Obranny prostredek pro zenu

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 02 lis 2008 09:52

2 Jofny:Já v ne/použití ostré nevidím nic umělého. Myslím si jen, že už jsme na takové civilizační úrovni, že není třeba pro křivý pohled hned dotyčného mlátit po hlavě klackem (obrazně řečeno často používat zbraň). Naopak hraní si na "Ramba" s plynovkou mi příjde nejen nebezpečné, ale i směšné.............a už vůbec bych to nedoporučoval ženě (o kterou by v tomto threadu mělo jít).
Pokud ovšem je úhel pohledu skutečně takový, že pokud mám nesmrtící zbraň, tak jí budu používat často a rád, protože jsem velkej kluk a nemusím moc myslet nad tím co dělám, tak díky bože za plynovky, protože takovejm jedincům doopravdy ostrá do ruky nepatří (na druhou stranu se vcelku logicky nabízí jestli jim do ruky patří vůbec něco nebezpečnějšího než plastový příborový nůž)..........Jen se holt dotyčnej bude lehce divit až si s plynovkou bude hrát na strážce pořádku (dle svého lehkovážného pohledu) a někdo ho vygumuje............


Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 02 lis 2008 11:12

2 jarek.hanak: V našich končinách je hodně slyšet chvála na Sabre Red. Každopádně bych doporučil sprej, který obsahuje cayenský pepř v maximální povolené koncentraci, tedy v ČR tuším 10% :wink: Pokud je tu nějaký znalec tohoto zboží, tak ti určitě poradí přesněji.
aivosh

Příspěvek od aivosh » 02 lis 2008 12:22

ja kdyz jsem si vybiral peprak, tak jsem toho docela dost prozkoumal na netu a vybral jsem si sabre red, konkretne tento http://www.hqh.cz/zbrane/productdetail. ... =102&menu=
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 02 lis 2008 17:41

To jarek.hanak:
Kup si ted časopis Testy zbraní mají tam test pepřáků a je tam hodně postřehů...Jinak Sabre Red bude nejlepší...
Uživatelský avatar
jofny
Příspěvky: 830
Registrován: 08 říj 2008 20:53
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jofny » 02 lis 2008 18:40

BIGGLES :? mas pravdu ja som mal na mysli naozaj uz vyhrotenu situaciu, nie vsetky co pridu pod ruky. :D
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 03 lis 2008 09:21

Opravdu vyhrocené situace jsou důvodem pro legální použití zbraně :wink:
amok123

Příspěvek od amok123 » 27 bře 2009 13:28

peprovy spray bude lepsi, ale plynovka taky neni spatna volba, ale nevim, jestli pro zenu vhodna :lol:
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 27 bře 2009 14:56

Plynovka neni dobra volba pro nikoho.Krome obsluhy letiste,ktera tim plasi ptaky.Zadny s plynu v plynovych nabojich,neni ucinny na opile a pod drogama.Dej cuchnout ozralemu agresorovi a dobije te jak psa.V tom lepsim pripade,kdy nebude mit gumu a nevygumuje te.Prestante tu uz jednou pro vzdy hlasat bludy.Je to chytlavy a nebezpecny.Pro zenskou,krome ostre,jedine peprak a svazek klicu na klicence.Klidne se s nekym sejdu a necham si fouknout plynovkou do ksichtu.On pak se necha pretahnout svazkem klicu na klicence,pres hubu.
Tenhle FLAME uz ty byl nekolikrat a byli z toho akorat hadky.Reste plynovky,ktere do tehle casti fora patri,ale ne pro obranu.
To samozrejme plati pro obhajce plynovek na sebeobranu.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
FLoTTy

2duffioso

Příspěvek od FLoTTy » 27 bře 2009 15:12

2 duffioso som ja len zvedavý ako by si si nechal streliť do tvare technicke korenie Nonivamid ver tomu , že by si svoju odvahu rýchlo olutoval :) , ale aj tak je plynovka najlepší spôsob ako ta niekto zastreli v domnení že maš skutočnú zbran.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 27 bře 2009 15:48

Technickej pepr uz jsem pocitil.Pali to jak svine a boli z toho trosku hlava,ale nic,co by mi zabranilo dotycnemu dat par ran.Ty uz jsi ji koupil,ze to znas?Nic to nemeni na tom,ze na opileho a pod drogama,to nefunguje ani tak,jako na me za strizliva.Delali jsme za mlada hrozny kraviny.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
FLoTTy

hmm

Příspěvek od FLoTTy » 27 bře 2009 16:08

vies no je pravda ze to pôsoby na každeho inač ale ono to vyvolava vo vela pripadoch aj okamžite zvracanie a dalšia vec je aj množstvo možno jeden vystrel este dovoli dat par ran ale ked vystriela na neho 3-5 tak to ma iný učinok ale to zalezi aj podla situacie. Ja som mal v ociach aj OC sprej a sice to nepatri k mojim najlepsim zazitkom v zivote ale tiež by som bol este schopny sa ohanat tak isto ale zalezi na množstve plna davka býva totalne neznesitelna pre triezveho cloveka.
Tobbi
Příspěvky: 1062
Registrován: 05 srp 2008 21:17

Příspěvek od Tobbi » 27 bře 2009 16:30

Sabre Red v podobně tekutý střely jsem mněl možnost vyzkoušet na opilým a funguje velmy působyvě!
...střeliva není nikdy dost!!!
Gun Power SSS .25
FX Royal Elite .25
FX Indepedence .22
FX Indy .22
FWB 601
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 27 bře 2009 17:10

Tekuta strela je o necem jinym.To bych nechtel do xichtu ani za zlaty prase.No za zlaty asi jo :-)
Pusobi mnohem koncetrovaneji a v porech kuze na tvari.Ale pro zenskou nevhodny.Jde totiz o to,ze tim paprskem se musis trefit.A to u zensky ve stresu a panickem strachu o zivot,nebo cest,je dost tezky.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 27 bře 2009 21:59

Nerad příspívám k oživování tohoto treadu, ale klidně bych ty dvě, tři rány podstoupil od diffusiosa, když bych mu mohl střelil do tváře 2-3 rány 120mg nonivamidu. :lol:
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 27 bře 2009 23:54

Smely tvrzeni :-) Ale neberu ti to.Dve tri rany technickym peprem by urcite byli peklo,ale neprecenuj to.Kdyz to nezastavi psa,kterej ma mnohonasobne citlivejsi cich,tak u lidi to zastavi tak 6 z 10ti,to neni moc.Kazdopadne bych necekal,ze takovy blaboly tu budou prezentovat i nenovacci.Ja reagoval na to,ze tu zase nekdo s klidnym srdcem doporucoval plynovku k sebeobrane,protoze je to blbost.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Odpovědět