Ochranka mirila lidem na hlavu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 18 dub 2007 12:35

Nadruhou stranu tam ten kokot nema co lest. Ja bych ho rovnou sestrelil :lol: Kdo se neumi slusne chovat... toho by meli hned vyvest.


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 18 dub 2007 12:44

Jó Andy, jít na fotbal není to samé jako když jdeš do divadla na balet. :wink:

Nebo by se měl fanouškům zakázat přístup na stadion a hrát před prázdnými tribunami. To by se pak taky nemohlo nic stát.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 18 dub 2007 12:56

Dodnes nezapomenu jak jsem sedel na hokeji ( hrala sparta uz nevim s kym ) a najednou se predemnou zvedl jeden fanousek dosel o dve rady dolu ke napadl jineho fanouska dvemi ranami pesti co se mu asi nezdal... dokoncil akt a zase se vratil k sobe do rady. :shock:

Tohle Kubo ja nikdy chapat nebudu... :lol:

Kdyby tam byla ochranka... uz ho vyvedli. Jenze kde nic tu nic.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 18 dub 2007 13:42

Kdyby zasáhli v takovém případě, tak bych neřek ani popel. Ovšem tohle by stejně neudělali, protože by měli strach, že jednu chytnou. Něco jiného je jít někoho sám vyvést a něco jiného provokovat, když je jich dvacet a za zády mají padesát policajtů s helmami.
Já si je spíš pamatuju, jak mě v Sazka aréně nechtěli pustit do hlediště s pivem v kelímku, které jsem si tam přímo u nich v baru koupil. Přitom ty sedadla tam mají právě na tohle držáky na nápoje stejně jako v kině. Tak na co tam asi jsou?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 18 dub 2007 18:19

Tonda píše: Golfkiller: možná nejsou všichni z ochranek a agentur mimo
Sorry tak skoro všichni :wink: Kdybych ještě pracoval v jedné nejmenované továrně tak bych vám i jednoho vyfotil protože to je ukázkovej debil. Chodil hlídat do továrny a do kovošrotu ,jednou jsem jel na šroťák hledat nějaký díly na starý motorky a našel jsem krásnou nádrž na Jawu 500 , jdu do budky jako že se zeptám co za to chlapíci budou chtít.Jenže jsem zjistil že tam je jen ten dříve psaný debil a když jsem se ho ptal co za to tak my odpověděl já nevím za kolik vám to vykoupěj ,hnedka mi zapálilo že si myslí že to chci jako dát do šrotu :roll: tak jsem řekl díky a naschle.Jenže nejhorší na tom bylo že jsem se tam přehraboval asi hodinu po pracovní době a ten SUPER HLÍDAČ si mne ani nevšiml a ještě mně nechal odejít i s "lupem" :lol: Takže já o těchto borcích mám své mínění :wink: Ale neni ochranka jako ochranka to má Tonda pravdu ,jenže většina jich je právě taková HOWGH
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 18 dub 2007 18:32

To:Kubajzz
nestačím se divit jak perfektně házíš psychiatrickýma diagnózama a právnickou hantýrkou.
Zkus si o tom něco přečíst, anebo ještě lépe jdi na čas pracovat na psychiatrii. Třeba tě pak napadne,že nadávat na lidi kteří nemají vzdělání na lepší práci je ubohost a když už na ně nadáváš tak myslím,že Čeština má opravdu pěknou zásobu krásných nadávek.
Jo a mimochodem o tom případu píše blesk...tak tohodle plátku je škoda i na utírání pr....le.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 18 dub 2007 18:34

Co to meleš? Drž se tématu.
Na psychiatrii si zajdi ty, třeba tam zjistí, jak ti mohl v hlavě uzrát nápad na střelbu bez míření mezi stromy až do sousedovy garáže. :evil:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
vocopade
Příspěvky: 15
Registrován: 09 srp 2006 14:58
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od vocopade » 18 dub 2007 18:46

Co se týče různých bezp. agentur a těch uniforem v obchodech (nechci se jich zastávat) jsou většinou lidé kteří nemohou (nechtějí) sehnat slušnou práci, asi je snazší stát někde u vchodu a čumět, než fakt makat třeba někde na pásu. Ale na druhou stranu, když se několikrát denně handrkují z vožralým bezdomovcem kterej krade chlast a peníze na zaplacení z něj stejně nikdo nedostane, tak ono všechno má svoje...
Ale jsou hranice který by měli každopádně dodržovat!
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 18 dub 2007 18:58

Kubajzz píše:Co to meleš? Drž se tématu.
Na psychiatrii si zajdi ty :evil:
i ne Já nemusím,já už na psychiatrii dávno pracuju,ale možná by se někteří mohli bát,vyšetření své verbálně-brachiální agresivity.Mohli by přijít i o tu ušmudlanou vzduchovku.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 18 dub 2007 19:02

tak já jsem s vyšetřením v pohodě :wink:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 18 dub 2007 19:15

2J.Laser:
No tak vidím, že tě asi ta práce ovlivnila.
Napadat si mě začal ty, já nevím jestli tam děláš v ochrance a něco se tě dotklo a je mi to jedno. Už ses mě snažil provokovat v Tipu na knihu, ale tam ti to nevyšlo.
Jen pro tvou informaci, znám spoustu blbců co jsou na vysokých místech a spoustu chytrých lidí dole a je mi úplně jedno, jaké má kdo vzdělání. Stejně tak je mi jedno jaké má kdo IQ, já ho nikomu neměřím, na lidech si cením zcela jiných vlastností.

Jinak jsem se kvůli tobě dokonce musel podívat do slovníku cizích slov co znamená brachiální, tušil jsem, že to nebude mít nic společného s mojím bráchou, tak mám asi nízké IQ a měl bych změnit práci.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Tonda

Příspěvek od Tonda » 19 dub 2007 10:17

pro Kubajzze:

ad fotbal a agentury: řadový člen ostrahy sám o sobě nemůže nic rozhodnout. Je tam od toho aby plnil požadavky klienta (v tomhle případě zástupce pořádajícího fotbalového klubu). Takže jestli osoba, která má na starosti bezpečnost na stadionu řekne : "sundejte ho dolu" prostě to jdeš v rámci platných právních norem udělat. A samozřejmě riskuješ, že se při tom něco semele. Sice na jednu stranu tvrdíš že šlo patnáct členů ochranky sundat jednoho chudáka, ale zároveň v další větě konstatuješ, že to nakonec museli řešit těžkooděnci. (asi věděli proč jich tam jde patnáct)
Myslím, že existuje dost lidí, kteří jsou ochotni připustit, že zdaleka ne všichni, kteří jdou na fotbal, tam jdou kvůli fotbalu. A to je věc, která souvisí s dalším problémem. Člen ochranky je stejný občan jako každý jiný, liší se jen tím, že je v uniformě (nebo má tu vestu). Takže v případě fyzického střetu s fanoušky, hrozí fanouškovi stejný postih, jako chlapovi, který dá přes držku v hospodě sousedovi u stolu. Takže člen ochranky je stejně snadno napadnutelný jako fanoušek soupeřova klubu. Příslušník Policie ČR má samozřejmě automaticky větší respekt, už jen kvůli možnosti "nadělit" určitou sankci, vůbec nehledě na ten rozdíl, že když praštíš pořadatele tak je to max. výtržnictví nebo narušení veřejného pořádku, ale když praštíš poldu může ti automaticky navalit útok na veřejného činitele (schválně se podivej na "ocenění" těchle prohřešků)
Tonda

Příspěvek od Tonda » 19 dub 2007 10:40

Golfkiller: se zaměstnancema agentur je to těžký, já jsem si to rozdělil do čtyř základních skupin
1)"mladý pušky" většinou mladý kluci, kteří bud nesehnali jinou práci, nebo na ní čekají. Bez zkušeností a s horkou hlavou, odkojený akčníma filmama. Ty první jsou salámisti, ti druzí akčňáci.
2)"starý pušky" důchodci, sice mají spoustu zkušeností, ale úměrně s jejich věkem stoupá i jejich flegmatičnosti
3)"veteráni" bývalí policajti, lampioni nebo bachaři. Ví co si můžou dovolit a co je kázeň
4)"paka" příklad je uveden v prvním příspěvku v tomhle vlákně

Těch fakt dobrejch je po čertech málo.
A když už tu někdo psal o šmudlech v propocených košilích, tak bych mu doporučil jednu věc: ať jsi jde odsloužit v parném létě jednu dvanáctihodinovou stojku venku. Docela věřím, že až se doma zuje a svleče možná před ním uteče vlastní pes. Jestli ho manželka pustí vůbec přes práh.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 19 dub 2007 10:42

Tonda : myslím že to rozdělení si trefil perfektně :wink:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 19 dub 2007 12:01

To-Tonda
Jo chlape trefil si to slušně. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět