led 2008 22:22

Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 30 led 2008 22:46

Americké velvyslanectví v Praze uvedlo, že mrtvý muž byl civilista, a nikoliv voják, jak se původně spekulovalo.
Po krátké hádce prý opilec na vojáka zaútočil a třikrát ho bodl nožem.
Aj to po sebe prečítajú čo napíšu :?:
Bobby_s_Lugerem
Příspěvky: 104
Registrován: 20 lis 2006 09:27
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bobby_s_Lugerem » 31 led 2008 10:35

Nevěřím americké ambasádě ani dobrý den. Myslím, že chtějí ututlat ostudu. A v tom jsou mistři...
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 31 led 2008 11:32

Policajt se ožral a píchl někoho nožem.
Nějak nevidím důvod ke spekulacím.

I když... :wink:
Taky to může být boj mezi CIA a KGB o brdský radar, který bude ovládat prostřednictvím izraelské tajné technologie satelit s technikou, kterou američané získali při přistání UFO v Roswellu v roce 1947, a který jim přinese definitivní nadvládu nad světem.
Akorát mi do toho nezapadá ten ožralý policajt. Nevíte někdo, jestli to náhodou nebyl arab? Nebo aspoň jestli nějaký arab nechodil s jeho bratrancem do třídy?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 31 led 2008 13:28

Sakra, a tak to pěkně vypadalo - radar, tajné služby, ufoni...
A oni se pohádali kvůli parkování. :roll:
http://zpravy.idnes.cz/straznik-zrejme- ... _krimi_mad
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 31 led 2008 13:31

Kua v Praze jsou ale vostrý strážnící, ale divím se že ho píchnul, maj bouchačku, že ho nepicnul??
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 31 led 2008 14:01

No máme u nás na nože štěstí,holt nože nám asi přirostli.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 31 led 2008 14:22

epetr2008 píše:Kua v Praze jsou ale vostrý strážnící, ale divím se že ho píchnul, maj bouchačku, že ho nepicnul??
Nebyl ve službě a byl podnapilý. Navíc vytáhl zavírací nůž (i když to nebyla, dle vyjádření policie, žádná rybka, ale nůž pevný a standardní).

To je FAKT blbá smrt: přijedeš soukromě do Prahy a tam tě zapíchne nějakej blbej policajt votevírací kudlou. Dovolil bych si popřát tomu policajtovi aspoň desítku v base. Odhlížím od toho, že oběť byla státním příslušníkem ne moc oblíbeného státu, ale byl to mladý ČLOVĚK mimo domov.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 31 led 2008 15:23

Kubajzz: nene, to jen do rána stihli vymyslet oficiální verzi. Jinak jde samozřejmě o válku tajných služeb.
Snad si nemyslíš, že američan v našem banánistánu zastaví a půjde se hádat s nějakým debilem, co se potácí a ukazuje fakáče, že se s ním půjde rvát a že se nechá zapíchnout rybičkou. :evil:
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 31 led 2008 17:47

Loni jsem byl v Tunisu, válení u moře mě nebaví, tak jsem se šel podívat jak to vypadá v jejich lese. Jdu, mám GPS, tak se moc nestarám o to kam, jelikož cestu zpět v pohodě najdu. Některý věci mi přišli zvláštní, ale nevěnoval jsem jim velkou pozornost. Až když z udolíčka pod hřebenem co po něm jdu se ozval rachot - konečně mě došlo, že jsu ve vojenské střelnici a zrovna má nějaká jejich rota střelby. Nebylo to tak hrozný, terče měli asi dost daleko ode mě, ale stejně jsem se hleděl co nejdříve vypařit.
Pointa je, že kdyby mě omylem střelily, tak sou arabské noviny plné spekulací o tom jaký že sionisticko-křižácký špion jsem byl. :twisted:
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 31 led 2008 17:57

no jo nedbal jsi na rady CK nevzdalovat se !! :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 31 led 2008 18:04

2 Karl Třaskavina

Ale prd, normálně by napsali, že se jejich tajné službě podařilo zneškodnit mimořádně nebezpečného teroristu, který se chystal umístit nálože na vojenskou střelnici a pozabíjet stovky nevinných vojáků. :lol:
Odpovědět